AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2010 o 14:16, Izrafel92 napisał:

No, mam nadzieje, ze nie bedzie to nic typu Crisis, bo nie wiem, czy moj sprzet to uciagnie, a pograc bym chcial xd


Hehe to nam na pewno nie grozi. Nie sądzę, aby były duże wymagania sprzętowe. Prędzej dodadzą sporo możliwości ustawień graficznych tak, aby jak najwięcej osób mogło dostosować grę do swojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam pasowalo by granie na silniku jedynki. Nie byl szpetny, a poza tym, bylbym pewny, ze gra mi ruszy. A tak. Moze potrzebny bedzie upgrade sprzetu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 02:33, Alehor napisał:

Guild Wars 2 ukaże się również na konsole Play Station 3. Yay kolejny argument za nabyciem
PS3 :D

Nie cieszylbym sie na twoim miejscu, bo to jeszcze nic pewnego. Ponoc tworcy maja niewielka odrebna grupe, ktora bada dopiero mozliwosci ewentualnego portu na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie naby chcą derwów, nie obrażając nikogo xD
Ale myślę, że marne są szanse na derwa, ryta, paragona- a to ze względu na problemy z balansem i flame graczy wokół tych klas oraz niewielkie zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 09:35, Budo napisał:


Ciekawy wywiad, tylko że jedno mi się nie podoba co będzie w GW2, a mianowicie
"We’re making it easy to keep all your characters in one guild, but for GW2 we decided that more friends means more fun, so it will be possible to have different characters in different guilds."
Uważam, że powinno być tak jak jest - jedno konto = jedna gildia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 13:38, Piotrbov napisał:

Uważam, że powinno być tak jak jest - jedno konto = jedna gildia.


No cóż, pomysł jest dość karkołomny, ale ma swoje zalety- nie będzie problemu z robieniem gildii 100% charr na przykład :)
Z drugiej strony takie rozdrabnianie będzie prowadziło do mniejszej integracji gracza z gildiami w których jest i zaniedbywaniem jednych gildii kosztem drugich... tak naprawdę to wyjdzie w praniu, podejrzewam, że pro gildie będą miały wymóg, że ich gracze są tylko tam i nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:04, Budo napisał:

Z drugiej strony takie rozdrabnianie będzie prowadziło do mniejszej integracji gracza
z gildiami w których jest i zaniedbywaniem jednych gildii kosztem drugich... tak naprawdę
to wyjdzie w praniu, podejrzewam, że pro gildie będą miały wymóg, że ich gracze są tylko
tam i nigdzie indziej.


No to prawda. W tych grach MMO gdzie grałem gildie wymagały, bo to była jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że jeśli zżyję się z jedną gildią i wiele moich postaci będzie w tylko jednej to ilość slotów w gildii będzie zajmowano jako konto... Bo samą asurą na pewno nie będę grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:00, Ash napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że jeśli zżyję się z jedną gildią i wiele moich postaci będzie
w tylko jednej to ilość slotów w gildii będzie zajmowano jako konto... Bo samą asurą
na pewno nie będę grać. :)


Patrząc na twojego avatara widać że najbliżej ci do Sylvari ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:03, Piotrbov napisał:

Patrząc na twojego avatara widać że najbliżej ci do Sylvari ;)


Też zagram, chce poznać fabułę z każdej strony. A podobieństwo Na''vi do Sylvari jest widoczne zwłaszcza w stosunku do drugiej postaci na tym screenie: http://www.guildwars2.com/global/includes/images/screenshots/sylvari/sylvari-01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się