AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

>Zawsze pojawia mi się ten sam komunikat, że nie udało się zacząć pobierania.

jaki masz system? podaj kod błędu, zrób screen komunikatu i pokaż (tylko bez nazwy konta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 09:20, Ilona napisał:

>Zawsze pojawia mi się ten sam komunikat, że nie udało się zacząć pobierania.

jaki masz system? podaj kod błędu, zrób screen komunikatu i pokaż (tylko bez nazwy konta
)


Win7, kodu błędu nie miałem, dopiero teraz przed chwilą wskoczył mi błąd 7:0:0:0:0, a komunikat to po prostu napis ''Download Failed!''.
Najlepsze jest to, że pisałem już z supportem GW2, i żadna ich pomoc mi nie rozwiązała problemu. Próbowałem już wyłączać firewalle, wyłączyłem wszystkie programy Nie-Małomiękkiego za pomocą MSCONFIG i komunikat pojawiał się nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 będę miał we wtorek. Czy ktoś byłby skłonny zachować mój nick forumowy do tego czasu? W poniedziałek koło 12:00 kasacja postaci by wypadała, ewentualnie w niedzielę pod wieczór. Jeśli ktoś by się podjął to prosiłbym o screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArenaNet ma jakiś problem z utrzymaniem maili kontaktowych jako tajne?
Dzisiaj o 5 rano obudził mnie telefon, z sygnałem, że otrzymałem maila - sprawdzam Guild Wars 2 Password Reset i sobie myślę, że co? Czytałem, że trochę osób też takie maile otrzymało, chyba ze względów bezpieczeństwa przepiszę maila na jakiegoś innego. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 09:17, ankle napisał:

Wyłączyli servery na jakieś 20 - 60 minut aby wprowadzić nowy build gry.


O widzisz dzięki śliczne za informację. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 09:44, haderQ napisał:

> Wyłączyli servery na jakieś 20 - 60 minut aby wprowadzić nowy build gry.
>

O widzisz dzięki śliczne za informację. Miłego dnia :)



Czynie nie udalo ci się wbić wczoraj do gry ?? ja miałem niestety to samo, po 10 etapie tworzenia postaci błąd i niemożność wejścia do gry :/

Dziśiaj będe miał dostęp do gdy najwczesniej od 19 więc wtedy spróbują, daj znać, jeżeli po włączeniu serwerów uda ci sie pograć.

zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawości... Okazało się, że ArcaVir przeszkadzał w instalacji. Śmieszne jest to, że przy całkowicie wyłączonym antywirusie nadal instalować się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:14, Luigius napisał:

Ciekawości... Okazało się, że ArcaVir przeszkadzał w instalacji. Śmieszne jest to, że
przy całkowicie wyłączonym antywirusie nadal instalować się nie chciało...



Ale już jest ok? bo właśnie pisałam co ewentualnie mogło by pomóc.

...
To już nawet nie jest kwestia samej instalacji bo wygląda na to, że gra w ogóle nie łączy ci się z internetem. Najprawdopodobniej pozostałości po jakimś antywirusie lub firewallu, być może masz poblokowane porty na routerze lub dostawca internetu blokuje ruch.

Najpierw sprawdź w ten sposób:
Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Zapora systemu Windows\Dostosuj ustawienia

- w obu lokalizacjach firewall tymczasowo ustaw na wyłączony.

Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Zapora systemu Windows\Ustawienia Zaawansowane\Reguły przychodzące

- usuń wszystkie reguły z nazwą Guild Wars 2 ( system je odtworzy na nowo)

Moje dokumenty\Guild Wars 2\
- usuń plik Local.dat (w tym pliku zapisywane są ustawienia launchera gw 2, launcher odtworzy go automatycznie po ponownym uruchomieniu )

Możesz też spróbować całkiem odinstalować (tymczasowo) antywirus i firewall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego po kolei, i tak jak napisałem, usunięcie arcavira pomogło. Zastanawia mnie tylko czemu - wyłączałem mu wszystko, zasadniczo uruchamiałem win7 bez niego i nadal problem był, dopiero po usunięciu go minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wczoraj nie wyszedłem poza 10 etap tworzenia postaci.

W sumie chwilę po moim poprzednim poście zalogowało mnie i zacząłem grę, teraz wszystko już jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 09:47, Szymon666 napisał:

Czynie nie udalo ci się wbić wczoraj do gry ?? ja miałem niestety to samo, po 10 etapie
tworzenia postaci błąd i niemożność wejścia do gry :/

Dziśiaj będe miał dostęp do gdy najwczesniej od 19 więc wtedy spróbują, daj znać, jeżeli
po włączeniu serwerów uda ci sie pograć.

zdrowia


Każdy miał ten problem, było to spowodowane tym iż za dużo osób w tym samym czasie próbowało stworzyć nową postać. Pisali wczoraj o tym na fejsbuczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 11:09, haderQ napisał:

Dokładnie tak, wczoraj nie wyszedłem poza 10 etap tworzenia postaci.

W sumie chwilę po moim poprzednim poście zalogowało mnie i zacząłem grę, teraz wszystko
już jest w porządku :)


No i pięknie, dzięki za info. Mam tylko nadzieję, że wieczorem sytuacja się nie powtórzy. Jak wszyscy wróca z pracy itp i ruszą do gry, serwery znowu mogę być zapchane.
Jeszcze tylko nadzieja na to, że imiona dla mych ludków nie zostały zajete i w końcu można zacząć grać :]

@Reinvented
Jak bym tylko miał fejsbuczka... ale dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 11:32, Szymon666 napisał:

Jak bym tylko miał fejsbuczka... ale dzięki za info :)


No i jeszcze jest twitter i reddit, gdzie info pojawia się wcześniej niż na fejsbuku.
Ale to zbyt niszowe jak na Polskę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się