AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Cześć
Mam pytanko..czy jest w grze coś takiego jak kufer z pierwszej cęści do przechowywania przedmiotów ( surowce itp) i złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 16:52, a_g_a napisał:

Cześć
Mam pytanko..czy jest w grze coś takiego jak kufer z pierwszej cęści do przechowywania
przedmiotów ( surowce itp) i złota?


Oczywiście, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mamy podać ten kod z pudełka? Bo ktoś coś pisał, że trzeba znowu w tej rejestracji podać, że ma się konto + cd-key ale tam znowu trzeba podawać swoje dane itd.

edit: w ogóle mam problem z potwierdzeniem e-maila, daje SEND, e-mail przychodzi od razu, ale jest expired albo invalid link... (tak strona gw podaje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 15:26, Ilona napisał:

> A figurka z której kolekcjonerki nie robiła IYO wrażenia chińskiego bubla?
Nie wiem, nie zbieram zabawek i nie zwracam uwagi .


W takim razie mała jest szansa, że jakakolwiek figurka wywoła na Tobie wrażenie.

Dnia 29.08.2012 o 15:26, Ilona napisał:

Bardziej cenię sobie porządne artbooki,


Jeśli będzie kolekcjonerka z dobrym artbookiem i figurką to też nie kupisz?

Dnia 29.08.2012 o 15:26, Ilona napisał:

takie jak z GW Nightfall i Factions.


W Nightfall jest zdaje się album w miękkiej oprawie? Albumy w miękkich oprawach to nie są dobre albumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 17:28, wilqu94 napisał:

edit: w ogóle mam problem z potwierdzeniem e-maila, daje SEND, e-mail przychodzi od razu,
ale jest expired albo invalid link... (tak strona gw podaje)...


Witam, nie jesteś sam z tym kłopotem. Z tego co wyczytałem to bug jakiś i pracują też nad tym. Sam mam to samo, poszukałem i wiele jest takich osób więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 17:28, wilqu94 napisał:

Gdzie mamy podać ten kod z pudełka? Bo ktoś coś pisał, że trzeba znowu w tej rejestracji
podać, że ma się konto + cd-key ale tam znowu trzeba podawać swoje dane itd.


"For North American players who pre-purchased or pre-ordered a physical copy of the Standard Edition, European players who pre-ordered the game, and any players who pre-purchased the Collector’s Edition: When you get your retail code, you will apply it in the same way as your pre-order/pre-purchase code. Visit https://register.guildwars2.com/ and enter the new code, using the same personal information as you did previously. ~RB2"

Czyli musisz podać te same dane, co podczas tworzenia tego pierwszego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 19:43, RadeXMaster napisał:

mam pytanie co daje condition damage ??


Zwiększa obrażenia od conditions (nie wiem jak to na polski tłumaczyć żeby miało sens;p), czyli np. krwawienia, trucizny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 19:56, conan8 napisał:

O co chodzi z poziomem efektywnym?


Gdy pojawiasz się w lokacji przeznaczonej dla postaci z niższym poziomem niż Twój, Twoje obrażenia i hp zostają zmniejszone do odpowiednich wartości. Co prawa nadal będzie łatwiej (np ze względu na więcej umiejętności itd), ale ten system sprawia, że można chodzić na dungeony niższego poziomu i nadal mieć jakiśsensowny poziom trudnoćci.

WvWvW dla odmiany skaluje do góry, do 80. poziomu, ale nie odblokowuje skilli (czyli jeśli nie wbiłeś 30, to elite i tak nie będzie dostępny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:00, zerohunter napisał:

A jest jakieś pvp dla którego warto bić lvl?

Oprócz dueli pytam.


W Structured PvP, automatycznie dostajesz maksymalny poziom, ze wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami i zbroją, bronią itd, więc do tego sPvP nie trzeba bić poziomu.

Natomiast w WvW to już się powinno, w tym jest tylko skalowanie postaci do 80 poziomu, jednakże umiejętności, bronie, zbroje, traity zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jako, że GW2 zakupiłem dziś dość nieoczekiwanie i nieplanowanie (sentyment po latach spędzonych w GW) i nie śledziłem tematu, ciekawostek i informacji, mam szybkie pytanka. (a jako że płyty drugiej mi napęd nie czyta i jestem zmuszony ściągać z netu, to mam chwilkę)
- coś tu było o światach (który wybrać? mnogo ludzi i trochę Polaków też by było ok)
- Jak wrażenia osób grających thiefem? (w GW pomykałem necro, ale troszkę mi się przejadł) Czy jest jakoś "samowystarczalny" czy obowiązkowo musi pomykać z jakimś tankiem? Czy walka nim nie jest zbyt hmmm.. jak to ująć... "zagmatwana, zręcznościowa"? (w sensie biegam lewo, prawo sadząc kółka byle coś mnie biednego złodziejaszka nie trafiło i czekam na cooldown skilla? bo lata już nie te i paluszki jakoś wolniej reagują ;))
To na razie tyle. Z góry dzięki za odpowiedzi i do zobaczenia w Tyrii (za parę godzin, jak internetowy duszek transferu pozwoli)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W tej grze nie ma tanków, dpsów i healerów, każdy daje radę i samemu może cisnąć. Walka jest trochę zręcznościowa, trzeba uniki robić itd itp. Główny polski serwer to blacktide, zapasowy to underworld, rosjanie siedzą na vabbi głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:08, Pariah napisał:

- coś tu było o światach (który wybrać? mnogo ludzi i trochę Polaków też by było ok)

Cięzko stwierdzić - nazzwy serwerów wybranych przez polskie community masz w przypiętym poście. Underworld na chwilę obecną wydaje się być ok, ale ciężko mi porównać z innymi, bo nie miałem okazji na nich grać. :p

Dnia 29.08.2012 o 21:08, Pariah napisał:

- Jak wrażenia osób grających thiefem?

Przede wszystkim, nie ma tutaj tanków jako takich, a co do ''zręcznościowej''...od razu powiem, że stanie w miejscu podczas walki grając każdą z klas to średni pomysł. Z drugiej strony gra jakiegoś kosmicznego refleksu raczej też nie wymaga. ;) Sam Thief jest klasą całkiem przyjemną wg mnie i gra się przyjemnie, chociaż w walce wręcz może być trochę ciężkawo (nie żeby był problem z zabijaniem, bo sztylet zapewnia odpowiedni dmg, gorzej jednak z przeżywalnością ;) ). Ma też trochę inną mechanikę, bo jego umiejętności broni są ograniczone inicjatywą, ale za to nie mają czasu odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedzi Budo, Adjatha.
W sumie tutaj też tak dawno nie zaglądałem, że zapomniałem o przypiętym poście (odnośnie serwerów) ^^
Dzięki za naświetlenie mechaniki walki, troszkę zręcznościowa ujdzie, bylem nie musiał wciskać po 10 klawiszy na raz ;) i to jeszcze w określonej sekwencji hłehłe (na pohybel Age of Conan;)).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się