AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 06:11, HumanGhost napisał:

Może głupie pytanie, ale trzeba je zadać - gdzie można zacząć zbierać surowce z Tier 2?
Lokacje startowe posiadają tylko podstawowe składniki z Tier 1?

Na logikę: z dalszych lokacji ;]
A dokładniej to już w lokacjach zaraz za startowymi (15 lvl i wzwyż) pojawiają się surowce z tier 2 i tak chyba co około 15-20 lvli zaczynają się pojawiać surowce z kolejnych tierów.

---

Przy okazji dam linka do tego czym AN się aktualnie zajmuje:
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/z1poz/guild_wars_2_status_wednesday_august_29/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 05:07, Jagged napisał:

Mam mały problem, włączam GW2, wpisuje hasło i maila, loguje mi. Następnie jest napisane
żebym potweirdził maila (nie wiem czemu), więc wysyłam na maila sobe. Przychodzi mail
z linkiem, klikam go, a tam mi wyskakuje, że link jest nieaktualny lub stary. Co robić
? Mam nadzięje, że w miarę jasno napisałem ;)

Mam dokładnie ten sam problem, więc podpinam się do kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 09:15, ping-pong napisał:

mozecie sie zalogowac?

Właśnie nie. Już się wystraszyłem, że to tylko u mnie:/. Jeżeli tak, to chyba jakaś przerwa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 09:15, ping-pong napisał:

mozecie sie zalogowac?


Z linka z mojego poprzedniego posta:
Next software updates - The next update of the game server and back-end server software will take place tonight at midnight Seattle time. The game may be unavailable for approximately 20-60 minutes while we perform the update. We expect this update to have fixes for email authentication and in-game mail. Our continued work on the Trading Post is not tied to game updates, so we will continue to test Trading Post updates throughout the day.
Tak się skłąda, że to się dzieje dokładnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z wieczora udało mi się w końcu pograć. Serwer na który chciałem sie wbić z full zrobił się na high więc idealnie zgrało sie to w czasie. Optymalizacja ok nawet przy większej zadymie jest płynnie.

I mam jedno pytanko. Za wykonanie tych eventów (serduszek) dostaję jakś walutę czy punkty w postaci fioletowych trójkącików. Nie pamiętam jak to sie dokładnie zwie, karma chyba. Za to mogę kupić od ludków z sercem jakieś bajery.

Czy można z tym robić coś jeszcze ? warto odkładać na coś co odblokuje się na wyższych levelach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 09:31, Szymon666 napisał:

I mam jedno pytanko. Za wykonanie tych eventów (serduszek) dostaję jakś walutę czy punkty
w postaci fioletowych trójkącików. Nie pamiętam jak to sie dokładnie zwie. Za to mogę
kupić od ludków z sercem jakieś bajery.

Czy można z tym robić coś jeszcze ? warto odkładać na coś co odblokuje się na wyższych
levelach ?


http://guildwars2.com.pl/wiki/karma/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też własnie znalazłem na innej stronie :D

Czyli bez szału w sumie, można na spokojnie na bieżąco wydawać. Ehh żebym mial wiecej czasu na szperanie po necie to bym takich pytań nie zadawał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 09:24, cinus2 napisał:

/ciach

Lepiej by poprawili wchodzenie jako party o AC, bo po zgłoszeniu tego błędu do nich odpisali, że o nim wiedzą i... naprawią go w kolejnym patchu. Szkoda, że do tego czasu trzeba robić iście himalajsko-alpejskie kombinacje, aby wejść jako party do OSOBNEJ instancji (sic!), a na domiar złego wywaliło nas wszystkich do pulpitu przed walką z ostatnim bossem: GG ANeta. :/ A wczorajszy lag wars na Gendarran Fields był po prostu nie do zniesienia. :( Jak na instancjonowany świat to niezbyt dobrze to wygląda. Co więcej: do dnia dzisiejszego jest skopana akcja z petami Rangera. Jeśli nada mu się imię, a później wymieni na innego, aby znów do niego wrócić to imię się resetuje do podstawowego czyli Juvenile... - to nawet w betach było poprawione, a w pełnej wersji błąd znów powrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 09:58, Pajonk78 napisał:

> /ciach
Lepiej by poprawili wchodzenie jako party o AC, bo po zgłoszeniu tego błędu do nich odpisali,
że o nim wiedzą i... naprawią go w kolejnym patchu. Szkoda, że do tego czasu trzeba robić
iście himalajsko-alpejskie kombinacje, aby wejść jako party do OSOBNEJ instancji (sic!),
a na domiar złego wywaliło nas wszystkich do pulpitu przed walką z ostatnim bossem: GG
ANeta. :/ A wczorajszy lag wars na Gendarran Fields był po prostu nie do zniesienia.
:( Jak na instancjonowany świat to niezbyt dobrze to wygląda. Co więcej: do dnia dzisiejszego
jest skopana akcja z petami Rangera. Jeśli nada mu się imię, a później wymieni na innego,
aby znów do niego wrócić to imię się resetuje do podstawowego czyli Juvenile... - to
nawet w betach było poprawione, a w pełnej wersji błąd znów powrócił...



dziwne z tym imieniem peta bo od poczatku gram lowca i nie spotkalem sie z czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 10:09, RadeXMaster napisał:

dziwne z tym imieniem peta bo od poczatku gram lowca i nie spotkalem sie z czyms takim...

Nie chodzi mi o zmianę peta za pomocą F4 z dwóch "aktywnych": jak wymieniam całkowicie peta za pomocą tej strzałki, a później znów go dodaję do wyboru jako towarzysza podróży to się tak dzieje - ewentualnie nowy pet dostaje imię tego, którego zamienia. U nas w gildii każdy Ranger ma ten sam problem, więc jeśli u Ciebie jest wszystko w porządku to jesteś kimś wyjątkowym lub masz wtyki w ANecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Wy też macie problem z wysyłaniem wiadomości w GW2? Bez problemu mogę pisać na ogólnym chacie ("say" i map") natomiast gdy piszę na kanale party to po napisaniu wiadomości i wciśnięciu "Enter" wiadomość raz zostaje wysłana a raz (bardzo często) znika i nie dociera do odbiorcy. To samo dzieje się jak chcę wysłać do kogoś wiadomość prywatną - wczoraj pisałem z kolegą, później przez jakieś 15 min wiadomości nie docierały a potem znowu wszystko było w porządku. Bawiłem się trochę chatem ale nic nie wskórałem i wysyłanie wiadomości innym to nadal wielka loteria. Macie może jakieś porady ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie, ale jak działają instancje/dungeony? Jest jakiś system LFG czy trzeba zbierać ekipę w starym stylu? Jest w ogóle jakaś zakładka z opisem czy listą instancji? Trzeba do każdej chodzić czy automatycznie nas teleportuje? Level 30 minął, chciałbym sprawdzić co GW oferuje pod tym względem, ale gra w ogóle mnie o tym nie poinformowała, żaden quest też mnie tam nie zaprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 11:16, LelandGaunt napisał:

/ciach

Spójrz na mapę Plains of Ascalon: na pewno zobaczysz wejście do pierwszego dunga - czyli niesławnego przez problemy z wejściem do niego jako party Ascalonian Catacombs. Wystarczy, że tam dotrzesz i możesz już wbijać - LFG działa tutaj raczej na zasadzie wołania na czacie. Jak już się tam raz doczłapiesz z buta to tuż obok masz Waypoint, więc nie będzie problemów z powrotami w to miejsce. ;)

@Siupson - ja mam lepszy numer: próba pisania na czacie gildiowym wczoraj kończyła się informacją: You are not in a guild - w rosterze normalnie widoczny, każdy potwierdził, że w gildii jestem, ale czat niestety uważał inaczej - wysyłanie maili wczoraj również było dla mnie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 11:18, zerohunter napisał:

I jak dobijacie już tego 80?

Bo mnie end game ciekawi;p


Ja mam, dziś rano wbiłem. Póki co tylko dungeony mam zaznaczone na mapie, chociaż bardzo ciekawie prezentują się pod względem fabularnym. :) Jeśli uda mi się przetestować to dam znać. Oprócz tego ofc calakowanie mapki, crafting, eventy dla karmy, zdobywanie kasy na culture gear, PvP + WvWvW. Jak dla mnie idealna gra dla kogoś kto nie gra 10h+ przez cały rok, a do tego chciałby pograć czasami w inne gry. :) A kolejne postacie kuszą... ^^
Na różne zestawy gearów, które można zobaczyć w LA, trzeba zdobywać jakieś trofea - strzelam że wypadają w tych dungeonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się