AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 10:45, Pajonk78 napisał:

> dziwne z tym imieniem peta bo od poczatku gram lowca i nie spotkalem sie z czyms
takim...
Nie chodzi mi o zmianę peta za pomocą F4 z dwóch "aktywnych": jak wymieniam całkowicie
peta za pomocą tej strzałki, a później znów go dodaję do wyboru jako towarzysza podróży
to się tak dzieje - ewentualnie nowy pet dostaje imię tego, którego zamienia. U nas w
gildii każdy Ranger ma ten sam problem, więc jeśli u Ciebie jest wszystko w porządku
to jesteś kimś wyjątkowym lub masz wtyki w ANecie. :D


aaa....no raczej nie chodzi o wtyki tylko o to ze newbie totalny ze mnie i nie mam petow za wiele. i wlasciwie nie wiem skad mi sie inne procz misia wziely (np kruk albo leopard) bo wlasnie chcialem zadac pytanie jak sie je oswaja? :D
bo ktos mowil w grze ze tylko jak nie sa wrogo nastawione.....odpowie ktos? bo chcialem sobie czarnego miska oswoic a kompletnie nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale jednak dostałem w grze maila z informacją. Po prostu przez robienie każdej mapy na 100% level miałem wyższy, a questy fabularne zostały w tyle. Po zrobieniu jednego na 31 lvl, przyszedł mail.

Edit: Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Co z itemami 'trophy'? Zapychają plecak, sprzedać się ich nie da, ale chyba nie mogą być bezużyteczne. Można je komuś oddawać w zamian za coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się przekazać jakoś innemu graczowi przedmioty? Nie widzę opcji handlowania a wysyłanie mailem nie działa. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się nie resetuje nick. Cały czas mam taki sam jaki wybrałem. Ale to może dla tego, że mam wujka w ANecie. ;] W sumie to nawet nie pamiętam, zeby takie coś w becie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:26, Ostrowiak napisał:

znowu nie dziaaa


Napewno będzie działać. :)
Wkrótce.. :P

A teraz może warto do analizy pouczyć sie... szybko czas upływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:03, LelandGaunt napisał:

Edit: Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Co z itemami ''trophy''? Zapychają plecak,
sprzedać się ich nie da, ale chyba nie mogą być bezużyteczne. Można je komuś oddawać
w zamian za coś?


Białe itemy trophy możesz salvage''ować na materiały do crafta. Szare to tzw. junk i sprzedaje je się u merchantów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:51, Nalia napisał:

Białe itemy trophy możesz salvage''ować na materiały do crafta. Szare to tzw. junk i
sprzedaje je się u merchantów ;).


Właśnie problem w tym, że nie mogę ich sprzedać, a salvage na nich nie działa. Z tego co zauważyłem, niektórych z nich są z questów, ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 13:02, LelandGaunt napisał:

/.../


Ta, itemki z questów, które zostały nadają się tylko i wyłącznie do wywalenia. Chyba, że są to itemki eventowe. Te możesz oddać przy następnym evencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją "jedyne słuszne" buildy dla poszczególnych klas, czy mogę kombinować jak chcę, a mimo to w późniejszych etapach nie będę miał przez to problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z was na Underworldzie? Jak wygląda tam sprawa - czy wszyscy kulturalnie rozmawiają po angielsku na czacie mapki czy może poszczególne narody w tym nasz próbuje "przejąć" czat? :P Jak też prezentuje się na tym serwerze nasza część społeczeństwa? No i jak idzie w PvP - wygrywacie na WvWvW? Są duże lagi? :P

Jeśli ktoś z was gra na Desolation/Gandarze/Far Shiverpeaks to też jeśli macie chwilkę to opiszcie sytuację.:)
Obecnie gram na Gunnar''s Hold i chociaż serwer ma naprawdę dobre i miłe community to myślę ze znajomymi nad możliwością zmiany na któryś z ilością graczy na poziomie "High" - żeby przypadkiem kiedyś pusto nie było. :)

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:29, barsum napisał:

Gra ktoś z was na Underworldzie? Jak wygląda tam sprawa - czy wszyscy kulturalnie rozmawiają
po angielsku na czacie mapki czy może poszczególne narody w tym nasz próbuje "przejąć"
czat? :P Jak też prezentuje się na tym serwerze nasza część społeczeństwa? No i jak idzie
w PvP - wygrywacie na WvWvW? Są duże lagi? :P


Gra się na UW całkiem przyjemnie, czat kulturalny, języka polskiego prawie nie widać. Na WvW całkiem nieźle gramy. Obecnie wygrywamy z Ring of Fire i Blacktide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zamawia GW2, odbiera, a tu neta nie ma. I tak od dwóch dni. No cholera. Na necie z fona od Orange grać nie będę, bo transfer i lagi, więc jestem zfreezowany. Mieli dzisiaj o trzeciej skończyć, a jakoś nie widzę. :< Gupja Vectra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się