AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2012 o 00:10, Lailonn napisał:

Samymi eventami i walką bez craftingu questy fabularne zawsze cię wyprzedzać b,ędą. Ja
tam mam problem taki,że wszystkie itemy do craftingu jakie mogę robić wymagają surowców,
których nie ma w strefach startowych. To jakiś kretynizm albo źle coś robię...

W takim przypadku należy wyjść poza lokacje startowe gdzie odpowiednie surowce będą dostępne do zbierania ;)
Sam mam 50 lvl (200 armorsmith) i chodziłem po lokacjach mniej więcej odpowiadających mojemu lvlowi i jak dotąd zawsze dropiły mi surowce, które potrzebowałem na swój poziom craftingu. Problemy bywały tylko przy przejściach pomiędzy poszczególnymi tierami, czasem brakowało niewielkiej ilości jakiegoś surowca (głównie tych dropiących z mobów) do odkrycia jakiejś recepturki, ale jak się już przeszło ten 75 czy 150 lvl craftingu to wtedy bez problemowo można było podbić poziom o jakieś 40-50 lvli w krótkim czasie, bo jak jeszcze robiłem np 2 tier crafitngu to w międzyczasie miałem już zapas materiałów na 3 tier craftingu, podobnie było z przejściem z 1 na 2 tier. A najlepszym sposobem na przyśpieszenie craftingu i mniej problemów z tym to znaleźć sobie znajomych/gildię gdzie można się powimieniać surowcami, łatwo można wtedy uzupełnić braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz cienie i sprawdź inne opcje samplingu. To chyba najbardziej zasobożerne opcje w grze.
Np. u mnie różnice w ustawieniach pomiędzy poszczególnymi opcjami samplingu sięgały około 15 fpsów. Dla spokoju sobie ustawiłem najgorszy sampling i średnio FPSy mam na poziomie 40-50, a gram na zintegrowanej grafice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używał transferu na inny serwer? Bo ofc jest teraz za darmo, ale z tego co widzę to nie ma również ograniczenia co do kolejnego transferu - można go zrobić natychmiast. Wołałbym się jednak w tej kwestii upewnić, bo chciałem zobaczyć jak wygląda inny serwer, ale preferowałbym właśnie mieć możliwość powrotu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to akurat sobie sam "dopowiedziałem". Jdnak ustalmy,że to w lokacji startowej powinny być surowce do startowego craftingu. Każda inna opcja to rbak logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 08:58, Lailonn napisał:

No to akurat sobie sam "dopowiedziałem". Jdnak ustalmy,że to w lokacji startowej powinny
być surowce do startowego craftingu. Każda inna opcja to rbak logiki.


No a nie ma ich? Ja tam zrobiłęm dwie lokacje początkowe (u ludzi i u charrów) i dropiły mi wszystkie możliwe itemy potrzebne do zaczęcia craftu, problemów zaczęciem nie miałem i bez problemów dobiłem na nich do 70 lvlu armorsmitha. Na wszystkie inne crafty też miałem materiały tylko mi niepotrzebne były i rozdałem znajomym, więc nie mam pojęcia czego Ci tam brak bo wszystko powinno tam być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 11:19, conan8 napisał:

Dungeony są skalowane do liczby graczy? Da się przejść np. Ascalonian Catacombs w pojedynkę,
albo w dwie osoby?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Serio, nie chce mi się pisać, ale muszę. Każda bron jest dobra, zacznijmy od Thiefa bo widzę żeś się go doczepił. Jak widzę Thiefa biegającego z daggerkami, a Triaty ustawione na HP i jakieś inne bezużyteczne pierdoły to się nie dziwie, że nie wyciąga DMG. Daggerki robi się na Crit amen. Ja cały czas widzę Thiefy short bow & d/d. Lubia też p/p & d/s. Już widzę warków biegających z daggerkami, ale to ja tu sie nie znam. Widać, że to ty nawet nie wiesz o czym piszesz. Każdy build jest dobry, tylko trzeba mieć choć odrobinę oleju w głowie. Każdy ma inny styl gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie co do gw2. Klucz seryjny, który sprzedawany jest w raz grą przypisywany jest do komputera czy konta? Ponieważ chcę nabyć, ale nie jestem pewny czy gra będzie działać zadowalająco i czy ewentualnie wchodzi w grę odsprzedaż z kontem. Proszę jak najszybciej o odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:00, Qbasmok napisał:

Witam.
Mam pytanie co do gw2. Klucz seryjny, który sprzedawany jest w raz grą przypisywany jest
do komputera czy konta?

Do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:09, Qbasmok napisał:

Czyli bez problemu można potem sprzedać grę w raz z kontem, dobrze myślę?


Nie. Jeśli dobrze pamiętam, w regulaminie jest napisane, że nielegalne jest sprzedawanie kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:15, Piotrbov napisał:

Nie. Jeśli dobrze pamiętam, w regulaminie jest napisane, że nielegalne jest sprzedawanie
kont.

Gdzie gro kont do gier mmo można znaleźć na allegro. Czy tylko w GW2 jest nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:16, Qbasmok napisał:

> Nie. Jeśli dobrze pamiętam, w regulaminie jest napisane, że nielegalne jest sprzedawanie

> kont.
Gdzie gro kont do gier mmo można znaleźć na allegro. Czy tylko w GW2 jest nielegalne?

W każdej grze jest to nielegalne. Te konta z allegro w większości/mniejszości są banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nietypowy problem z instalacją gry z płyty dvd zakupionej w gram.pl. Na poczatku instalacji nie mam mozliwości wyboru folderu do instalacji, jest tylko dysc C, który jest oczywiscie za mały. Czy ktoś miał podoby problem albo wie jak to rozwiązać? Będę wdzieczna za jakiekolwiek informacje.

20120831123044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się