AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Wszystkie są mocne. Nie ma jescze gracza, który ukończyłby wszystkei fabuły by ocenić ciekawość i niby jak to zrobić? ;o

Graj guardianem albo kimś walczącycm wręcz. To zawsze w każdej grze najłatwiejsze klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 21:34, Lailonn napisał:

Wszystkie są mocne. Nie ma jescze gracza, który ukończyłby wszystkei fabuły by ocenić
ciekawość i niby jak to zrobić? ;o

Graj guardianem albo kimś walczącycm wręcz. To zawsze w każdej grze najłatwiejsze klasy.

W NWN najlepsi=najłatwiejsi magowie, zawsze magowie są lepsi od prostaczków wojowników :D. Tutaj tez lepiej jakiegoś ranged na początek. Widzisz co masz pod nogami od bossów, a dobry dmg tez małym wysiłkiem, łatwiej celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on jest pod ziemią... Nie byłem tam, ale spróbuj może wpłynąć tam tym jeziorkiem, czy rzeką, czy co to tam jest. Strzelam, ze to tym jeziorkiem na dole tam się dostaniesz. Cofam to, strzlaem w to jeziorko na górze.

Numer to jest dopiero w jednym miejscu u ludzi gdzie trzeba wejść w jedną wyspę, przepłynąć jakimś kanałem pod tę drugą i tam zdobyć punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 21:34, Michu94x napisał:

A miał ktoś buga, że nie można odkryć pointu ? Przez to niemożliwe staje się zaliczenie
w 100% lokacji. =.=


Ten POI chyba znajduje się w podwodnej jaskinii. Musisz poszukać wejścia w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 21:32, Lailonn napisał:

Dopiero zainwestowanie 10pkt w 1 drzewko traitsów pozwala coś "wybrać" ale i tak są to
skille pasywne.

Dziękuję za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, ale dalej "rozkminiam" jaką by tu klasę jednak wybrać. Często zdarza mi się, że biegam po mapie solo. Może Nekromanta? Przyzywa miniony, które tankują i to ułatwia. Gram ze znajomymi. Jeden z nich wybrał nekromantę i wydaje się, że jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:11, RakuPL napisał:

Szkoda, że serwery Blacktide i Underworld mają status Full. Z chęcią pograłbym na Blacktide
i dołączył do gramowej gildii... :(


Jak to, nie da się już dołączać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić crafting powyżej 25 lvl? Nabiłem wspomniany 25 lvl weaponsmith, i nie dostaje już exp w craftingu poprzez wytwarzanie różnych składników, potrzebnych do wytworzenia np. miecza, łuku itp. Jak teraz dosyć szybko nabić wymagany do receptu 125 lvl? Nie bardzo to wszystko ogarniam, a im dalej tym trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:29, Kraju napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić crafting powyżej 25 lvl? Nabiłem wspomniany 25 lvl weaponsmith,
i nie dostaje już exp w craftingu poprzez wytwarzanie różnych składników, potrzebnych
do wytworzenia np. miecza, łuku itp. Jak teraz dosyć szybko nabić wymagany do receptu
125 lvl? Nie bardzo to wszystko ogarniam, a im dalej tym trudniej.


Odkrywaj receptury w zakładce "discovery", tam najwięcej się nabija lvlu i expa na craftingu. Zwykle aby odkryć recepturę poprzez discovery trzeba użyć 3 składników, które wcześniej musisz wycracftować, jeden z drewna, drugi z któregoś metalu no i inskrypcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:08, 1096 napisał:

Dzięki za odpowiedzi, ale dalej "rozkminiam" jaką by tu klasę jednak wybrać. Często zdarza
mi się, że biegam po mapie solo. Może Nekromanta? Przyzywa miniony, które tankują i to
ułatwia. Gram ze znajomymi. Jeden z nich wybrał nekromantę i wydaje się, że jest najlepszy.


Gram nekromantą i powiem Ci, że można niezłą ''imprezkę'' zrobić mając odpowiednie skille. Właściwie nie ma problemu, żeby zdjąć około 6, 8 zwykłych przeciwników na raz. Scepter + dagger, dwa miniony i dwa obszarowe utility skille i w pve solo jesteś mocarzem nie z tej ziemi. Do tego mając Death Shroud jesteś w stanie wyjść z niemal każdej sytuacji. Do tej pory problem miałem tylko w jednym queście fabularnym, ale to było kiedy jeszcze testowałem różne bronie. Teraz nie mam nigdzie żadnych problemów, więc nekromantę polecam. Mnie gra nim sprawia wielką przyjemność.

Edit: Na miniony jako tanków nie zbytnio co liczyć. Owszem, przeciwnicy zazwyczaj to ich atakują, ale same miniony... często się zdarza, że stoją nic nie robiąc, atakują przeciwników stojących spokojnie dalej itd. Ogólnie w niektórych sytuacjach więcej z nich szkody niż pożytku. Sam przed zagraniem myślałem, że będę chodził z całą armią u boku, ale przez ich zachowanie ograniczyłem się tylko do dwóch i rozważam rezygnację z jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:29, Kraju napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić crafting powyżej 25 lvl?


Odkrywać recepty. Masz pierwszą u góryzakładkę w crafcie, możesz w niej łączyć posiadane składniki. Na liscie przepisów masz zapewne jeden lub dwa z opisem {simple) - spróbuj zrobić coś na podobnej zasadzie. Dalej, wszystkie 400 pkt na tym samym schemacie,co 25 pkt pojawi Ci się z automatu parę opcji (np. lepsze insygnia lub bazowe składniki z nowych materiałów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:16, sinir napisał:

> Szkoda, że serwery Blacktide i Underworld mają status Full. Z chęcią pograłbym na
Blacktide
> i dołączył do gramowej gildii... :(

Jak to, nie da się już dołączać?

Dopóki serwer ma status Full to nie. Na szczęście udało mi się przetransferować postać z Gunnar''s Hold do Blacktide :ok:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się