AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam problem, nie wiem czy to mój problem czy serwerów ale za każdym razem jak się loguję do gry to wysyłają mi potwierdzenie mojego IP ponieważ twierdzą że loguje się z innego choć to te samo łącze, i ciągle dostaje maile i muszę potwierdzać, strasznie irytujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy tworzeniu drugiej postaci. Otóż na samym końcu gra nie może się połączyć z serwerem do logowania. Jest napisane, że może to być spowodowane przez firewall, router albo coś w tym stylu, tyle że przy tworzeniu pierwszej postaci było wszystko ok, nawet pograłem nią z 4 godziny... To wina zapchanych serwerów i muszę czekać, aż zmniejszy się liczba ludzi w grze? O tej porze chyba będzie o to ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Guild Wars 2. Głównym zainteresowaniem jest PvP i tutaj pytanie: Czy da się spokojnie levelować postać grając jedynie w WvW ? Czytałem, że po śmierci traci się wytrzymałość uzbrojenia i potrzebna jest naprawa, czy koszty naprawy przewyższają to co mogę zarobić na pvp ? Czy ktoś praktykuje tę metodę levelowania i podzieli się wrażeniami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 16:51, LelandGaunt napisał:

Jak udaje Ci się opanować te miniony?


Coz z poczatku nie bylo latwo. Idziesz wieksza grupa wiec o aggro latwo, a do tego nie ma zadnego przycisku zeby poslac czy odwolac miniony. Zazwyczaj kiedy biegne z punktu A do B to olewam to, ze mam aggro bo latwo je zgubic, a miniony to wlasnie swietne mieso armatnie, ktore czesto mozna na nowo tworzyc.

Co do walk to rzeczywiscie czasem stoja jak glupie szczegolnie jezeli ja nie atakuje, ale jeden znich ma aggro. Czasem znowu ide afk, a po powrocie okazuje sie, ze uratowaly mi skore;). Co do walki z paroma przeciwnikami na raz i nowymi dochodzacymi to trzeba sie przyzwyczaic albo odpowiednio ustawiac w odleglosci od innych. Ogolnie wole walczyc z paroma przeciwnikami na raz bo uzywam staff i pulapek. Dzis solowalam bossa trolli z paroma addami. Minony swietnie odciagaly ode mnie uwage, a pulapki spowalnialy wrogow.

Nie przejmuj sie tym, ze miniony gdzies tam padaja po drodze jak gdzies idziesz. Cooldown na nich jest tak niski, ze szybko sobie stworzysz nowe. Jedyne wnerwiajace jest to, ze idac pod wode znikaja i po wyjsciu musze wszystkie na nowo przywolac.

Kazdy lubi inny styl gry. Jezeli miniony ci bardziej zawadzaja to moze guardian? Podobno silna klasa, ja nie probowalam jescze jej za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miniony mi zawadzają, ale to nie znaczy, że nie lubię nekromanty, wręcz przeciwnie. Po prostu mój plan, żeby grać minion masterem się nie sprawdził. Korzystam tylko z towarzystwa Shadow Fienda czy jak mu tam i golema, którego czasem zamieniam na formę licha. To w zupełności wystarcza, żeby odciągnąć wrogów ode mnie. A kiedy zawadzają lub nic nie robią, to znowu nie jest to zbyt duża strata.
Z tego co zauważyłem, to nekromanta ogólnie nadaje się do większej ilości wrogów. Używając scepter + dagger/staff i studni, zwyczajnie nie opłaca mi się walczyć z jednym czy dwoma na raz. Mało która grupka jest w stanie przetrwać combo ze wszystkich skilli, a w razie czego pozostaje jeszcze Death Shroud i niesamowicie skuteczne wyssanie energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz mi po co levelować jeśli chcesz grać pvp, skoro wchodząc na pvp od razu masz 80 lvl? Exp na WvWvW to jedynie dodatek. Jak się gra i myśl toi można w ogóle nie ginąc. Chyba, że jest się elemele.. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:54, Maelius napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Guild Wars 2. Głównym zainteresowaniem jest PvP i tutaj pytanie:
Czy da się spokojnie levelować postać grając jedynie w WvW ?


Da się. Zależy to od Twojej skuteczności (i Twojej grupy), ale da się. Mimo to łatwiej i przyjemniej leci exp w pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie połączyłem konto z jedynki i czy jest możliwość zmiany e-maila? Bo na tym starym już w ogóle się nie loguję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 22:13, SiDi napisał:

Właśnie połączyłem konto z jedynki i czy jest możliwość zmiany e-maila? Bo na tym starym
już w ogóle się nie loguję :D


Coś tam było, że możesz zostawić starego maila, a podać nowego do ''korespondencji". Generalnie uważałbym teraz z zabawą z kontem, bo są bugi, część funkcji jest wyłączona (np reset hasła). Bezpieczniej poczekać aż naprawią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co przeczytałem mogę zmienić po zalogowaniu się na stronie oraz przejściu do zakładki "Edit Profile", ale niestety poza "Personal info" oraz "Change password" nie mam tam możliwości zmiany e-maila. W każdym razie jak udało mi się to znaleźć to napisałem do supportu. Dzięki mimo wszystko za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większej głupoty nie słyszałem. Owszem w WvW każdy ma max lvl ale tylko na tym kończy się boostowanie. To jakei wyposażenie i umiejętności masz zależy od rozwnięcia postaci. Gość na 10lvl ma 2 czary na krzyż a 40< pełen arsenał o itemkach nie mówiąc.

W 100% boost i równowaga jest tylko w drużynowym PVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 22:45, Lailonn napisał:

Większej głupoty nie słyszałem.

Hmm.. napiszę to jeszcze raz specjalnie dla Ciebie:
Odpisałem dla kolegi, że jeśli chce grac pvp wcale nie musi levelować; masz 80 lvl i masz wszystko potrzebne do zabawy, tylko brakuje fajnych skinów aby nasza postać świeciła się jak psu jajca:)
Expienie na WvWvW jest głupim pomysłem, ja traktowałbym to jako.. ''odskocznia od pve'', zabawić się, dobić kilka %, trochę karmy.. ale bywa tak jak wspomniał Budo. Bywa, że team w ogóle nie ogarnia i traci czas.. czas szybko leci przy GW:P

Chyba własnie parafrazowałeś to co ja napisałem.. w takim razie tez napisałeś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta gra i póki co wrażenia mam negatywne, choć na razie bardzo mało pograłem. A wrażenia mam negatywne, bo kupiłem klucz, zarejestrowałem grę, ściągnąłem klienta i się loguje. Udało się bez problemu. Tworzę sobie postać, czytam opisy, dopieszczam ją sobie i gra ni z tego ni z owego się wyłącza i zaczyna się... ściągać jakaś łatka. I tworzoną postać diabli wzięli, bo nie doprowadziłem procesu do końca. Dociągnęło się to co miało się dociągnąć, uruchamiam ponownie grę, tworzę postać i... tak zgadliście, gra wyszła do pulpitu. Za trzecim razem się udało założyć w końcu bez problemu nową postać, pograłem chwilę, nawet na drugi poziom doświadczenia wbiłem się i znów wywalenie do pulpitu.

Pograłem zatem w coś innego, zaraz zacznę czwarte podejście do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Za piewrszym razem to miałeś po prostu pecha.
Drugi raz... podobno był taki bug, ale (podobno) go usunęli.

A wymagania sprzętowe masz spełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Ja na wvw wbijam po dwa levele per sesja. I właśnie najlepiej jest iść na wvw gdy np. brak matsów zastopuje ci progres w crafcie. Z wvw leci cała masa lvla i karmy, więcej bym powiedział niż z pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się