AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 21:58, Astropath napisał:

Coś się popsuło z optymalizacją, czy to tylko u mnie takie cyrki? Wczoraj wieczorem miałem
30 fps, teraz po spatchowaniu poniżej 10 :/


Co śmieszniejsze fragmentacja dysku zwiększa się niesamowicie przez te wszystkie patche. U mnie, na wolnym dysku plik gw2.dat miał od pierwszego bwe ponad 10 tys fragmentów. Defragmentacja wyraźnie przyspieszyła grę. No ale to pomoże tylko jak ktoś ma przedpotopowy dysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma podobnie jak ja, przy próbie napisania do kogoś z gildii na kanale gildii dostaję informację, że nic nie napiszę gdyż nie jestem w gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak niezoptymalizowanego mmo jeszcze nie widziałem. Ogółem mam wysyp niebieskich krawędzi, fps na najniższych oscyluje w granicy 10-15, mimo iż grafika nie powala ani nie jest jakaś lepsza od innych gier o mniejszych wymaganiach. Czyżby gra się gryzła z komponentami AMD do laptopów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:36, Malcollm napisał:

Czy ktoś z was ma podobnie jak ja, przy próbie napisania do kogoś z gildii na kanale
gildii dostaję informację, że nic nie napiszę gdyż nie jestem w gildii

A jesteś reprezentantem gildii? Wejdź w okno gildii i na dole powinieneś mieć przycisk represent, wtedy staniesz się pełnoprawnym członkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:36, Malcollm napisał:

Czy ktoś z was ma podobnie jak ja, przy próbie napisania do kogoś z gildii na kanale
gildii dostaję informację, że nic nie napiszę gdyż nie jestem w gildii


Tak, bugi są. Ewentualnie kliknij represent w oknie gildii.

Hydro---> niektóre konfiguracje mają problemy, generalnie wg mnie optymalizacja jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:51, akwyx napisał:

> Czy ktoś gra na serwerze aurora glade ? Bo szukam ludzi do pvp
Czemu mowisz to teraz? Nawet zastanawiałem się czy nie wskoczyć na ten serwer ale zdecydowałem
się na Underworld.
A PvP bardzo lubię...


a bo myślałem , że w gildii znajdę ludzi ale się myliłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 00:57, Hydro2 napisał:

Hmm tak niezoptymalizowanego mmo jeszcze nie widziałem. Ogółem mam wysyp niebieskich
krawędzi, fps na najniższych oscyluje w granicy 10-15, mimo iż grafika nie powala ani
nie jest jakaś lepsza od innych gier o mniejszych wymaganiach. Czyżby gra się gryzła
z komponentami AMD do laptopów?


Nie wiem jakiego masz laptopa ale u mnie na piecu Procek i grafa od AMD działa wszystko świetnie, a sprzęt ma już ponad 3 lata ... więc może po prostu za dużo oczekujesz po swoim lapku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 00:59, Budo napisał:

> Czy ktoś z was ma podobnie jak ja, przy próbie napisania do kogoś z gildii na kanale

> gildii dostaję informację, że nic nie napiszę gdyż nie jestem w gildii

Tak, bugi są. Ewentualnie kliknij represent w oknie gildii.

Hydro---> niektóre konfiguracje mają problemy, generalnie wg mnie optymalizacja jest
niezła.

No akurat jak patrzyłem po google, duża część ludzi ma z tym problemy. Chodzi im Crysis, ale GW 2 się zarzyna

@Up No chyba nie, skoro nigdy z mmo nie miał problemu, na BC2 się grało (a miał nieporówynwalnie wiekszy poziom grafiki). Jak napisałem ludzie mają problemy z grą na komputerach, które ciągną gry o wiele bardziej skomplikowane graficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:23, Dregorio napisał:

/.../
Laptop 2 letni, komp 3 letni, a GW2 na średnich śmiga na jednym i drugim. Masz pecha.

Ile masz RAM`u i win 32, czy 64?

4 GB ram, windows 64, Radeon 5470 HD, AMD Turion II Dual Core, 2,3 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 04.09.2012 o 10:50, Hydro2 napisał:

4 GB ram, windows 64, Radeon 5470 HD, AMD Turion II Dual Core, 2,3 ghz

GW2 jest strasznie pamięcio-żerne. Ja mam 8GB. Postaraj ograniczyć procesy(powyłączaj niepotrzebne) i wtedy odpal. Tudzież dokup kostkę pamięci, wydatek 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:56, Dregorio napisał:

GW2 jest strasznie pamięcio-żerne.

Nie przesadzajmy: wczoraj z ciekawości sprawdziłem - ~1.4GB zżera, a to raczej niewiele - faktem jest, że na niektórych kompach gra po prostu chodzi słabo choć sam sprzęt spełnia wymagania. Tak miałem do niedawna na Core2Duo 2.6GHz i 4GB RAM (kumpel z gildii na identycznym sprzęcie zero problemów - ja miałem ściny do ~10 fps...) - zmieniłem procek, pamięci oraz wrzuciłem GW2 na SSD i teraz wszystko śmiga jak trzeba. ;) W sumie dziś muszę sprawdzić jak będzie wyglądało w 3D. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:40, Selv napisał:

Dzisiaj to będziesz znowu marudził, że łuku nie masz a nie tam 3d :d

A cichaj tam: już w porządku mój żołądku - po prostu za wcześnie chciałem zrobić build, który byłby optymalny - a dopóki nie masz wszystkich traits to zbyt wiele z tego wymodzić się nie da - dzięki Twym podpowiedziom jest dobrze - a łuk mam nadal na sporo niższym lv. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się