AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2012 o 12:28, Kermit napisał:

Wydaje mi się, że tak.


Daj z 15 minut to przelecę się po wszystkich czterech płytach.

Jakbyś mógł nagrać kilka sekund tego utworu w grze i jakoś wysłać, to by mi bardzo pomogło. Ja na ten utwór nie mogę trafić.

Edit. Może Call of the Raven to jest. Są skrzypce od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:28, Kermit napisał:

Nic z tego. 6 nagrań ? a to co jest na 4 płytach to co to jest ?:)


Wychodzi na to ze trzeba to zakupic osobno (30 euro). Ja mam EK i pisze na plycie Best of Guild Wars 2 Soundtrack i jest tylko 6 nagran :) Mysle ze te 5 to glowne theme kazdej z ras plus ta ktora jest w menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest strona ze zdjęciami wieeelu setów armora i broni... jest też jakieś kompedium odnośnie tego jak tworzyć dane sety i lista receptur do odkrycia w crafcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:30, Gosu napisał:

Wychodzi na to ze trzeba to zakupic osobno (30 euro). Ja mam EK i pisze na plycie Best
of Guild Wars 2 Soundtrack i jest tylko 6 nagran :) Mysle ze te 5 to glowne theme kazdej
z ras plus ta ktora jest w menu gry.


30 Euro? O wiele mniej, bo tylko 37 Dolarów ( a jak masz EK, to jeszcze 5 dolców mniej )


Kermit ----> Jedyne co znalazłem, to Call of the Raven. Pewnie to to jest. http://www.youtube.com/watch?v=Trt57TXxXGs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:29, Piotrbov napisał:

Jakbyś mógł nagrać kilka sekund tego utworu w grze i jakoś wysłać, to by mi bardzo pomogło.
Ja na ten utwór nie mogę trafić.


Narazie szukam na gameplay''ach na YT, ale z marnym skutkiem.

Dnia 21.09.2012 o 12:29, Piotrbov napisał:

Edit. Może Call of the Raven to jest. Są skrzypce od początku.


Nie to nie to. Już sam przesłuchałem cały soundtrack i tego tam nie było właśnie, a w grze jest i to mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:48, Kermit napisał:

Znalazłem : http://www.youtube.com/watch?v=Oy2R7KdNt3I 1:51 się zaczyna. Słabo słychać,
ale zawsze coś.


I wszystko jasne. To nie jest stricte muzyka z GW 2, tylko jeśli kojarzę to z Guild Wars: Eye of the North. Mam te OST również kupione to zaraz sprawdzę dokładnie.

Edit. Ok mam. Jest to utwór z OST Guild Wars Prophecies pt. Over the Shiverpeaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:50, Piotrbov napisał:

I wszystko jasne. To nie jest stricte muzyka z GW 2, tylko jeśli kojarzę to z Guild Wars:
Eye of the North. Mam te OST również kupione to zaraz sprawdzę dokładnie.

Edit. Ok mam. Jest to utwór z OST Guild Wars Prophecies pt. Over the Shiverpeaks


Nosz kurde na to bym nie wpadł, że to z dodatku pierwszej części. Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:40, Kapas napisał:

Jest strona ze zdjęciami wieeelu setów armora i broni... jest też jakieś kompedium odnośnie
tego jak tworzyć dane sety i lista receptur do odkrycia w crafcie?

Recepturki: http://www.gw2db.com/recipes , jak pewnie wiesz sety z dungeonów czy rasowe armory można jedynie kupić u "źródła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:54, Kermit napisał:

> Edit. Ok mam. Jest to utwór z OST Guild Wars Prophecies pt. Over the Shiverpeaks


Nosz kurde na to bym nie wpadł, że to z dodatku pierwszej części. Dzięki za pomoc ;)


www.youtube.com/watch?v=noPAVpuiMb8 tu masz linka do całego kawałka - od 4 lat jest na mojej liście favorites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trading postem znany pewnie wielu z was. Chodzi o całą zabawe z plikiem Local.dat. Dotychczas działało usunięcie go przed włączeniem gry i mogłem bez problemu korzystac z Trading Post. Teraz jednak coś sie zmienilo i plik Local odnawia się po każdym włączeniu launchera takze usuniecie go nie ma sensu i znowu nie moge ani kupowac ani sprzedawac na TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 11:56, zerohunter napisał:

Wypatrzył ktoś najtańszą cenę GW2?

Empik ma za 179, gdzieś tam widziałem za 165, ale z przesyłka wychodzi na to samo.

Ja zmieniłem jednak zdanie, planuje w najbliższym czasie kupić GW2, i w międzyczasie zastanwiam się nad klasą. Grałem w becie Mesmerem i Elementalistą i tym drugim gra była trochę cięższa, ale mam wrażenie, że elem ma więcej możliwości. Gra ktoś, może się wypowiedzieć o jego przydatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lion''s Arch na głównym placu pojawiła się niebieska ikonka przypominająca strzałkę. Oznacza ona postać (gracza): Comander Mbit. Wygląda jak zwykły gracz, ale jest wyróżniony. Kim on jest, i dlaczego jest tak ważny, że pokazany jest na mapie? To jakiś producent gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 13:14, Kraju napisał:

Kim on jest, i dlaczego jest tak ważny, że pokazany jest na mapie? To jakiś producent gry?


Nie, to po prostu oznacza, że ma za dużo pieniędzy. :P Za 100g możesz kupić książkę, która daje Ci właśnie taki efekt (tzn jesteś widoczny dla graczy na tej samej mapie) - w pve bajer bez żadnego znaczenia i sensu, natomiast może być przydatny dla np. gildii WvW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 13:45, Kraju napisał:

100g w 2-3 tyg? O_o Jak to możliwe?


Wszystko jest możliwe ^^
A najprościej wg mnie to w sytuacji, gdy gildia (nastawiona na walki między serwerami) chce, żeby ich przywódca był widoczny (logujesz się i od razu widzisz gdzie się coś dzieje z udziałem gildii) i robi zrzutkę. Wtedy już nie wychodzi tak drogo i nie ma problemu z zakupem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się