AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2012 o 02:05, Gorn7 napisał:

O ile pamiętam to obok stał jakiś npc z głową żaby i trzeba było go pokonać.


Nie ma tam nikogo :/
Pewnie bug :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, ale i tak będziesz często grał z ludźmi, bo tutaj grupy i zergi robią się samoistnie, gra po prostu wynagradza współpracę, a eventy są dobrze widoczne na mapie. Jedyny mankament to potworna ilość bugów i ciągłe problemy techniczne. Samemu nie zrobisz niektórych rzeczy, więc będziesz potrzebował pomocy, ale z pugami też da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens robić warriora w każdej postaci. Sam stworzyłem dpsa i gra się bardzo przyjemnie. Co prawda gdy atakuje mnie na raz 5-6 mocnych przeciwników, to muszę zacząć kombinować, ale w normalnych walkach (do 4 przeciwników) wystraczy brutalna siła w postaci spamowania skilli. Może wydawać się to nudne, ale daje to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Na razie 100% mojego czasu przy kompie zajmuje Borderlands 2, tak będzie przez najbliższe 3 tygodnie, po czym na pierwsze miejsce wskoczy XCom:EU, ale podejrzewam, że w końcu skuszę się na GW2, bo gra wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie już miałem dawno zapytać, a pewnie nie tylko mi się to przyda.
Jak na ''czacie'' można pokazać jakiś way-point albo nazwę miejscówki, żeby po kliknięciu pokazywało na mapie ?
Shifty, alty nie działają, a nie chce mi się całej klawiatury przelecieć...
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, te bugi. Chciałem dzisiaj trochę pobiegać po mapie i poodkrywać visty, teleporty itd. Blazeridge Steppes, ostatni skill point mi został - zbugowany. Straits of Defastation to samo. Nie tak dawno na terenie sylvari też NPCa od jednego skill pointa nie było. Nie wypada też nie wspomnieć o braku możliwości dostania się na wieżę w Diessa Plateau. Oj ciężkie życie mają odkrywcy w tym GW, ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:34, Drazok napisał:

Do gry solo pve lepiej się nadaje inżynier czy mesmer ?
Aktualnie mam wariora na 30 i wiem, że to nie dla mnie :/


IMO inżynier. Lepsze CC i jednak trochę lepiej przyjmuje obrażenia. Mesmer za bardzo polega na iluzjach, których z niektórymi brońmi nie potrafi generować wystarczająco szybko (regularnie, bo np. ma skill, który wytwarza dwie, ale z 60s CD).
Problem inżyniera to fakt, że ma tylko trzy bronie do wyboru i w związku z tym trzy kombinacje (strzelba, dwa pistolety albo pistolet i tarcza) i musi polegać na kitach (granaty, bomby, miotacz ognia, klucz), a żeby móc ich użyć, musi je mieć dostępne jako skille (6,7,8). Ma więc tak naprawdę mniej skilli niż inne klasy. Jest też jedną z dwóch klas, które nie mają dwóch zamiennych miejsc na broń.
Inżynier nie robi jakiegoś super dpsu, a sensowne AoE ma wyłącznie z kitami, ale ma całkiem fajne cc i IMO świetny klimat.

Z drugiej strony nie wiem co ci nie leży w warriorach. Topór w ręce i drugi albo tarcza całkiem fajnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:34, Drazok napisał:

Do gry solo pve lepiej się nadaje inżynier czy mesmer ?
Aktualnie mam wariora na 30 i wiem, że to nie dla mnie :/


A mi się wydawało, że do PvE to się nadają wszystkie klasy (może bez thiefa, chociaż też się da ofc).

Grając Engi będziesz:
a) Stał ze swoimi wieżyczkami, z buildem w toughness/cond. dmg i kitował moby bez końca.
b) Szalał z flamethrowerem, z buildem w power, nukując moby i licząc, że cię nie zdążą zabić.

Grając Mesem będziesz:
a) Prawie nieśmiertelny z buildem w toughess/cond. dmg i staffem/scepterem i kitował moby bez końca
b) Szalał z swordem/greatswordem, z buildem w power, nukując moby i licząc, że cię nie zdążą zabić.

Ale tak naprawdę to całkiem inne klasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:34, Drazok napisał:

Do gry solo pve lepiej się nadaje inżynier czy mesmer ?
Aktualnie mam wariora na 30 i wiem, że to nie dla mnie :/

Dopóki sam nie zagrasz to się nie dowiesz, ja np. jestem tak przyzwyczajony do Mes''a, że nie wiem czy zagram jeszcze jakąś inna postacią:( Chociaż mam wrażenie, że daje więcej frajdy niż inżynier z wieżyczkami (którym grałem raptem 2h).
Wiele osób też nie lubi gdy profesja jest bardzo popularna więc nią po prostu nie gra, dat mainstream madafaka.. jeśli należysz do tych osób to bierz Mesmer''a ;d bo jest ich najmniej:

( https://www.guildwars2.com/en/news/john-smith-on-the-state-of-the-guild-wars-2-economy/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 20:48, LelandGaunt napisał:

Oj ciężkie życie mają odkrywcy w tym GW, ciężkie...


Ciężkie maja jak nie myślą. Diessa mam wyczyszczone i Blazeridge też, więc nie marudź, że nie można. Na wieżę trzeba się z katapulty wystrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 11:02, Budo napisał:

/ciach/

Cowtapulta długi czas nie działała: sam miałem z nią problem 2-3 dni. Mainem mam już wszystko w PvE zaliczone, ale na jeden SP na Malachor`s Leap czekałem ~tygodnia. Jeden w Straits of Devastation również campiłem około tygodnia. Wczoraj altem czyściłem Mt. Maelstorm i tam też pojawił się zbugowany SP - w wiosce Hyleków brak jest NPC do którego trzeba zagadać i go chyba później pokonać. Ostatnio nawet w Queensdale jest zbugowany SP: ten obok wejścia do CM (walka z Jebem) - te dwa są o tyle dziwne, że zdobyłem je bez problemów mainem, a teraz wygląda na to, że każda mapa ma przynajmniej jeden zbugowany SP. :/
Ergo: to, że kiedyś działało i zrobiłeś wtedy bez problemu nie znaczy, że teraz jedynie Ci co nie myślą mają problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wskazowke. Potrzebuje jakis build do levlowania thiefem. d/d d/p czy s/p? (oczywiscie jako dugoa krotki luk)
i w jakie drzewka isc zeby na luzie zabijac moby? z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się