AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2012 o 18:34, Kamil2142 napisał:

> cofa juz znerfili to nikt prawie nie biega

O co chodzi?
W grę nie grałem ~miesiąc.


No usunęli exploita i już wszyscy płaczą, że nie można omijać 80% dungeonu i mieć nagrodę za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:42, IlMOD napisał:

No usunęli exploita i już wszyscy płaczą, że nie można omijać 80% dungeonu i mieć nagrodę
za darmo.


Usunęli exploita i przy okazji utrudniając grę.

Mówię wam, nie róbcie drugiej drogi, bo to jest nie możliwe by ją przejść. W pewnym momencie trzeba chronić Asurę, a po pewnym czasie na scenie jest około 10 sreberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 17:47, ping-pong napisał:

cofa juz znerfili to nikt prawie nie biega i po prostu nie ma co robic...


Hm. Nie żeby coś, ale czy faktycznie to, że nikt nie farmi JEDNEJ ścieżki JEDNEGO dunga oznacza, że skończył się opcje do robienia?

Od PvP (w tym WvW w aspekcie trochę większym niż zmapowanie całego/zrobienie monthly), poprzez odhaczenie wszystkich achievmentów (bo czemu by nie). Zresztą, takie samo stwierdzenie pasuje do każdego mmo - x zrobiłem, y mi się nie chce, więc nie ma co robić.
Osobiście legendar leży gdzieś tam w odległych planach, tokeny się odkładają przy okazji robienia dungeon mastera (zrobić sobie armor tylko dlatego, że można pofarmić jakiś - mnie takie coś nie bawi, owszem, na farmie się skończy (bo trzeba dung zrobić ileś tam razy), ale na szczęście nie takiej stuprocentowej), do tego mam 3 inne postacie gotowe do gry, a że nie moge się zdecydować, to męczę każdą po trochu. Jest co robić, jest z kim robić, nie mam powodów do narzekań.

@IlMOD
Not.
Po pierwsze, o ile dobrze pamietam, exploita nie było (patent z golemem jeśli się pojawił (nie wiem, nie robiłem wtedy) to i tak zniknął po reworku nagród za dung, więc robi się wszystko w ten sam sposób). Po drugie, w jednym miejscu poziom trudności jest aktualnie podbity wysoko, powiedziałbym, że za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:14, luq napisał:

Jesteś pewien, że sprawdzasz exotic armory z drugiej zakładki, a nie goldy z pierwszej?

Teraz jestem i wszystko gra:)
W sumie to nie wiem po co komu te zwykle armory z dungów za ciężko zdobyte punkty, które są a) słabe b) wyglądają tak samo jak crap z moba/za karme. Dlatego też pomyślałem, że to jakiś bug.

Apropo ciężko zdobytych rzeczy ->gw2wiki->Eternity :OOOOOOO ołmajgat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mailu dostałem wiadomość, że ktoś się próbował zalogować na moje konto z Pekinu.. Nie zwracać uwagi na to, czy zmienić hasło itd? Nie mam teraz dostępu do gry, także nie sprawdzę, czy coś mi w grze zginęło etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 21:22, conan8 napisał:

Na mailu dostałem wiadomość, że ktoś się próbował zalogować na moje konto z Pekinu..
Nie zwracać uwagi na to, czy zmienić hasło itd? Nie mam teraz dostępu do gry, także nie
sprawdzę, czy coś mi w grze zginęło etc.


W sensie, dostałeś w e-mailu prośbę o potwierdzenie zalogowania z tego numeru IP? Jeśli tak, to zmieniaj czym prędzej, bo znają twoją nazwę konta i hasło do gry.
Sprawdź jeszcze ( o ile masz możliwość ), ostatnie adresy IP które zalogowały się na twoje konto e-mailowe, jeśli widać na tej liście coś niepokojącego, to znaczy, że jest duża szansa, że udało im się zalogować.
W innym przypadku, na wszelki wypadek hasło również zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 22:52, Inferno0009 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy lepiej się sprawdza mesmer z dwoma mieczami czy mieczem +
pistoletem

Zależy od sytuacji, nawiasem to latam z tym i tym najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od rana nie mogę zalogować się do gry. Wyskakuje jakiś error przy czym nawet gdy daję "odzyskiwanie hasła", to wyskakuje, że funkcja ta jest "Disabled". Nie wiem czy pisać do nich czy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok. Przejrzyj twittera i fb, może ludzie mają tam identyczny problem. Jeżeli masz tylko Ty, lub nieliczni, lepiej od razu pisać do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu nie działa mi logowanie. Wyskakuje error 122 coś tam a kliknięcie funkcji przywracania hasła wywołuje komunikat Disabled. Możliwe, że mój cd-key im się nie spodobał...dziwne, bo jest w pełni legalny ale ponoć zdarzało to się ludziom nawet z kluczami kupionymi u nich w sklepie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 21:44, zerohunter napisał:

Można dodawać tylko traity, które się resetuje u trainera klasy, i to jest cała ingerencja
w postać?


Z samą postacią to jest tylko tyle. Reszta to gear. I tam masz trochę więcej opcji (runy i sigile).
No i ofc wybranie skili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 22:16, zerohunter napisał:

Jak pójdę tam gdzie są takie niebieskie strzałki w gorę, to dostanę następne skill pointy?

No musisz pokonać w walce NPCa, albo postać przy świecącej kulce, albo odebrać itemek do zjedzenia po któym wydalasz skill pointa. Dostajesz też skill pointa co level.

Dnia 30.09.2012 o 22:16, zerohunter napisał:

Btw. czemu nie da się napotkanemu graczu rzucić wyzwania pvp;/

Bo wszyscy się pogodzili i w Tyrii panuje pokój i w ogóle jest jedna wielka impreza, bo Zhaitan załatwił alkohol.
Wyzywanie ludzi na pojedynki chyba komuś nie pasowało do tego, ze wszyscy są jedną wielką rodziną. Co jest i tak dziwne, bo Norny się lubią okładać dla zabawy beczkami a potem wypijać jej zawartość. A tak na prawdę to po prostu Anet o tym pewnie zapomniała i ludzie sobie teraz dorabiają teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiłem błąd wybierając na profesje Weaponsmith i Armorsmith naraz. Te dwie potrzebują dokładnie tych samych materiałów, więc wszystko idzie bardzo wolno, trzeba farmić (a mi się nie chce) lub kupować od graczy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 01:31, sinir napisał:

/ciach/

Tak - zrobiłeś błąd, ale możesz go naprawić. Wystarczy podejść do trenera dowolnej innej profesji i się jej nauczyć w miejsce jednej z tych, które aktualnie posiadasz. Na szczęście w GW2 nie można czegoś spierniczyć - chyba, że się jest Areną Net: wtedy nawet działające skill pointy nagle przestają działać. Aktualnie jest zbugowany Hylek w Metrica Province, którego trzeba pokonać. Problem w tym, że on cały czas leży pokonany i nijak nie da się go wskrzesić. W tej samej lokacji jest jeszcze jeden zbugowany SP: w laboratorium Inquest w północno wschodniej części mapy - Inquest Outer... coś tam. Naprawdę nie przestanie mnie to zadziwiać, bo pierwszą postacią miałem problem jedynie ze zdobyciem 2 SP - oba w Orr: pierwszy w Straits of Deavastation, a drugi w Malchor`s Leap - teraz ich ilość woła o pomstę do nieba. :(
Poza tym ciągle uważam, że balans w tej grze to coś czego nie ma - głównie mam na myśli instancje, gdzie jeden mob jest w stanie złożyć całe party jednym czy dwoma strzałami - w ogóle dla mnie absurdalnym jest fakt, że trash - nawet w ilości jednej sztuki i to ze srebrną obwódką - jest w 99% trudniejszy do pokonania niż bossowie danej instancji. W szczególności ostatni bossowie rozczarowują - może za wyjątkiem Króla A. w AC, który jest chyba jedynym bossem mogącym sprawić problem.
Mimo tego gra jest dobra - ale nie tak dobra, abym rozwijał kolejne alty i nie grał w nic innego: dwie 80-tki już mam (Ranger oraz Guardian), Nekro ma 20-ty, a Thief niedawno dobił 7 poziom - wchodzę do gry, aby zrobić daily i ewentualnie komuś pomóc w instancji. Nie jest również na tyle dobra, abym grał w nią teraz więcej niż w Borderlands 2 czy Dark Souls - ANeta musi szybko podjąć kroki mające na celu utrzymanie graczy w grze, bo przy aktualnym pojawianiu się błędów, które wcześniej miejsca nie miały, braku balansu, olbrzyyyyymich kolejkach na WvWvW (wczoraj robiliśmy z gildią Jumping Puzzle - w założeniu głównym daniem dnia miał być ten na Eternal Battleground: podczas 3 godzin grania z 12 osób online, które na początku ustawiły się w kolejce wbiła... jedna!!) może nagle obudzić się z ręką w nocniku tym bardziej, że "balans" instancji zmieniają w złą stronę. CM był najłatwiejszą instancją bez dwóch zdań (raz całość licząc od pierwszego bossa zajęła nam... 12 minut) - ale to co teraz zrobili jest przegięciem w drugą stronę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się