AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2012 o 11:40, RadeXMaster napisał:

mam problem. Mianowicie chciałem grac z narzeczoną na jednym serwerze. gram oczywiście
na Blacktide. ale pisze ze full...co zrobić zeby sie tam dostac?


Niech wybierze inny serwer. Potem może zmienić (nadal możłiwa jest bezpłatna zmiana raz na 24 godziny). Ludzie piszą, że w nocy i do południa zdarza się,że serwery full zmieniają się na high i można przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 11:40, RadeXMaster napisał:

mam problem. Mianowicie chciałem grac z narzeczoną na jednym serwerze. gram oczywiście
na Blacktide. ale pisze ze full...co zrobić zeby sie tam dostac?


Albo ty się przenosisz na inny serwer, albo próbujecie się wbić w godzinach, gdy nie jest "full" (są takie godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 21:53, Budo napisał:

/.../

Podwodne organy to podwodne organy, ić i szukaj ;]
Zresztą naziemne też są, przynajmniej jedne ^^

Sam widzisz, nie o to chodziło. A, że istnieją podwodne i naziemne organy wiem już dawno, podstawówkę skończyłem już jakiś czas temu.
A co do filmiku to szkoda, że nie ma dużo więcej takich ciekawych bajerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 16:25, Matinex napisał:

Sam widzisz, nie o to chodziło.


Nie wiem o co Tobie chodziło, ani co podstawówka ma do tego, ale ja mówiłem właśnie o tym ;]
Eot z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 17:59, qq_MoaR napisał:

http://media.giantbomb.com/uploads/1/16612/2332273-aec75fcff4106.jpg

Co to jest za set? Na wiki go nie widać, na necie coś znalazłem o skrzyniach i smokach
- Acolyte? Jak ten set rozpoznać na Aukcjach, jeśli w ogóle są? Preview do aukcji przydałby
się tak swoją drogą.. czy jest? :|

Chyba najlepiej zapytaj właściciela na pw.
http://www.guildwars2guru.com/topic/55131-post-your-mesmer/page__st__210

Edit: znalazłem
Set is called Acolyte. As far as I know you can obtain it from map completions or chests left after defeating dragons (shatterer, etc)
This armor is always exotic but you can find many different level parts. lvl 80 ones are the most rare and cost a lot on Auction house.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też info, że można je dostać jako nagrody za ukończenie mapek 60-80lvl i mają kretyńską nazwę, Berserker''s Acolyte, nie wiem dlaczego nie Seer tak jak set PvP.
W sumie to szukam je dla skina więc lvl 80 nie jest konieczny ;d uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


City of arah jest tak żenujące, że aż głowa mała. Na forum oficjalnym póki co wypłakać się nie mogę, bo mam bugi, to napiszę tu. Po angielsku, bo nie.

Hi, wall of text caused by frustration incoming.

Ruined city of Arah was my worst guild wars series experience ever in my 6 or 7 years guild wars fan history. Not even bugs or blocked personal story quests were worse.

Millions of bosses actually more difficult than Zhaitan- in a 3 hours dungeon Zhaitan was the fastest part.

Crazy camera in the small ship, after reviving at the waypoint I needed to zoom in or rotate camera million times to see anything, because vision is always blocked by camera outside of a ship, or blocked in ship textures, when character is inside the ship.

Bug when fighting Zhaitan, I got stuck in the turret being totally useless- not possible to leave turret (you cannot drop bundle while in the air), use skills, teleport to waypoint, nothing. Untill something killed me I was just useless for few minutes.

Impossible fights with Zhaitan lesser dragons- multiple knockdowns made it frustrating, why even bother fighting, when most of the time you spend in the air flying around?

Pathetic rewards- millions of blue and white items. IN A 3 HOURS 80 LEVEL DUNGEON I GOT 0 GOLD ITEMS, AND ONLY 2-3 GREEN ITEMS. Money reward covered armor repairs and nothing more.

After killing Zhaitan there was only short cutscene and then I found myself on the ship killed by snakes and tentacles overwhelming all the crew (they were everywhere). WTF IS THAT?

Rewards after the cutscene in fort trinity WERE PATHETIC. I got 3 items, ONLY ONE ITEM WAS LEVEL 80. SERIOUSLY? No golds of course.

After that deeply frustrating experience I wanted to report the bugs and say what''s hurting me on the forum, but of course I got a 401 "unauthorized" bug- I cannot log in on the forum, I don''t know why, my cookies are ok, I accept them from websites, clearing cookies didn''t help.

I''m loyal guild wars series fan, I played gw1 for like 5 years, I bought gw2 immediately after pre-purchase start, I participated in most bwe and City of Arah was my worst guild wars experience ever. Once you help me resolve problem with logging in on forum I will set up a new topic about this broken dungeon.

Thanks for your assistance,
Budo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee ale przecież są? Pogoda jest chyba jakoś przypisana do lokacji, ale jest śnieg, deszcze itd. itp. Dzień i noc też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:41, Budo napisał:

/.../

Eee ale przecież są? Pogoda jest chyba jakoś przypisana do lokacji, ale jest śnieg, deszcze
itd. itp. Dzień i noc też jest.


Niemożliwe xD

Gram parę dni, i nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:45, zerohunter napisał:

Gram parę dni, i nic takiego nie zauważyłem.

Że niby dzień jest dłuższy od nocy o 2h.. chyba, więc można przeoczyć. Chociaż miałem motyw, że gdy była noc w Orr po przeniesieniu się do LA był już dzień. W sumie to nie tylko w przypadku orr-la. Mam Royal Ascaloniany i rzadko się świecą -____-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 22:17, SiDi napisał:

Na pewno jest ten cykl? Ja jakoś nie zauważyłem tego. Zawsze w danej lokacji jest dzień
albo noc.



No chyba jest... kilka razy miałem dzień, lub noc w tej samej lokacji. Aczkolwiek są chyba miejsca, które mają sztywną porę dnia. Faq sprzed premiery:

Are they going to include a day/night cycle?

Yes. The cycle will be faster than real time. Events and monster spawning will change based on the time of day. Centaurs might attack a camp at dawn, and ghosts haunting an ancient battlefield might only be visible at night. Currently, the cycle lasts 2 hours with 80 minutes of day and 40 minutes of night, but this is subject to change before release.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wiki, bo jakoś rzadko tam zaglądacie:
A day/night cycle is present in the game. Day lasts for 70 minutes, night for 40 minutes and the transitions between the two take 5 minutes each, comprising a 2-hour cycle. A number of mechanics can be linked to this cycle, including events, NPCs, and equipment effects.

There are weather patterns, and the interiors of many buildings in the environment are accessible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.10.2012 o 22:26, Budo napisał:

No chyba jest... kilka razy miałem dzień, lub noc w tej samej lokacji. Aczkolwiek są
chyba miejsca, które mają sztywną porę dnia. Faq sprzed premiery:


Hmm... możliwe. Zapewne moja nieuwaga jest spowodowana faktem, że GW już włączam tylko jak naprawdę nie mam nic do roboty/grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 00:19, SiDi napisał:

Hmm... możliwe. Zapewne moja nieuwaga jest spowodowana faktem, że GW już włączam tylko
jak naprawdę nie mam nic do roboty/grania.


Jojo nie narzekaj już tak, nic do robienia nie miałeś od premiery? ;]
Poza tym imo dziwnie ludzie gadają z tym "nic do roboty'', ja jakoś widzę spore perspektywy, chociażby pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można naprawiać skillpointy? 1,5 tygodnia Caledon Forest i Maelstrom. Chyba, rzeczywiście trzeba odłożyć grę na pułkę tak na 2 miesiące. Chociaż wątpię, że zdążą to naprawić.

Narzekanie na dziś - wykreślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenieś się na jeden dzień na inny serwer, może tam będzie działać. Na Underworld jeden skillpoint nie działał chyba ze 2 tygodnie, aż w końcu nie było innego wyjścia jak emigracja.


Zastanawiałem się wcześniej jak działa mail w GW2, w sensie samego lore. Skrzynek żadnych nie ma, nawet pozorów, że jest to zintegrowane ze światem, postacie telepatycznie dostają wiadomość i przedmioty. Tak myślałem do wczoraj, aż tu nagle, stojąc sobie spokojnie i akurat patrząc na mojego bohatera, podleciał gołąb pocztowy i ding, jest wiadomość w skrzynce. Większość pewnie zauważyła to już dawno, ale mnie do tej pory jakoś umykało, a takie szczegóły uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się