AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2012 o 10:42, LelandGaunt napisał:

a takie szczegóły uwielbiam.

Widać nawet jak do kogoś innego przylatuje gołąb:)

Chyba jednak zmiana servera to nie głupi pomysł, tylko też głupio jest się przenosić i trafić na ten sam bug ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 10:56, qq_MoaR napisał:

Chyba jednak zmiana servera to nie głupi pomysł, tylko też głupio jest się przenosić
i trafić na ten sam bug ;d


Wiem coś o tym, bo ostatnio byłem w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. Jak wyglądają u was na serwerach low lvl zonki? Bo na Gunnar''s Hold mimo że jest dużo osób to praktycznie 95% siedzi w miastach, przed wejściami do inst albo w zonkach 70-80. W zonce np. 40-50 gracze oczywiście zdarzają się, nie brakuje ich na główne eventy, ale jednak nie spotyka się już innych osób przy każdym serduszku. Na WvWvW wciąż są kolejki, ale jeśli wszyscy grają end-game i PvP to życie w Tyrii dla nowych graczy może być ciężkie, bo jednak nie każdy wbija max lvl w tydzień, a gra jest oparta na eventach i grze ze społecznością. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 11:45, barsum napisał:



A wczoraj czytałem artykuł że na serverach US ludzie są bardzo skorzy do pomocy, i na low lvlowych zonkach nie problem znaleźć kogoś z highendowym gearem kto zawsze się pod nas podczepi i będzie nas "eskortował" przez kontent. Ponoć w ten sposób chcą najłatwiej pozyskać nowych znajomych do gry bądź kogoś kto zasili szeregi gildii, bądź poznać świat i lore które są dużo bardziej przystępne i łatwiejsze do badania niż w innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 12:28, Alehor napisał:

>

A wczoraj czytałem artykuł że na serverach US ludzie są bardzo skorzy do pomocy, i na
low lvlowych zonkach nie problem znaleźć kogoś z highendowym gearem kto zawsze się pod
nas podczepi i będzie nas "eskortował" przez kontent. Ponoć w ten sposób chcą najłatwiej
pozyskać nowych znajomych do gry bądź kogoś kto zasili szeregi gildii, bądź poznać świat
i lore które są dużo bardziej przystępne i łatwiejsze do badania niż w innych MMO.


Ja grywam na Gendarze i tak jest właściwie cały czas. Wystarczy napisać na czacie mapowym z prośbą o pomoc i zawsze się ktoś znajdzie. Ba! Nawet w głównych miastach zrobi się shout i można spokojnie znaleźć ludzi na story line czy eventy o dungeonach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się napisze na czacie mapki/gildii to u nas oczywiście też tak jest, community GW słynie z tego że jest pomocne, sam dla zabawy lubię pomóc zrobić np. Blood Witch w Kessex Hills, jedynie zacząłem się nad tym zastanawiać z powodu kumpla, który ciągle narzeka, że nie ma z kim grać, ale jak go znam to nie zaprasza nikogo do party tylko uważa że to inni powinni zapraszać jego. :D
Z kolei jeśli chodzi o highendowych "pomocników" - po prostu calakują mapki, a w grupie raźniej, sam też tak wolę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, sam mam już 80 więc sobie biegam i maksuje mapki w nadziei na coś fajnego a wieczorami dungeony.
WvW osobiście dla mnie jest jeszcze trochę zbyt chaotyczny, nie każdy jeszcze ogarnął o co w tym wszystkim chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 14:25, zerohunter napisał:

Te skrzynki Black Lion to się kiedy opłaca otwierać, przy 80 żeby jak najlepsze itemy
wypadły?


Bez znaczenia kiedy się je otwiera, nie leci z nich żaden loot który byłby zależny od poziomu. Lecą tam tylko toniki, boosty i niektóre inne itemki z gem shopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem egzemplarz e media expert za 160zł :) z gry jestem bardzo zadowolony. Jakie profesje warto nauczyć się warriorem? Armorshmit, weapon? I od którego poziomu zająć się craftem? Pomału poznaje wszelkie aspekty gry ale z tym co wybrać nie mam pojęcia póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Craftem zajmuj się na bieżąco od początku. Profesje- polecam armorsmith + jeweler/cook. Armorsmith i weaponsmith korzystają z tych samych składników, więc ciężko je rozwijać równocześnie. Świecidełka i żarcie jest dobre dla każdego. Armorsmith jest ważniejszy od weaponsmitha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:03, Przemkoj napisał:

Witam.

Zakupiłem egzemplarz e media expert za 160zł :) z gry jestem bardzo zadowolony. Jakie
profesje warto nauczyć się warriorem? Armorshmit, weapon? I od którego poziomu zająć
się craftem? Pomału poznaje wszelkie aspekty gry ale z tym co wybrać nie mam pojęcia
póki co...

Jeśli zamierzasz inwestować w dwie profesje jednocześnie weaponsmith i armorsmith może być złym wyborem, obydwie klasy korzystają z tych samych materiałów. Proponuje ci wybór jednej z powyższych plus chef/jeweler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:31, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli zamierzasz inwestować w dwie profesje jednocześnie weaponsmith i armorsmith może
być złym wyborem, obydwie klasy korzystają z tych samych materiałów. Proponuje ci wybór
jednej z powyższych plus chef/jeweler.


Jeweler też używa metalu i nie są to wcale małe ilości.

@qq_MoaR
Na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:28, Budo napisał:

/ciach/

W bardzo wielu aspektach się zgadzam: nagrody i drop są na poziomie <Diablo III tuż po premierze, ale... 3 godziny robicie Arah? RLY? To przecież zamyka się w godzinie, a i to wtedy, gdy są jakieś AFK po drodze na bio czy coś. ;)
Co do kamery... Moją drugą postacią jest największy możliwy Norn i jest tragedia w przypadku niektórych Jumping Puzzles: ten w studni w LA, ten ze skrzynkami w Malchor`s Leap oraz instancji takich jak np. CM - tam kamera wariuje w szczególności w piwnicach. :/
BTW: drugiej postaci po skończeniu Personal Story z prezentów wypadły 3 zielonki na 76 i 2x 78 - pierwsza miała jeszcze "lepiej"... Max lv wymagany wynosił... 36!! Niby ANeta ma to jakoś rekompensować, ale tego na razie nie widzę. :/ Poza tym Personal Story są już naprawione, więc ten zarzut jest nieaktualny. :D

PS Niezły brak szacunku: Guild Wars pisane z małych liter... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 20:42, IlMOD napisał:

Na 5.

No nie wiem, armory i weapony wychodziły mi na 10, a były to pierwsze przedmioty. Zresztą pierwsza lokacja ze stacjami jest w okolicach 10 lvlu, nawet mobki tam mają 10 i powyżej.

Ok, z racji, że mam czas trochę pospamować to napiszę Wam jeden dzień gracza:
Przeniosłem się z serwera na serwer bo skillpoint nie działał już tydzień, może więcej.. OK. sukces na nowym serwerze działa! Robię następną mapkę i.. skillpoint nie działa znowu. Ze story został mi ''Satan'' więc ruszyłem w stronę Arah, oczywiście Arah Story jest zbugowane gdy leci się statkiem. No dobra.. pomyślałem, że zrobię sobie dunga. CoE jest naprawdę świetnym dungiem, a Alpha przezabawnym przeciwnikiem (poważnie lubię go) tylko, że często się buguje i stoi jak ta pała i nic nie robi, przez co można czuć się jakby jechało się na exploicie.. i nawet wiem jak go wywołać :[ No dobra, zostało mi 30 min, więc zrobię sobie szybkie AC, oczywiście druga ścieżka ma ciągle tendencje do bugowania się i tak się tym razem stało.
Pytanie - czy rzeczywiście opłacało się kupować grę w czasie premiery? Chyba tylko dla nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 09:50, qq_MoaR napisał:

Pytanie - czy rzeczywiście opłacało się kupować grę w czasie premiery? Chyba tylko dla
nicku.


Nie wiem, ja kupiłem w kwietniu i totalnie tego zakupu nie żałuję.
Jedyne bugi, które zauważam, to zablokowane Skill Challenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się