AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 20:56, kryst90 napisał:

Witam! Mam pytanie, czy jest możliwość zmiany emaila do konta ?


Z poziomu konta nie widzę. Jak naprawdę chcesz zmienić to spróbuj napisać bezpośrednio do supportu NCSoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 14:07, Ostrowiak napisał:

bzdury, zmieniłem z poziomu konta stary mail na nowy


Byłbym wdzięczny gdybyś mi dokładnie powiedział jak, ponieważ gdy wchodzę w zakładkę edit account to tylko mogę zmiennić hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 22:11, Ostrowiak napisał:

posypuję głowę popiołem, albo tę funkcję wycofali, albo zachomikowali gdzieś

ale fakt faktem - ja zmieniłem jakiś miesiąc dwa temu


Ja kupiłem konto no i nie ukrywam ,że wolał bym mieć go na swojego maila. Cóż szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 22:19, kryst90 napisał:

Ja kupiłem konto no i nie ukrywam ,że wolał bym mieć go na swojego maila. Cóż szkoda.

Zdajesz sobie oczywiście sprawę, że koleś w dowolnym momencie może konto odzyskać? Jedyne czego już nie odzyska to właśnie te rzeczy z EK - ale wystarczy, że napisze do supportu iż jego konto zostało ukradzione, poda dane na jakie je zarejestrował i budzisz się z ręką w nocniku... Możliwość zmiany e-maila z poziomu strony właśnie dlatego została usunięta, bo po włamaniu się taki klient zmieniał mail i prawowity właściciel nie mógł odzyskać konta inaczej niż poprzez kontakt z supportem - właśnie mój kumpel próbuje teraz konto odzyskać, bo przy próbie odzyskania hasła otrzymuje informację o błędnie wprowadzonym mailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila zmienić można bez problemu. Wiem bo sam zmieniałem z @ncsoft na @gmail.com (przy okazji wprowadzenia autoryzacji i maile nie dochodziły), ale wtedy w launcherze pojawiała mi sie stosowna informacja bym to zrobił. Teraz już tego nigdzie nie ma.
Napisz do supportu, nie powinni mieć z tym problemu. Tylko nie wspominaj, że konto kupione. Może im się to nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 07:45, Pajonk78 napisał:

W najbliższy weekend obniżki na BLTC nawet do 70%. ;) Ciekawe czy miejsca w banku i dodatkowe
sloty na torby też będą tańsze.

Na 90% nie. Bank i plecak kupuje się niezależnie od skepu, a na stronie jak byk pisze, żeby codziennie sprawdzać sklep jakie itemki są przecenione. Druga sprawa: to sprawi, że gemy już bardzo drogie znowu podrożeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 10:17, Karanthir666 napisał:

/ciach/

W sumie racja: ale jednak taka promocja też może mieć miejsce choć dla mnie to już i tak bez różnicy.
A o cenę gemów jestem spokojny: w lepszych czasach trochę ich sobie wymieniłem za golda i teraz jeszcze 1k sobie leży - inna sprawa, że za golda aktualnie też nie mam czego kupować, więc pewnie wszystko poczeka na lepsze czasy lub gemy pójdą na jakieś pierdoły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 10:27, Pajonk78 napisał:


Jak były lepsze czasy, to golda nie miałem na kupno aż tak wielkiej ilości. Za czasów kiedt gemy szły po 400 za 1 golda, kupiłem 1 slot w banku, cały plecak dla jednej postaci i 3 slote na postacie. Na więcej niestety kasy nie miałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum jest może w jakiejś play for fun gildii na Blacktide, która byłaby w stanie pomóc newbie i ma możliwość przygarnięcia mnie? Gierka jest fajna aczkolwiek monotonna przy samotnym graniu jak nawet nie ma się do kogo odezwać, a z chęcią bym jednak połupał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się