AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Słychać już coś czy jest jakaś nadzieja że gra będzie w naszym języku? Czy też jest zbyt mało polskich graczy żeby się opłacało tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiż to ma sens, ciągle są jakieś updaty, a nie wierzę żeby komuś się chciało ciągle robić polskie updaty, poza tym to by chyba kolidowało, dajmy na to zielony kostur i zielone spodnie, po angielsku to jest tylko green staff i green trousers, chyba że się mylę, ale by wychodziły ciągle jakieś byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie polskiej wersji, bo to jest po prostu nieopłacalne. Biorąc pod uwagę politykę CDP ostatnimi czasy w zakresie wydawania gier to tym bardziej na cud bym nie liczył, ze się nagle zaangażuje w polonizację.

Był update już jakiś czy nie? Bo od rana w delegacjach jestem i nie wiem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 15:27, HumanGhost napisał:

Był update już jakiś czy nie? Bo od rana w delegacjach jestem i nie wiem. ;]


Nie, cały czas czekamy. ANeta nie podawała jeszcze konkretnych godzin, ale obstawiam, że event wystartuje w godzinach późno popołudniowych albo nocnych ( naszego czasu oczywiście ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 15:27, HumanGhost napisał:

Nie bedzie polskiej wersji, bo to jest po prostu nieopłacalne. Biorąc pod uwagę politykę
CDP ostatnimi czasy w zakresie wydawania gier to tym bardziej na cud bym nie liczył,
ze się nagle zaangażuje w polonizację.


Właściwie, też na co komu ta polonizacja? W większości przypadków i tak będzie powodować tylko uśmiech pożałowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2012 o 16:58, necron1501 napisał:

Właściwie, też na co komu ta polonizacja? W większości przypadków i tak będzie powodować
tylko uśmiech pożałowania.


Uśmiech politowania*
O słodka ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 19:51, zerohunter napisał:

Te dungi są jakoś podzielone, że np. jak nie zagram dziś to jutro go nie zobaczę?


O ile dobrze czytałem to masz czas do jutra do 19 bodajże, żeby zrobić tego mini dungeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 20:40, Karanthir666 napisał:

A co ile ten dung się resetuje? Bo nagroda idzie na konto, a potem nagroda dla farmerów.

Prawdopodobnie jeśli przypuszczenia są prawdziwe, nie ma resetu, dung jutro zniknie. Natomiast kolejne ''tokeny'' będzie można otrzymać z dungu w kolejnym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dung z Grove zniknie jutro ale w momencie kiedy Tixx zawita do LA będzie możliwość powtórzenia każdego z poprzednich. Itemki na mini będą do zdobycia w kolejnych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to będzie wyglądać z tymi lalkami na konieć eventu, czy będzie można coś zrobić z wszystkimi czy są one po prostu do zrobienia pojedyńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się