AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie


Charry będą miały swoje kukły, Nornowie będą się przemieniać sami, a Sylvari będą miały drzewce, już to było na artach i tych filmikach 2,5d. Brzmi logicznie, summony jako raciale, a dla Nornów formy zwierzęce.
To coś a''la najemnicy teraz- możliwość solowania gry za pomocą elitarnych summonów walczących z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:06, Piotrbov napisał:

Kurczę co to ma być. Gdzie kolejne informacje. Coś się na ANecie zawiodłem.


Czemu? O ile się nie mylę nie zapowiadali co ile będą ujawniać nowe klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:13, Budo napisał:

Czemu? O ile się nie mylę nie zapowiadali co ile będą ujawniać nowe klasy...


No może i tak, ale jak od razu dali kilka wiadomości co dzień jedna, to pomyślałem że te przecieki będą jakoś nie za bardzo oddalone od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę tych sprawozdań so called "historyka" z War in Kryta i zastanawiam się, dlaczego ten gość jest nazwany "historian" skoro jego wypowiedzi są stronnicze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:20, Piotrbov napisał:

No może i tak, ale jak od razu dali kilka wiadomości co dzień jedna, to pomyślałem że
te przecieki będą jakoś nie za bardzo oddalone od siebie.


Marketing panie. Wrzucili jakieś informacje, nową klasę, a teraz się wszyscy grzeją i o tym gadają po sieci, a ci się cieszą. Jak przycichnie to wrzucą nową klasę. I tak do premiery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 08:56, Budo napisał:

I tak do premiery ;]


A raczej do bety. Bo wtedy to już chyba o jakichś 95% całości będziemy wiedzieć.
Podoba mi się kwestia możliwości leczenia siebie przez każdą z klas. Człowiek nie będzie uzależniony od Monka i jego zdolności opanowania sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 09:25, Ostrowiak napisał:

Raczej trudno byłoby monkowi w RvR, gdzie mają się ścierać dziesiątki (setki?) napuff o.O


Potrafię sobie to wyobrazić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 09:25, Ostrowiak napisał:

Raczej trudno byłoby monkowi w RvR, gdzie mają się ścierać dziesiątki (setki?) napuff
o.O


Już to milion razy mówiłem, że nie byłby to problem. Podział na party oraz heale aoe. Jeśli będzie brak profki leczącej, to mi się to nie będzie podobało. Za dużo ułatwień... pvp nie będzie chyba fajne bez healerów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy? Nawet jeżeli będzie drużyna, to jeżeli wróg zobaczy monka, kilkanaście bądź więcej luda się na niego rzuci - to jesr RvR, a nie ileśnaście oddzielonych arenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:21, Ostrowiak napisał:

A co to ma do rzeczy? Nawet jeżeli będzie drużyna, to jeżeli wróg zobaczy monka, kilkanaście
bądź więcej luda się na niego rzuci - to jesr RvR, a nie ileśnaście oddzielonych arenek.


Myślę, że nie będzie to bezsensowne starcie tylko wyłonione będą grupy/grupki/oddziały/10/20/30 osobowe które będą miały konkretne zadania, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę :> a także sam Monk nie będzie jakąś cipą, w dodatku dochodzą te kombinacje skilli.

Np. Ele robi te pole statyczne, które spowalnia wroga czy go w ogóle zatrzymuje, (wojownicy są wyłączeni z gry na jakiś czas) dodatkowo Mesmer robi Iluzje monka/ów i teraz zagadka który monk jest prawdziwy ^^ itd itd itp...

Chyba Anet wie co robi i takiego Faila nie zaliczy, że wystarczy 5 assasinów, żeby położyć monka na RvR;> (realm vs realm?) chociaż to już zależy od graczy i od samego monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:21, Ostrowiak napisał:

A co to ma do rzeczy?


Pisałeś, że trudno byłoby monkowi. No to napisałem, że z leczeniem nie musiałoby być trudno.

Dnia 09.05.2010 o 14:21, Ostrowiak napisał:

Nawet jeżeli będzie drużyna, to jeżeli wróg zobaczy monka, kilkanaście
bądź więcej luda się na niego rzuci - to jesr RvR, a nie ileśnaście oddzielonych arenek.


Hmm, a na ab tak masz? Czasem jest więcej osób w jednym miejscu, a jakoś monki sobie radzą. Więcej ludzi= więcej monków i nie widzę problemów. Mogą mieć bardzo silne czary do własnej ochrony, albo mogą być chronieni przez npc. Mogą być chronieni przez własne party. Rozwiązań jest masa, nie myśl w ograniczony sposób. Już teraz są osobne skille do pvp/pve, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w gw2 część skilli była zmieniona dla rvr. Sztuczne problemy robisz. Poza tym nie wiesz jak będzie dokładnie wyglądało rvr. Już wiadomo, że będzie do robienia parę rzeczy typu zdobywanie osobnych miejsc, więc jednak chyba to będzie ileś tam małych arenek, a nie mob vs mob jak w rf np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, sensownie mówisz, ale pesymistyczne nastawienie oszczędza zawodu.

Ciekawe, czy dadzą nową profę leczącą, czy zostaną przy monkach ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 10:57, Piotrbov napisał:

Dla informacji pojawił się nowy artykuł dotyczący GW 2. Tym razem są to różne, dynamiczne
eventy.


"These are just some of the thousands of events we''ve designed in Guild Wars 2, where every action taken by the players will have direct, visible, cause and effect in the game world."

Może to i marketingowa gadka, ale ja Im jakoś wierzę ;-) Ciekawi mnie czy gdy takiego smoka się przegoni to będzie można usiąść i popatrzeć jak NPC(może też gracze?) odbudowują miasto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawe. Jeżeli w ataku centaurów wybici zostaną strażnicy miasta, gracze będą mogli je rozwalić w strzępy/pobudować nowe gmachy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się