AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2013 o 19:25, Pajonk78 napisał:

Hmmm w sumie dubel, ale po takim czasie... Po pierwsze: szczęśliwego Nowego Roku. Po
drugie: dobrych dropów jak np. ten, który dziś miałem na Fractalach: http://i.imgur.com/VS9YH.jpg

Dobry początek roku:) gz
Czyli jednak lecą prekusory na Fractalach. Jaki lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 23:52, qq_MoaR napisał:

/ciach/

A dzięki, dzięki. ;) Drugie wejście na lv10 - wyleciał ze skrzynki po walce z Mossmanem na Swamp. Inna sprawa, że to był jedyny prekursor, z którego chciałem zrobić legendary, więc fart wielokrotny. Ile zrobiłem już eventów ze smokami coby skrzynkę ograbić, ile rzeczy zamieniłem w Mystic Forge to nawet zliczyć nie potrafię, a tu nagle pach - dzisiaj "chyba" muszę wysłać totka. ;) Szkoda tylko, że pozostałych rzeczy mi teraz brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie duży temat, nie będę przeglądał ~300 stron.
Moje pytanie brzmi, czy gra jest warta zakupu. Szukam ostatnio jakiejś gry mmo, do wowa nie chcę mi się wracać, to samo co swtor. GW 2 zapowiada się fajnie, ale jak grałem w bete to jakoś dupy nie urywało. Jak wygląda endgame, pvp?Jak wygląda tu sprawa z expieniem? Wiem że można robić questy w serduszkach (tak robiłem w becie).

No to chyba tyle, najbardziej ciekawi mnie endgame, ponieważ dużo słyszałem że jak wbije się max lvl to nie ma co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

Jak wygląda endgame

Że co? Jaki endgame?

Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

pvp?

Nudne, bo nikt w to nie potrafi grać. Po kilkudziesięciu arenach stwierdzasz, że miażdżenie nubków nie jest frajdą.

Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

Wiem że można robić questy w serduszkach (tak robiłem w becie).

Serduszka, punkty widokowe, punkty z fajnymi drzewami, budynkami itp., skillpointy, misje główne.

Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

No to chyba tyle, najbardziej ciekawi mnie endgame, ponieważ dużo słyszałem że jak wbije
się max lvl to nie ma co robić :P

Nie no, teraz każdy powie, że ejest bardzo dużo do roboty. Przecież możesz 2 miesiące farmić matsy na legendary. Czyż to nie frajda? Jeeej. Możesz też sibe skompletować zbroję, zebyś wyglądał ładnie i groovy. I wyczyścić całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co smutne, niestety popieram. O ile na początku twoje zdanie wydawało mi się godne ubolewania, po czasie gra naprawdę nie potrafi utrzymać niczym specjalnym. Każdy dungeon zrobiłem n razy, na światach ludzie to banda debili biegająca za niebieską kropą, PvP nie w tournamencie to porażka. Po za tym nie ma w tej grze już nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

Moje pytanie brzmi, czy gra jest warta zakupu.

Ktoś kto spędził n godzin przy tej grze i odkrył już dosłownie wszystko (serduszka, punkty widokowe, pvp...) powie Ci, że gra Cię nie zatrzyma przy sobie. Coś w tym z pewnością jest, ja miałam ten problem, że grałam w nią po prostu za dużo, ale ostatnio odpalam po dłuższej przerwie i frajda jest. Tak, gra jest warta zakupu (w empiku widziałam promocje -30% (albo jakiś inny % :P)

Dnia 06.01.2013 o 15:35, Zuchew napisał:

No to chyba tyle, najbardziej ciekawi mnie endgame, ponieważ dużo słyszałem że jak wbije
się max lvl to nie ma co robić :P

Zawsze można zagrać inną rasą i wtedy gra rozpoczyna się w trochę innym miejscu, więc można odkryć inną część mapy ;p ale coś też w tych opiniach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra na 150-250 h. Później zaczyna się nudzić. Chyba, że zajawiłeś się grą i stworzysz nową postać. Wtedy można grać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:11, Latimeria napisał:

> No to chyba tyle, najbardziej ciekawi mnie endgame, ponieważ dużo słyszałem że jak
wbije
> się max lvl to nie ma co robić :P
Zawsze można zagrać inną rasą i wtedy gra rozpoczyna się w trochę innym miejscu, więc
można odkryć inną część mapy ;p ale coś też w tych opiniach jest.



Bardziej chodzi mi o odpowiedniki instancji, pvp, aren z wowa.Ile zajmuje wbicie maksymalnego poziomu(80?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:23, Zuchew napisał:

Bardziej chodzi mi o odpowiedniki instancji, pvp, aren z wowa.Ile zajmuje wbicie maksymalnego
poziomu(80?)?


Zależy jak grasz. U mnie to zajęło niecały miesiąc czyli jakieś 150 godzin. Nie śpieszyłem się, nie zbierałem wszystkiego, ale dosyć szybko się wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 można wbić też craftem w 1 dzień, tylko że trzeba mieć trochę $$
Ja co 10 min narzekam na tą grę i zaraz uderze o 1000h, więc jak sam nie kupisz i nie zagrasz to się nie dowiesz, imo za 180zł nie warto, ale teraz chyba są już fajne ceny. Jeśli chcesz głównie pvp to odpuść sobie i zapytaj za rok w tym temacie czy coś się zmieniło, bo jednym plusem jest to że nie musisz koksać żeby zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda. Ogólnie chodzi mi o jakies mmo z pvp, albo jakieś dobre multi. Wszystko mi się przejadło i szukam czegoś nowego :<, chyba GW2 sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:49, Zuchew napisał:

Szkoda, szkoda. Ogólnie chodzi mi o jakies mmo z pvp, albo jakieś dobre multi. Wszystko
mi się przejadło i szukam czegoś nowego :<, chyba GW2 sobie odpuszczę.


Odpuść, w dwa tygodnie dobiłem prawie maksymalny poziom i rzuciłem grę. Wszystkie mnie nudziło jak i fabuła. Przydupasa ze mnie chcieli robić... Zresztą użytkownicy wyżej również Ci odradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:23, Zuchew napisał:

Bardziej chodzi mi o odpowiedniki instancji, pvp, aren z wowa.Ile zajmuje wbicie maksymalnego
poziomu(80?)?

W pvp niewiele grałam, więc nie chciałabym Cię zmylić. Mnie jak na pierwszy kontakt z tego typu grą i trybem gry z innymi graczami naprawdę bardzo się podobało.

Natomiast co do lvl zgodzę się z Kraju, że dość szybko się wbija. Miałam nawet wrażenie, że coraz szybciej idą levele, gdyż dostajesz coraz więcej xp za serduszka, eventy itd. Wiadomo, że progi są wyższe, ale mnie przynajmniej wydawało się, że na początku było trudniej o levele. Można też je wbijać craftem, ale ja korzystałam z tego tylko wtedy, gdy musiałam zrobić nową zbroję itd.

Mnie się grało naprawdę przyjemnie, aczkolwiek nie jest to gra, która Cię zatrzyma przy sobie na stałe, no chyba, że będziesz odpowiednio dawkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gw po 2 miesiącach przerwy. Gdzie sie teraz farmi? Bo na cofie cięzko team znaleźć, na orr nikt nei farmi już eventów. Czy może to wina servera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 18:34, ping-pong napisał:

Wróciłem do gw po 2 miesiącach przerwy. Gdzie sie teraz farmi? Bo na cofie cięzko team
znaleźć, na orr nikt nei farmi już eventów. Czy może to wina servera?

Drużyny szukaj w LA albo na http://www.gw2lfg.com/
Dużym plusem jest to gdy masz ludzi z rożnych serwerów wtedy jest większa szansa, że cytadela nie będzie zjęta.
Ostatni bastion farmy to Świątynia Grentha, która dostała... boosta czy nerfa? Sam już nie wiem. Tak czy siak jak masz szczęście do lodestonów to wyciągasz 5 + tona t6 clawów i innych pierdół na godzinę. Niestety ciężko to czasem ogarnąć, bo event najlepiej resetować.. bo przy failu jest cooldown 10 min, przy zrobieniu jest koniec farmy i beznadziejna skrzynia. Mi brakuje cierpliwości do ludzi i robię sobie Fractale, może nie jest to tak efektowne jak Grenth, ale.. szansa na prekursory jest, ogólnie na egzotyczne duża, fajne bronie i przydatne pierscionki.

Miało być krótko.. zapomniałem o AC, w mniej niż 1h robi się 3 scieżki, nie pamiętam ile to kasy, ale warto bo tokeny zawsze się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się