AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2013 o 18:34, ping-pong napisał:

/ciach/

Na CoF ciężko znaleźć team? Interesting - wbijam na FR i w przeciągu minuty wchodzę do insty. Ale fakt faktem: stronka LFG to zbawienie w wielu przypadkach - robiąc FotM daily >=10-tki niekiedy ciężko znaleźć team. Wczoraj nawet nie pisałem na ogólnym w LA, że szukam party - Alt+Tab, odpaliłem stronkę, wpisałem LFG na FotM 10 lub 12, umieściłem na stronie, wróciłem do gry i... przyjąłem zaproszenie do party. :D
BTW: wiecie, że można dziennie wyciągać po 60 marków z "każdego" wejścia oraz każdej ścieżki dowolnego loszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest wzór na obrażenia od agonii
2^[(Difficulty/10) - (Resistance/5) - 4] * 100
o ile przekłada się dokładnie wg rozpiski na poziomach 1-20, tak na 30 coś jest chyba nie tak. Bez przesady żeby agonia tak trzepała przy 25 AR na 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 16:20, L33T napisał:

Dobra to jest wzór na obrażenia od agonii
2^[(Difficulty/10) - (Resistance/5) - 4] * 100
o ile przekłada się dokładnie wg rozpiski na poziomach 1-20, tak na 30 coś jest chyba
nie tak. Bez przesady żeby agonia tak trzepała przy 25 AR na 30...

Na 30 przy AR25 dostawałem hity zbliżone do 1200, ale zależy to też od tego ile ma się max hp, bo na różnych postaciach dostawałem różne obrażenia ale podobne do Twojego wzoru. Na 40lvl+ AR już nie ma sensu i tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw. Czy postać z maksymalnym poziomem różni się w wyglądzie od tej początkującej? Np. w takim Lineage2 gracz , jak zdobył jakąś dobrą zbroje, to jego wygląd zmieniał się drametralnie na korzyść. To był ogromny plus tego mmorpg. Ja w Guild Wars 2 grałem raptem 3 dni przed oficjalną premierą, więc nie byłem w stanie tego zweryfikować. Widziałem po prostu obrazek z tym francuzem, który chyba jako pierwszy nabił max lvl i wyglądał , jak postać z początku gry. Chyba, że po prostu nie miał od żadnego dobrego pancerza na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 09:11, Eff3ctiv3 napisał:

Jestem ciekaw. Czy postać z maksymalnym poziomem różni się w wyglądzie od tej początkującej?
Np. w takim Lineage2 gracz , jak zdobył jakąś dobrą zbroje, to jego wygląd zmieniał się
drametralnie na korzyść. To był ogromny plus tego mmorpg. Ja w Guild Wars 2 grałem raptem
3 dni przed oficjalną premierą, więc nie byłem w stanie tego zweryfikować. Widziałem
po prostu obrazek z tym francuzem, który chyba jako pierwszy nabił max lvl i wyglądał
, jak postać z początku gry. Chyba, że po prostu nie miał od żadnego dobrego pancerza
na sobie.

Niczym się nie różni. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Czy to sprawia, że gra staje się lepsza? Nie. Postać wygląda jak w prawie każdym RPG (c- czy MMO-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 08:16, L33T napisał:

Heh, liczyłem na to że nie będę musiał tych 250 globów używać ale widać że bez 30 AR
się nie obejdzie.

Jeśli grasz Mesem czy postacią, która ma różne blocki czy invulnerable to nie ma problemów z agonią na 30lvl aż tak dużych.

@Eff3ctiv3
>Czy postać z maksymalnym poziomem różni się w wyglądzie od tej początkującej?
Jeśli postać ta kupi sety, które może używać od 35, 60, 80 lvlu to tak, natomiast nic nie stoi Ci na przeszkodzie ubrać się w set ''z 10 lvlu'', transmutować mu staty i pomalować barwnikiem za 15golda. Szczerze mówiąc efekt jest lepszy niż na zbroi za 100golda. Tutaj mamy ten plus, że możemy wyglądać jak chcemy i nadal efektownie... bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 11:09, Karanthir666 napisał:

Niczym się nie różni.


To może spróbuj zmienić w końcu armor? Na 80lvl będzie się grało zdecydowanie lepiej w armorze z 80lvl. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:36, HumanGhost napisał:

> Niczym się nie różni.

To może spróbuj zmienić w końcu armor? Na 80lvl będzie się grało zdecydowanie lepiej
w armorze z 80lvl. ;D

Ja zrozumiałem to tak: czy postać zmienia wygląd wraz levelowaniem. A armory to oczywista oczywistość. Jednak wyglądu samej postaci nie zmieniają (znaczy ciała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no wiem przecież. Żartowałem tylko.
Dla mnie brak zmiany wyglądu samej postaci to tylko plus. Jak już spędziłem w edytorze tyle czasu to nie chcę żeby mi teraz gra spaczyła po swojemu to co stworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o to standardowe pvp to nie wiem. Ale jeśli mowisz o WvW to zależy od serwera. Na większosci biegaja samotnie randomy i mało sie tam dzieje. Ale wvw pomiędzy gildiami jest cholernie rozwinięty i takie bitwy się tu dzieją że w zadnym innym mmorpg takich nie znajdziesz.
Ktoś mowil że WvWto banda debili biegających za niebieską kropką. Fakt - zdarza się ,tylko że to nie jest to wlasciwe WvW. Istnieją gildie stricte do WvW świetnie zorganizowane. Sa odpowiednie taktyki ,trzeba mieć wlasciwy build zeby nie padac co chwile. Po kilkadziesiąt osob siedzi na TS razem z "niebieską kropką" która wszystkim kieruje i wydaje rozkazy. Wszystko to jest cholernie rozwinięte na skale międzynarodową.
Jeśli nie wiesz to nie oceniaj - po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 15:24, Criss09 napisał:

Jeśli chodzi ci o to standardowe pvp to nie wiem. Ale jeśli mowisz o WvW to zależy od
serwera. Na większosci biegaja samotnie randomy i mało sie tam dzieje. Ale wvw pomiędzy
gildiami jest cholernie rozwinięty i takie bitwy się tu dzieją że w zadnym innym mmorpg
takich nie znajdziesz.
Ktoś mowil że WvWto banda debili biegających za niebieską kropką. Fakt - zdarza się ,tylko
że to nie jest to wlasciwe WvW. Istnieją gildie stricte do WvW świetnie zorganizowane.
Sa odpowiednie taktyki ,trzeba mieć wlasciwy build zeby nie padac co chwile. Po kilkadziesiąt
osob siedzi na TS razem z "niebieską kropką" która wszystkim kieruje i wydaje rozkazy.
Wszystko to jest cholernie rozwinięte na skale międzynarodową.
Jeśli nie wiesz to nie oceniaj - po prostu...


Chodzi mi bardziej o "standardowe". WvW mało mnie interesuje, ale dzięki za wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 16:05, Orionov napisał:

Chodzi mi bardziej o "standardowe". WvW mało mnie interesuje, ale dzięki za wypowiedź.


Jeśli nie obchodzi Cię za bardzo WvW to napisz w tym temacie za rok może już będzie więcej trybów do pvp, bo na razie jest tego niewiele bo bodajże 5 map, które zbyt bardzo się nie różnią jeśli chodzi o zasady i mechanikę. SPvP to tylko jakieś 15% gry więc będziesz się nudzić.
A jeśli chcesz grać WvW na poziomie to ustaw sobie home server z top tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 06:22, HumanGhost napisał:

Jak już spędziłem w edytorze
tyle czasu to nie chcę żeby mi teraz gra spaczyła po swojemu to co stworzyłem.

Tyle tylko, że ten edytor niewiele daje. Jedynie lekkie zmiany kosmetyczne. Powinien być taki jak np. w Saints Row The Third.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:13, Karanthir666 napisał:

Tyle tylko, że ten edytor niewiele daje. Jedynie lekkie zmiany kosmetyczne.


No nie powiedziałbym. Biegam już po Tyrii kilkaset godzin i jeszcze nie spotkałem takiego samego Charra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 15:51, Dregorio napisał:

Lepiej kupić zwykłą pudełkową edycję i za różnicę deluxe kupić punkty, czy digital deluxe?

Deluxe prawdę powiedziawszy nie wnosi za wiele, lepiej kupić zwykłą i nie przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 15:51, Dregorio napisał:

Lepiej kupić zwykłą pudełkową edycję i za różnicę deluxe kupić punkty, czy digital deluxe?

Jeśli mówisz o dokupieniu Deluxe za gemy to tak warto jeśli nie zbierasz kasy na skin/gear.
Jakiś czas temu była promocja, że delux była ''gratis''. Imo nie warto wydawać dodatkowej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się