AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2013 o 21:50, qq_MoaR napisał:

U mnie jest 15GB z aktualizacjami. Może zależy to od systemu operacyjnego..

Rzeczwyście, o tym nie pomyślałem. Chyba jednak u mnie też bedzie to coś koło tych 15 gb bo powoli dochodzi do tych 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rośnie wraz z ilością ściągniętych plików, a nie objętościowo.
Jeżeli zamkniesz laucher to przy następnym uruchoieniu będzie on kontynuował pobieranie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 21:55, Net_com napisał:

> U mnie jest 15GB z aktualizacjami. Może zależy to od systemu operacyjnego..
Rzeczwyście, o tym nie pomyślałem. Chyba jednak u mnie też bedzie to coś koło tych 15
gb bo powoli dochodzi do tych 100%.


U mnie GW2 zajmuje prawie równo 15GB ,ale nie pamiętam ile ważyła początkowo więc nie powiem ci ile jest samych aktualizacji.
Kolejna ważna rzecz: procent pobrania w tym launcherze pokazuje % ilości pobranych plików a nie ich wagi także może się zdarzyć że np. będziesz czekał kilka minut na postęp 1-2% ,a potem podskoczy ci kilkanaście % w ciągu kilkunastu sekund. Jeśli przerwiesz pobieranie ,po kolejnym jego włączeniu będzie kontynuowane od momentu w którym przerwałeś.

Co do Blacktide: ten serwer wymiera. Gracze zrobili z niego jeden z najlepszych serwerów WvW w Europie (a przez pewien czas był chyba nawet top1). Dlatego ciągnęło do niego coraz więcej graczy PvE tylko poto zeby korzystać z bonusów (dobra pozycja danego serwera na WvW daje bonusy do PvE ,craftu,gatheringu itd. dla wszystkich grających na tym serwerze). To z kolei przerodziło się w brak miejsc dla ludzi chcących bawić się w WvW na najwyższym poziomie. Dlatego też 2 tygodnie temu gildie WvW zaczęły przechodzić na inny ,wybrany wspólnie serwer z niską "populacją" żeby zbudować nową potęgę WvW od zera. Widać to na wynikach Blacktide w rankingu ( http://mos.millenium.org/matchups ).
Także jeśli ktoś z was szuka serwera na WvW - zapraszamy na Ruins of Surmia (wyżej wspomniany wybrany serwer). Gildia [XT] ciągle rekrutuje na WvW - http://xenotavern.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 11:19, Criss09 napisał:

U mnie GW2 zajmuje prawie równo 15GB ,ale nie pamiętam ile ważyła początkowo więc nie
powiem ci ile jest samych aktualizacji.

Na początku ważyło nieco ponad 14 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco dziwny problem ponieważ przy każdym uruchomieniu kompa i logowaniu do GW launcher prosi mnie o potwierdzenie mojej lokalizacji w skrzynce mailowej lecz za kazdym razem jest ona inna : od Lublińca aż po Wrocław. Tak samo z adresem IP. Co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 20:07, Net_com napisał:

Tak samo z adresem IP. Co z tym zrobić ?


Zapamiętać przy potwierdzaniu danych. Jeśli jesteś jedyną osobą korzystającą z tego kompa to problemu raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz podręcznik na dany poziom, a następnie dodajesz punkty. Co do HoM to jeżeli masz powiązane konto z gw to powinieneś mieć w ekwipunku przedmiot, który pozwoli Ci na teleportację do HoM''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:17, Kedzoj napisał:

Kupujesz podręcznik na dany poziom, a następnie dodajesz punkty. Co do HoM to jeżeli
masz powiązane konto z gw to powinieneś mieć w ekwipunku przedmiot, który pozwoli Ci
na teleportację

Tak też słyszałem ale co ciekawe w moim ekwpinku nie ma takiego kamienia, a na stornie mojego konta wyraźnie jest napisane, że połączyłem konta z GW. Jest możliwe żeby przypadkiem sprzedac ten przedmiot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:19, Net_com napisał:

Tak też słyszałem ale co ciekawe w moim ekwpinku nie ma takiego kamienia, a na stornie
mojego konta wyraźnie jest napisane, że połączyłem konta z GW. Jest możliwe żeby przypadkiem
sprzedac ten przedmiot ?

Nie ma takiej możliwości. Pierwsż postać, którą zrobiłem też nie dostała przedmiotu pozwalającego dostać się do HoM''u spróbuj zrobić drugą jeśli będzie miała to wrzuć to do banku i odbierz właściwą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:19, Net_com napisał:

Tak też słyszałem ale co ciekawe w moim ekwpinku nie ma takiego kamienia, a na stornie
mojego konta wyraźnie jest napisane, że połączyłem konta z GW.


Na początku GW były problemy z tym kamieniem, ale teraz teoretycznie powinno być to naprawione.
Zresztą nawet jak nie dostałeś tego kamienia przy stworzeniu postaci to możesz bez problemu go dostać za darmo od jednego NPCa w LA -> http://wiki.guildwars2.com/wiki/Scornheart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:19, Net_com napisał:

Tak też słyszałem ale co ciekawe w moim ekwpinku nie ma takiego kamienia, a na stornie
mojego konta wyraźnie jest napisane, że połączyłem konta z GW. Jest możliwe żeby przypadkiem
sprzedac ten przedmiot ?


Nie wiem jak teraz, ale kiedyś zdarzał się bug i kamyk się nei pojawiał, ale możesz wziać go od npc w LA.

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Hall_of_monuments#Obtaining_the_rewards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:07, Net_com napisał:

Mam kamyk i jestem w HoM. Rozmawiałem z tym NPC z jedynki ale stwrdził że nie jestem
tym antycznym bohaterem xd


Może nie gadasz z tym npcem co trzeba, albo czegoś nie zrobiłeś (link do wiki wyżej, tam jest pełny opis, chociaż wiele do zrobienia nei bylo) - bez połączonych kont nie dostałbyś kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:33, Adjatha napisał:

> Mam kamyk i jestem w HoM. Rozmawiałem z tym NPC z jedynki ale stwrdził że nie jestem

> tym antycznym bohaterem xd

Może nie gadasz z tym npcem co trzeba, albo czegoś nie zrobiłeś (link do wiki wyżej,
tam jest pełny opis, chociaż wiele do zrobienia nei bylo) - bez połączonych kont nie
dostałbyś kamienia.

Gadam z tym historykiem tak jak jest napisane powyżej więc nie wiem o co moze chodzić.
edit. Zapomniałem że musże z tym samym NPCem pogadać w GW 1 :D Chyba bedę musiał zainstalować jedynkę raz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się