AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2013 o 10:47, Gacol08 napisał:

/ciach/

Każda ścieżka HotW została osłabiona. Pierwsza: przy bossie na schodach moby, które się spawnią przez czas trwania walki to wreszcie normalne mobki, a nie weterani/elity przez co walka stała się banalna i nie trzeba już kombinować jak koń pod górę. Ścieżki 2-3 dostały nerf w postaci zmniejszenia HP bossów pod wodą oraz zmniejszono ilość mobów w wodzie - na jednej z nich ten boss, który ma na podorędziu dwóch quagganów też jest ułatwiony - addy nie są już elitami tylko weteranami lub nawet normalnymi mobkami. A co do samych w sobie obrażeń: one nadal IMO są zbyt duże - głupotą jest, że możesz jednym hitem mieć ściągnięte >90% HP (tak mi przywalił ostatnio boss ze story HotW: z 23k HP zostało mi...1.3k. Ba: nawet zwykły weteran jest w stanie jednym strzałem zdjąć ~50% HP. Zmiany idą w dobrym kierunku, ale jeszcze wiele jest do naprawy - choćby Defiant u bossów, bo kurna w party 5 osób boss mający 10 stacków tegoż buffa to kiepski żart - to jest dobre przy world bossach, gdzie leje ich kilkadziesiąt osób, a nie przy normalnym party. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no właśnie ten boss na schodach jakoś lajtowo mi schodził jak tych weteranów przyzywała, a teraz jakieś lekki problemy miał. Może to ze względu, że miałem w teamie początkujących bo zmieniłem gildię i dłuższa przerwa wpłynęła na mój skill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:13, Gacol08 napisał:

Hehe no właśnie ten boss na schodach jakoś lajtowo mi schodził jak tych weteranów przyzywała,
a teraz jakieś lekki problemy miał. Może to ze względu, że miałem w teamie początkujących
bo zmieniłem gildię i dłuższa przerwa wpłynęła na mój skill :D

Dobrze odczułeś. Podkręcono skalowanie. Obecnie przy delevelowaniu ucina nam więcej statystyk. Znów na WWW podbicie do 80 jest mocniejsze. Rożnica naturalnie nadal jest duża, ale jednak odczuwalnie mniejsza niż przed patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 10:15, L33T napisał:

Jak wam się widzi plan Areny na dodanie agonii w innych lochach ?
Ma się ona skalować mniej więcej tak
AC explo = 10 lv fraktali
.
.
.
Arah explo = 40 lv fraktali

Nie pij tyle, bo bezedury pleciesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodaliby więcej przedmiotów z agony resist, to co to za problem ?:)
W dodatku rework każdego bossa uwzględniłby to.. więc dungi wyglądałbym identycznie jak fractale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas próby logowania wyskakuje mi taki komunikat,wie ktoś o co chodzi? Gre mam oryginalną,kupiłem nową wersje pudełkową,gram od 2 tygodni mam 1 postac na 30 poziomie.

20130205123915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 09:59, qq_MoaR napisał:

Jeśli dodaliby więcej przedmiotów z agony resist, to co to za problem ?:)
W dodatku rework każdego bossa uwzględniłby to.. więc dungi wyglądałbym identycznie jak
fractale.

Nie każdego tylko tych z dopiskiem Legendary. Musieli by tylko podpiąć agonie pod konkretny skill bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:41, gumeczka napisał:

Witam podczas próby logowania wyskakuje mi taki komunikat,wie ktoś o co chodzi? Gre mam
oryginalną,kupiłem nową wersje pudełkową,gram od 2 tygodni mam 1 postac na 30 poziomie.


Napisz w tej sprawie do supportu gry. Prawdopodobnie shackowali ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:41, gumeczka napisał:

/ciach/

Ktoś wrobił Ci wjazd na konto i zaczął spamować - prawdopodobnie o sprzedaży złota. Napisz do supportu, wytłumacz co i jak to powinni Ci konto odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś włamał sie na moje konto i zrobil coś niedozwolonego przez co zablokowali mi konto tak? To świetnie,nie znam angielskiego,mógłby mi ktoś napisac po angielsku co im wysłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 13:38, gumeczka napisał:

Ok wysłałem.Wielkie dzięki za pomoc

Polecam weryfikację smsem na gmailu (zapamięta Twoj komputer żebyś nie musiał ciągle wpisywać) + autoryzację podczas logowania(które też zostanie zapamiętane), po tym nawet jak rozdasz passy to i tak się nikt nie wbije.
To tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się