AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2010 o 17:48, Ash napisał:

Osz w mordę! Szkoda że Kolonia dalej niż Lipsk, ale normalnie rozważam wyjazd :D


No ja też, lecz kilka dni po zakończeniu gamescomu rozpoczyna się Tricon na który jadę, więc z kasą będzie słabo, żeby na obie imprezy się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 sierpnia!?! Przecież to czwartek! Ehh no kurde, w życiu nie dostanę wolnego. A nawet bym się skusił z wyjazdem. Ciekawe ile bilet kolejowy by kosztował. Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię warriora. :P
(i tak bym robił, wróciłem niedawno do GW, a worek to w końcu moja pierwsza i w zasadzie jedyna postać :>)

Zmiany w adrenalinie fajne, bannerki ciekawe, shouty już były, ale mam wrażenie, że teraz z warriora będzie można zrobić też postać bliższą paragonowi - w ramach utility skills jakieś wspomagacze, i coś na dystans w łapki. :)

Btw jeszcze http://www.guildwars2.com/en/the-game/combat/traits-overview/ i na najbliższą przyszłość (tzn kolejne artykuły chyba :P) achievmenty, armory i equipment.

Będzie dobrze. :D Byle nie przed maturą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:58, Ostrowiak napisał:

I dostaniesz szczelbem. Dziad :(


Szczelbom to nie wiem czy bendem grać. Ale taki wachlarz broni wygląda bardzo smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:39, Adjatha napisał:

Byle nie przed maturą. :P

To chyba jedyna wada tej gry.. (jak dla kogo, no nie?) :-) Nie sądziłem, że można tyle nowych rzeczy w tego ''warka'' wpakować O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Pan Twardy wygląda niesamowicie atrakcyjnie, miks starego Warka, Paragona i Rangera ... no i dwuręczne miecze! Mniam.
Ah, ale raczej pozostanę przy Elku ... moja pierwsza i główna postać z GW1 i raczej tak pozostanie w GW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bald Spot Warrior powróci do skalpowania włochatych. :) Ale trudno będzie zrobić łysego Charra...
Chociaż i tak bardziej czekam na Rangera.
Coo ilości uzbrojenia: trochę WoWa mi to teraz przpomina, zaczynam się martwić, że z tego wyjdzie grindzielec jak każdy inny em(o)emo... Niee tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 22:47, Master_J napisał:

Denerwują mnie te komentarze po zabiciu moba...


Podejrzewam, że będziesz mógł je wyłączyć... to nie powinno stanowić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym mmo moja główna postać to warek, lub wojowniko podobna klasa. Nie inaczej będzie w GW 2, szczególnie, że woj zapowiada się tak miodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się