AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2013 o 01:35, Buhahahahaha napisał:

Nie jestem pewien, czy ktokolwiek jest patronem inzynierów, ponieważ jest to klasa wywodząca
się od charrów, a Ci jak wiadomo, porzucili wiarę w bogów.


Dlatego trudno wyobrazić sobie człowieka inżyniera... gdyby nie to, że ludzie w gw też mają swoje maszyny, lecz nigdy nie uznawali tworzenie ich za ścieżkę rozwoju (aż do zauważenia jak bardzo daje to przewagę charrom). Który z panteonu odpowiadał za kreatywność? Może jako patronat wojenny? :D

Asury zawsze mogą grać inżynierem alchemikiem- ich inżyniera to bardziej magia (zabawna analogia algorytmów do zaklęć układających się w programy :).
Grałbym Sylvari inżynierem, ale to już przesada nawet bez role playingu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 13:06, Boguslav4 napisał:

Który z panteonu odpowiadał za kreatywność?

Nawet jeśli któryś, to i tak mają ludzkość gdzieś. Nie szukałbym więc na siłę jakichś połączeń do konkretnych klas i bóstw.
Guardiani też nie nawiązują do wierzeń.

Dnia 14.07.2013 o 13:06, Boguslav4 napisał:

Grałbym Sylvari inżynierem, ale to już przesada nawet bez role playingu ;P

Nie no, Sylvari z miotaczem ognia ftw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 13:06, Boguslav4 napisał:

Dlatego trudno wyobrazić sobie człowieka inżyniera... gdyby nie to, że ludzie w gw też
mają swoje maszyny, lecz nigdy nie uznawali tworzenie ich za ścieżkę rozwoju (aż do zauważenia
jak bardzo daje to przewagę charrom). Który z panteonu odpowiadał za kreatywność? Może
jako patronat wojenny? :D


Od wojny był Baltazar, kretywność etc. to chyba Lyssa (jest patronem Mesmerów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że wrócę sobie do GW.Wcześniej pykałem Guardem ale stwierdziłem że to jednak zbyt defensywny styk gry jak na mnie.Stąd moje pytania.
Jak najszybciej sie obecnie expi?
Czy metoda z ac nadal działa?W sensie że robię ac na 80 lvl guardem a potem robię rlga na elemke?Jeżeli tak to od którego lvlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2013 o 13:49, Buhahahahaha napisał:

Od wojny był Baltazar, kretywność etc. to chyba Lyssa (jest patronem Mesmerów)


I chyba tylko on pasuje, bo jakoś sobie niewyobrażam sobie Lyssy patronującej inżynierii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę o zakupie GW2 , mam takie pytanie - jak tam wypada gra rangerem - czy mogę nim grać od razu czy będzie za trudno i powinienem sobie jakąś inną postać mocniejszą stworzyć, a może nie ma to znaczenia. Chyba trochę dzinie to napisałem, ale pewnie zrozumiecie :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia. Ranger co prawda jest od premiery "upośledzoną" klasą, pogardzaną i stereotypowo nazywaną "cienką". Błędnie. Choć, nawet po ostatnich buffach odstaje rzeczywiście od reszty, wystarczy ogarnąć co i jak i dorówna pozostałym. Łatwy do grania, trudny do zmasterowania.
Najlepiej, jeżeli kupisz to porób parę postaci, wypróbuj wszystkie klasy. Trudność nie ma znaczenia zbyt wielkiego, jeżeli zwyczajnie ogarniasz. Wybierz to w czym dobrze się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.Z rangerem nie jest tak cieszko.Nie wiem czemu tak na niego narzekacie.Skile fajne.Ogólnie latam z short bowem i longbowem.Z innymi klasami daje rade.Gra się nim łatwo.Jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 21:48, zerohunter napisał:

Kiedy ostatnio gemy były poniżej 2 golda?


W listopadzie roku pańskiego 2012, 100 gemów kosztowało po raz ostatni 1g. Granica 2g została przebita w roku pańskim nadal 2012, jednakże w miesiącu grudniu. 16 kwietnia, roku pańskiego 2013 (hallelujah, przetrwaliśmy koniec świata) 100g kosztuje 3g.
Wartym uwagi jest fakt, że 23 października gold na krótki moment kosztował ponad 1g, po czym powrócił do stanu <1g na cały miesiąc, kiedy to padło, wspomniane, stałe 1g. Pomijam tu drobne, podejrzane czy też nie, wachania, skoki i uskoki, gdyż i tak już wyczerpująco na pytanie odpowiadam.
Tak więc, gemy, dokładnie sto, ostatni raz kosztowało 2 golda, 16 kwietnia.

Niestety te piękne czasy nie wrócą. I choć 2g33s71c/100gem to nie jest dużo mając na uwadze CoF + Dragonfly Cupcake + Event Farm z Overlayem, warto pamiętać o pięknych początkach tej waluty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 15:02, zerohunter napisał:

No to został CoF, trzeba farmić. btw ktoś wie czy to jest normalny bug przy tym box o''fun
czy to tylko moja karta graficzna?


Normalny błąd graficzny. Mam dokładnie to samo na efektach cząsteczkowych podczas petrify z Boxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś skuteczniejszy/równie skuteczny sposób zarobku co zerkowanie cofa p1?
Niby gold jakoś leci, ale tak mi to obrzydziło grę, że miałem ochotę przestać grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie Rangerem Precision Pet Synergy SB / Sword/Horn i tak się zastanawiam czy może lepiej przesiąść się na Trap Rangera? Mowa o PvE, gdzieś mi mignęło, że jak już dojdę do Orr to lepiej Trap Rangera mieć, ale że ja gram sobie tak dla wyluzowania to specjalnie się nie znam, tym bardziej, ze to moja pierwsza postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się