AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Witam, jestem zainteresowany armorem tier 2 za ok. 8 gold. Wygląda nieźle a staty mogę podwyższyć.Ale jeden haczyk jest, tier 2 armor human jest 60 lvl, a teraz mam prawie 80. A chciałbym rączki i nogi z tego armora. Co zrobić? Obawiam się,że 60 lvl armor może wpłynąć na statystyki. Na tier 3 mnie narazie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 23:37, BartexooN napisał:

wygląda nieźle a staty mogę podwyższyć

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - jeśli podoba Ci się wygląd tego T2 to go po prostu kup i transmutuj (Transmutation Crystal) wybierając przy tym statystyki jakiegoś armoru na 80 lvl - najlepiej Exotica, bo zapewnia najwyższe możliwe osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 23:37, BartexooN napisał:

Witam, jestem zainteresowany armorem tier 2 za ok. 8 gold. Wygląda nieźle a staty mogę
podwyższyć.Ale jeden haczyk jest, tier 2 armor human jest 60 lvl, a teraz mam prawie
80. A chciałbym rączki i nogi z tego armora. Co zrobić? Obawiam się,że 60 lvl armor może
wpłynąć na statystyki. Na tier 3 mnie narazie nie stać.

Do tego kup sobie tani armor z dobrymi statami na 80 lvl i użyj http://wiki.guildwars2.com/wiki/Transmutation_Crystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Mam pewne dungi zrobione już i planowałem zrobić Ascalonian Catacombs (explorable). Zrobiłem już story Ascalonian C. I jest taki problem - dołączam do gry. I wreszcie wchodzę do Ascalonian Catacombs i co się pojawia? Komunikat "Connection coś tam" - Tłumaczone,że przerwano połączenie. I dwa razy takie coś się pojawiło. Nie było lagów, problemów z siecią nic. Co zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem tego posta, ale pro tip - Serwery EU nie mogą grać z US. Wtedy pojawia się taki błąd. Jeżeli to nie to, to ja nie wiem jaki ty masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 23:55, Sipso napisał:

Nie zrozumiałem tego posta, ale pro tip - Serwery EU nie mogą grać z US. Wtedy pojawia
się taki błąd. Jeżeli to nie to, to ja nie wiem jaki ty masz problem.

Chodzi o to,że http://gw2lfg.net/ poszukuję teamu. Czyli mogę trafić na team z US i wtedy nie mogę pograć,więc problem z połączeniem?

Czy wy zauważacie jakieś problemy z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz trafić, jeśli przesunąłeś górny suwak na pozycję US, który odpowiednio wyszukuje serwery spoza Europy - z tymi w ogóle nie możesz grać. Jeśli znalazłeś drużynę z Europy to nie powinno być żadnych problemów z połączeniem, nawet jeśli grają na innym europejskim worldzie. Osobiście nie doświadczyłem żadnych znaczących problemów z serwerem - oczywiście, czasem mnie wyrzuci z gry (disconnect), ale to nie jest wada gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No culling... Wreszcie będzie można ustawić max widoczność.
Poza tym Birthday Gifty nieco zawodzą... Mini Jennah? Dla wszystkich? Wolałbym random jak w jedynce z szansą na rare itp. Ciekawe co ten booster da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 18:18, FratelloAgito napisał:

może w końcu będę mieć powyżej 30 fps-ów na world bossach :D


Gdyby go wprowadzali, może tak, w momencie w którym go usuwają, nie sądzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 19:54, Adjatha napisał:

> może w końcu będę mieć powyżej 30 fps-ów na world bossach :D

Gdyby go wprowadzali, może tak, w momencie w którym go usuwają, nie sądzę. ;)


A rzeczywiście, mój błąd, nie doczytałem ;p Dzięki za poprawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 19:54, Sipso napisał:

Ciekawe co ten booster da.

Ponoć to zbiór wszystkich dostępnych boostów działający przez 24 godziny od odpalenia - czyli na chwilę obecną wielka kupa - przynajmniej dla osób, które grają od premiery. :/ Exp Scroll jeśli będzie działał jak te ze skrzynek "achikowych" to również kupa: mam 8 postaci, z czego 6 na 80, jedna na 32 i jedna na 20 - co mi da papierek podbijający poziom postaci do 20-tego? Chyba, że ten będzie dodawał 20 poziomów do aktualnego to Elka z biegu będzie miała 40-ty. :D Wolałbym np. kilka Total Makeover Kitów, Black Lion Key czy Transmutation Stone (tych wyższego rzędu), bo jakoś klucze jak i te lepsze TS przestały mi kompletnie dropić gdziekolwiek...
A jedna miniaturka dla wszystkich i to w doddatku account bound... Cóż: w porównaniu do urodzin z jedynki tu jest po prostu kupa po całości... :( Tylko jakby dawali losowe miniaturki za roczek każdej postaci to wiele osób przestałoby kupować zestawy tychże za gemy - tu jest pies pogrzebany... Tym razem na dodatek miniaturka będzie jedna dla całego konta, a nie dla każdej postaci, która skończy rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wywalimy wam Culling nie dostosujemy kodu pod pełną obsługę nowych procesorów i będziemy się cieszyć jak to nasza gra zarąbiście wygląda a że ludziom fps-y polecą na pysk co nas to ma plebs kupować gemy i tyle. Teraz część znajomych na 100% nie zrobi areny eventowej bo zwyczajnie im sprzęt nie wyrobi przy tym całym syfie który się dzieje poniżej.
Czekam na piękny dzień kiedy Arena stwierdzi że wprowadza DX 11 a gra zamiast polegać na procku wykorzysta GPU. Ale to marzenie ściętej głowy, w końcu są zbyt pro żeby przyjąć pomoc AMD czy Nvidi.
Co do urodzin, fakt bieda.

@Pajonk tego co napisałeś chyba nie dadzą bo to się za dobrze sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też podejrzewałem, że ten booster to właśnie mix wszystkiego... Ogólnie giftami jestem zawiedziony. Jedno takie same mini dla wszystkich? Wolałbym, nie wiem... cztery nowe, rzadkie tylko z giftów. Z gifta wypada tylko jedno, tradeable. Ale nie ma o tym mowy. I jak Pajonk mówi, jakiś makeover kit czy cokolwiek losowego z tego typu rzeczy z gem store. Nie czuć tej rocznicy... Chyba, że sam Queens Speech będzie czymś ciekawym, bo przecież ma mieć duży i trwały wpływ na świat jak mówili twórcy... Przy braku nowych zonek i smoków w 2013 nie wiem co może być duże wg. anety... Usunięcie false magic findu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 10:45, Sipso napisał:

Usunięcie false magic findu?


Podobno Arena ma się wycofać z MF, jeśli to prawda to co zrobią w zamian? Jakie wtedy będą miały staty przedmioty zrobione pod MF i co ze starymi. Znikną nagle sety z banków, z craftingu? Mam jeden cały set pod MF: akcesoria, zbroja i łuk który nakłada staki MF. Do tego mam akcesoria pod healinga i MF, ten co jest w nim wydłużenie boonów - czasami go używam gdy chodzę na dungi ze sztandarami pod leczenie. Zwrócą golda za zakup tych setów - wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 11:26, Kajdorf napisał:

/ciach/

Uhuhuhu to mogłoby być ciekawe. A co do zwrotów: oszalałeś?? Ludzie w Diablo III wydawali grube miliony, żeby tylko kupić sprzęt z AS, który osiągał kosmiczne ceny - nagle Bli$$ stwierdził, że jedna stata nie może być aż tak ważna i uciął to z dnia na dzień. Kit z tym jak ktoś kupił ten sprzęt za złoto z gry - a co z ludźmi, którzy zakupili eq na RMAH? Prawda jest taka, że twórcy mogą wprowadzać poprawki jakie chcą i kiedy chcą: my możemy sobie pokrzyczeć i w 90% przypadków na tym się kończy - wtedy "wilk syty i Menchester City". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 11:35, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Uhuhuhu to mogłoby być ciekawe. A co do zwrotów: oszalałeś?? Ludzie w Diablo III wydawali
grube miliony, żeby tylko kupić sprzęt z AS, który osiągał kosmiczne ceny - nagle Bli$$
stwierdził, że jedna stata nie może być aż tak ważna i uciął to z dnia na dzień. Kit
z tym jak ktoś kupił ten sprzęt za złoto z gry - a co z ludźmi, którzy zakupili eq na
RMAH? Prawda jest taka, że twórcy mogą wprowadzać poprawki jakie chcą i kiedy chcą: my
możemy sobie pokrzyczeć i w 90% przypadków na tym się kończy - wtedy "wilk syty i Menchester
City". ;)

Uwierz czasem w człowieczeństwo, to nie wredny korporacyjny Blizz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na jakis duzy, nowy dodatek. Nowe miejsca, kolejne 80 lvli (jednak frajda jest je wbijac mimo wszystko), nowa klasa (rytualista...prosze), nowe skille dla starych klas (przydaly by sie tez jakies zamienne dla broni bo ile mozna to samo sie nudzi) i najlepiej dwuklasowosc. Wszystko niby nowe, ale w pierwszym GW to bylo i sie sprawdzilo. Dajac dwuklasowosc jak w GW mozna by bardzo wzbogacic rozrywke dana (ulubiona) postacia bo bylo by duzo wiecej do kombinowania. Na razie chyba jednak nic nie slychac o duzym dodatku?

Swoja droga wydaje mi sie, ze te wszystkie czasowe eventy sa podobne do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się