AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dungeon z Aetherami był świetnie wykonany, stylistycznie. Mi podobał się boss z golemami i ścianami laserów. Pugi nieco się przegrzewały, ale mi podobał się fakt, że nie jest to kolejna statyczna walka w której tylko unikam aoe ringów. A ostatnia walka? Zmusić bossa (imienia tej laski nie pamiętam za nic) do stanięcia w miejscu choć na chwilę to ponad moje nerwy.

Co do Obey!. Post został magicznie przypięty (bo mówimy o reddicie, tak?) bez większego powodu przez admina reddita, a nie kogoś z anety. Potem został zdjęty z tego co pamiętam. Choć teorie o powrocie White Mantle i Mursaatów brzmą fajnie, to powiedzmy sobie szczerze szanse na coś takiego ze strony Areny są znikome.

Scarlet żyje niemal na pewno. I pewnie powróci... z resztą... Matko, skoro inwazje pozostaną stałym contentem, jedynie z rzadszym występowaniem to i ona będzie znów ostatnim "bossem"...

Brakuje mi jakiegoś prawdziwego zagrożenia. Karki, nie dość że były cholernie mocne, to w połączeniu z lagiem (xD) sprawiały zagrożenie większe niż smoki. Scarlet przypomina mi kiepskiego Jokera, do tego "narracja" Areny nie pokazuje jakichś strat czy w ogóle z czym mamy do czynienia. "Everyone heard of Scarlet" cóż, ja usłyszałem dopiero gdy się pojawiła i jedyne co o niej wiem to, że posiadła wiedzę o teleportacji od asurek.

Bijąc Scarlet nie czułem, że walczę z jakimś zagrożeniem, a z jakimś przelotnym pajacem. Ale niestety GW2 to już grzeczna gra, i nie ma tu mowy by Charr wygrał głosowanie (48%/52% od samego początku, gg anet, dla zmylki warto chociać udać, że wynik się zmienia), czy spowodować jakieś większe zniszczenie/mord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2013 o 11:36, Sipso napisał:

Brakuje mi jakiegoś prawdziwego zagrożenia. Karki, nie dość że były cholernie mocne,
to w połączeniu z lagiem (xD) sprawiały zagrożenie większe niż smoki. Scarlet przypomina
mi kiepskiego Jokera, do tego "narracja" Areny nie pokazuje jakichś strat czy w ogóle
z czym mamy do czynienia. "Everyone heard of Scarlet" cóż, ja usłyszałem dopiero gdy
się pojawiła i jedyne co o niej wiem to, że posiadła wiedzę o teleportacji od asurek.

Bijąc Scarlet nie czułem, że walczę z jakimś zagrożeniem, a z jakimś przelotnym pajacem.
Ale niestety GW2 to już grzeczna gra, i nie ma tu mowy by Charr wygrał głosowanie (48%/52%
od samego początku, gg anet, dla zmylki warto chociać udać, że wynik się zmienia), czy
spowodować jakieś większe zniszczenie/mord.


Scarlet wydaje się wzorowana na pomocnicy Jokera :P

Chciałoby się by "odblokowali" tereny Tengu i nawiązali do tego co dzieje się na innych kontynentach. Mieliby wtedy okazję, do poprawienia historii smoków, bo obecnie nikt się nimi nie przejmuje (nawet w książkach...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 22:09, FratelloAgito napisał:

Trochę informacji odnośnie magic find oraz gearu ascended, które będą w następnym patchu.

https://www.guildwars2.com/en/news/economy-report-brace-yourself-disequilibrium-is-coming/


Był cały stream o tym dzisiaj.

Tak w skrócie i na nasze: dochodzą nowe materiały craftowe:
1. Deldrimor steel = iron + darksteel + steel (czy jakoś podobnie, czyli czas zacząć stackować platynę, która i tak idzie w górę)
2. Dark Matter orby = drop tylko z rozbijania exotów
3. specjalne materiały z jp i eksploracji
4. specjalny materiał do kupienia (prawie 15s)
5. nowy materiał za skill pointy (20 sp o ile dobrze pamiętam)

Niektóre przedmioty, jak Vision of Ascend, będą mieć cooldown na craftingu i będzie można stworzyć jeden na dzień (na streamie pokazywali, że niby co 4 czy 6h, więc tutaj się trochę pogubiłem). Ascend weapony będą mieć wygląd (kolor) zależny od primary atribute, do tego dwa sloty na infuzje (pokazywali two-handy tylko, więc pewnie 1 infuzja na one hand) oraz jeden slot na sigil. Nie powiedzieli nic o craftowaniu prekursorów, o czym się chwalili wcześniej.

Zmieni się też wygląd niektórych legendarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 22:24, Sipso napisał:

Craftowanie precursorów? Serio? Porażka... Powinni za darmo rozdawać przy pierwszym wejściu
do LA...


Spójrz najpierw na ceny broni Ascend ;) Prekursory mają być jeszcze droższe. Delldrimor steel będzie tradeable, a reszta account bound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 22:24, Sipso napisał:

Craftowanie precursorów? Serio? Porażka... Powinni za darmo rozdawać przy pierwszym wejściu
do LA...


Co ma jedno do drugiego? Będzie można sobie powoli zbierać składniki, część robiąc samemu. Znacznie sensowniejsza opcja niż grindowanie setek golda tylko po to, żeby ktoś przebił ofertę, albo żeby grindować jeszcze więcej bo ktoś wpadł na pomysł zabawy cenami... Kupiłem Sparka za 520g, trochę przyfarciłem, bo już był momentami po 550, tak gdzieś w połowie Queen''s Jubilee... Dzisiaj ceny były 700/615 buy offer.

A Ascendedy będą drogie. I dobrze. Content się nie zmienia, więc w exo będzie można go robić nadal bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny? Jeżeli nie doładują milionów wymaganych laurelek to nie są zbyt drogie... sp już i tak dropi się jak szalone, a ten daily material (LOL) to kwestia logowania się dziennie.
Ludzie płaczą na forach, że nie stać ich na pre. I tak być powinno. Imo. Bo tak. I już. Musi być jakiś rzadki i niesamowicie trudno dostępny item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dobra mnie to tam w sumie już nie obchodzi bo i tak mam swoją legendarke.

Ale time gate? Na craftowanie broni?
Na rangerze mam trzy bronie. Z tego co wynika ze streama to zrobienie jednej to ok. 2 tygodnie. Pewnie ciut mniej jeżeli ma się odłożone matsy. Mam 4 alty i 5 w drodze. Sam guard korzysta z 5 broni, thief z kolejnych 3.

I nie, nie zadowoli mnie exotic. Mam taką naturę, że muszę mieć zawsze bis itemy.

Mam tylko nadzieję, że dodadzą content w którym wykorzystamy ten nowy gear. Bo jak już armory wejdą to cofa się nawet facerollować nie będzie tylko wchodzić i wychodzić.

PS. Edit już mi wygasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było, ale i tak źle zrozumiałeś...

Z niszczonych itemów jest szansa na dropnięcie consumable które po użyciu napełnia pasek MF. Po napełnieniu paska rośnie mf. I nie jakieś 300lvli, tylko MF ma cap na 300%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy ból związany ze zdobyciem tych broni jest taki, że muszę zacząć craftować no i ograniczenia czasowe związane z przerabianiem matsów na reszte mam wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 15:15, zerohunter napisał:

Da się guestingiem zastąpić transfer? Przy 2 guestach na 24 godziny chyba powinno się
udać?


"You are eligible to guest as many times as you like, but you may only choose up to two guest worlds every 24 hours."

"To guest again (or with another character), repeat the same steps."

"As might be expected, if you guest to a full world, you increase your chances of ending up in overflow."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 15:29, zerohunter napisał:

Znacie jakieś aktywne polskie gildie grające na Desolation?


Zadałem pytanie w LA o jakiekolwiek polskie gildie. Zero odzewu przez parenaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 15:29, zerohunter napisał:

Znacie jakieś aktywne polskie gildie grające na Desolation?


Przeszukałem pół internetu w ich poszukiwaniu, ale niestety bez skutku. Te które niegdyś istniały okazywały się wymarłe, wszystko poznikało.

Wreszcie zaaplikowałem do... bodajże White Lions? Mówię "bodajże" bo pograłem jakiś tydzień, a potem strasznie długo okazji nie miałem. Nie wiem w ogóle czy mnie jeszcze nie wyrzucili za nieaktywność. :) W każdym razie jest w niej paru Polaków bo to jeden z nich mi ją polecił kiedy do niego zagadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się