AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2014 o 02:46, Sipso napisał:

Zmiany a nerf to imo wielka różnica. Zwłaszcza w grze, gdzie klasy w pve a pvp mają te
same staty i traity.

No to muszę poszperać o tym więcej, bo tak tylko na czuja myślałem, że nerfy to po prostu osłabienie jakiejś rzeczy, żeby za mocna nie była i zbalansować lepiej grę.

Dnia 31.01.2014 o 02:46, Sipso napisał:

Spisu nie ma. Zmiany są dość częste więc i nazwy się zmieniają mm necro, hambow war.
Czytaj fora klas to ogarniesz co i jak. A nawet lepiej jak po prostu w grze poznasz buildy.
Jeżeli mówisz, że pogrywasz w pvp ostatnio to z pewnością zauważyłeś co w trawie piszczy.
Mówię tu o tpvp. Wystarczy rozegrać parę meczy. Zapamiętać, poszperać w internetach i
poznać co kryje się za powszechnymi buildami.

Tak zrobię, chociaż na warka z łukiem to jeszcze nie trafiłem albo nie zdążyłem zarejestrować :) Czy guru to jest dobre forum do czytania o buildach? Albo oficjalne forum GW2? Chciałbym po prostu czytać ze źródła, które nie wyprowadzi mnie na manowce.

Dnia 31.01.2014 o 02:46, Sipso napisał:

Mimo słabego balansu ludzie potrafią wyhodować ciekawe nietuzinkowe buildy i wymasterować
je. Choćby zmieniając jednego traita i sigil w powszechnym buildzie. Co spasuje im do
stylu gry.
Imo są buildy easy to play albo hard to play. Swoim rangerem albo rozwalam hambowa albo
trafiam na takiego co się rozwalić nie da.

Jak z wieloma rzeczami, easy to play, hard to master :) Poszperam w takim razie jak to wygląda, wolałbym swoje rangera nie zmieniać, podoba mi się jak zasuwają za mną spirity, a i jest to diablenie wytrwały ranger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie kupiłem Guild Wars i stoję przed wyborem serwera do gry. Tutaj pojawia się moje pytanie bo jestem nowy w temacie GW i zobaczyłem na oficjalnej stronie rankingi serwerów.

Czy fun z gry jest mniejszy na serwerach, które są niżej w rankingu czy niekoniecznie? Chodzi mi tu o ranking World vs World, Season - Gold, Silver, Bronze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie dodało mojego posta, no trudno napiszę jeszcze raz.

Cześć, właśnie stałem się posiadaczem Guild Wars 2 i stoi przede mną wybór serwera do gry.

Na stronie GuildWars2.com znalazłem rankingi serwerów w kategoriach WvW i ciekawi mnie czy jeżeli wybiorę np. Blacktide to mój fun z gry będzie mniejszy czy taki sam jak na tych serwerach z czołówki rankingów?

Trochę czasu od premiery minęło i domyślam się, że mogą być problemy z obłożeniem niektórych serwerów, jeżeli macie jakieś propozycje dla mnie, który serwer powinienem wybrać to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem chyba ze trzy miesiące, ale jeśli nic się nie zmieniło to: jeśli zamierzasz grać w WvW to wybierz serwer przynajmniej ze srebra, od siebie mogę polecić Gunnar''s Hold - niezbyt hardkorowo, ale jest tu kilku zapaleńców, którzy wiążą koniec z końcem, orpócz tego jest tutaj fajna społeczność, ludzie organizują eventy (np. Heavy Night - wpisz w youtube :)) jest fajnie. Z kolei na serwerach z niskiego brązu WvW praktycznie nie istnieje. Generalnie im wyżej w rankingu, tym poważniejsza zabawa, a żeby osiągnąć maksimum frajdy, musisz porozglądać się za gildią zainteresowaną tym trybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:50, Smooqu napisał:

/ciach/

Im wyżej w rankingu tym lepiej, osobiście polecam deso, piken square i gunnar''s hold. Całkiem niezłą opcją było swego czasu blacktide, ale od kiedy rosyjskie gidie WvW opuściły ten serwer straszne podupadła jego pozycja WvW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Mam jeszcze jedno pytanie, zauważyłem że w Opcjach jest licznik FPS, czy jest możliwość aby pojawił się on na ekranie podczas gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jhugomega zaproponował nową taktykę na Wurma, zergujemy 3 grupami i bijemy do 30 - 40% a potem się rodzielamy, dps był tak potężny, że amber padł po 20 sekundach dpsu:D:D Mój ulubiony komander:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 16:27, zerohunter napisał:

Jhugomega zaproponował nową taktykę na Wurma, zergujemy 3 grupami i bijemy do 30 - 40%
a potem się rodzielamy, dps był tak potężny, że amber padł po 20 sekundach dpsu:D:D Mój
ulubiony komander:D


Robiąc w ten sposób wymuszacie błędy. Pierwszy Wurm, na którego pójdziecie ma hp skalowane w górę, odpowiednio do ilości graczy, którzy przy nim są. Każdy kolejny ma natomiast skalowane w dół (zero graczy w momencie spawnu). Nawet jeśli ubijecie 3 głowy zergiem, to później życzę Wam powodzenia w podziale na 3 grupy i zabiciu głów: szczególnie tej, która będzie bić pierwszego wurma z hp skalowanym na pełny zerg :) Z powodu tego błędu unika się zergowania. Chyba, że zależy Wam na bronze lub silver chest.

Do tego dochodzi double dps spot bug, czyli punkt, w którym trafiasz jednocześnie hitbox głowy i ciała wurma. Zwłaszcza na nieprzeskalowanych głowach jest ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Wurm ubity, ogólnie poszło świetnie bo 3 głowy padły, 56 sekund do końca, wszyscy klaskali do mikrofonów:D

1 koleś dostał nawet minisa, a reszta jak zwykle po 6 zielonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 00:59, Malevyn napisał:

jest mozliwosc zagrania w wersji trial ?


Od czasu do czasu są organizowane darmowe weekendy, ale poza tym niestety nie ma możliwości przetestowania GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIELKI SPOILER!

Od razu ostrzegam, że nie wiadomo czy to prawda, ale dane pochodzą z francuskiego klienta GW2, gdzie znalazły się dialogi z zakończenia LS.

Spoiler

Scarlet obudzi smoka. Co prawda zginie, ale go obudzi. Chodzi o "Jungle Dragon", który nazywa się Mordremoth. Do tego Rox, Braham i reszta założą Destiny''s Orphants.



Osobiście stawiałem na
Spoiler

Primodusa, zwłaszcza po obecnym LS i określeniu "Beneath Lions Arch", co prowadziło do Boreal Station i destroyerów z GW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ciekawe. Też stawiałem na Primordusa. Mordremoth to akurat ten o którym wiemy chyba równie mało co Deep Sea Dragon, więc może lepiej niż Prim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interesting.
Czyli Aneta dalej nie zmieniła swoich tandetnych storylinerów, raczej nie ma co myśleć nad nowymi lokacjami.
porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 17:02, Pernia napisał:

interesting.
Czyli Aneta dalej nie zmieniła swoich tandetnych storylinerów, raczej nie ma co myśleć
nad nowymi lokacjami.
porażka...


Jak dla mnie porażka. Obecny LS i podsumowanie

Spoiler

kieruje w stronę powiązań z GW1: umiejscowienie probe w LA na terenie starego LA, opowieści o tym, co jest pod LA, wielkie wiertło, wsparcie Moltenów i Flame Legionu. Wszystko to wskazywało raczej na Primodusa i, być może, zwiedzanie jakichś krasnoludzkich ruin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się