AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2010 o 11:16, Markush napisał:

A z kołczanami strzał to tak jak Legolas w LOTR (w filmie), niby ma tam kilka strzał,
ale pakował, jakby miał tego nieskończoność.


Bo w filmie wycięto fragmenty jak Legolas truchta po polu walki i zbiera swoje strzały, ew. siada i struga mając w poważaniu zarzynaną drużynę.

A swoją drogą, wiadomo już cokolwiek o reszcie smoczozordów? Niby Zhaitan jest megabossem, ale Kralkatorrik, Primordus i reszta paszczaków co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:24, Markush napisał:

Że w ogóle w grze? No to wiadomo, GW bez Rangera to jak tonik bez chininy.


Mogę to samo powiedzieć o Monku i Parasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 11:19, Ostrowiak napisał:

A swoją drogą, wiadomo już cokolwiek o reszcie smoczozordów? Niby Zhaitan jest megabossem,
ale Kralkatorrik, Primordus i reszta paszczaków co?


O smokach gadali już w tylu wywiadach, że szok, poszukaj chociażby na wiki, może znajdziesz jakieś nowe informacje. Wiadomo już który kiedy się budził, który gdzie się zadomowił i z kim walczy itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:55, Ostrowiak napisał:

O tym to wiem od dawien dawna. Pytam, czy będą z nimi jakie misje, walki, czy bedą traktowane
jako uberbossy itepe itede


Prawdopodobnie nie będzie żadnego smoka oprócz Zhaitana. Zapytani o różne smoki anetowcy wypowiadali się, że skupiają się na Zhaitanie i on będzie wrogiem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 16:22, Budo napisał:

Prawdopodobnie nie będzie żadnego smoka oprócz Zhaitana.

Może traktują je jako materiał na dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:18, walgierz napisał:

Może traktują je jako materiał na dodatki :)


To się nasuwa pierwsze. Najpierw bijemy dużego, a potem trzeba spacyfikować resztę, przecież same nie położą się i nie umrą. Tzn może i by tak zrobiły, ale to zajęłoby dużo czasu ;]

Z drugiej strony- nie wiem jak pogodzą to z ideą Elony i Canthy, bo gra na tamtych kontynentach też jest logiczną opcją dla dodatków. Jeden ze smoków leży na granicy Elony i Tyrii na pustyni, więc może ten będzie powiązany z Eloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:37, Budo napisał:

To się nasuwa pierwsze.

I całkiem logiczne. Nie ma opłat abonamentowych, to trzeba trochę contentu zostawić na kontynuacje (tzn dodatki/kampanie) od razu.;>

Dnia 13.07.2010 o 17:37, Budo napisał:

Z drugiej strony- nie wiem jak pogodzą to z ideą Elony i Canthy, bo gra na tamtych kontynentach
też jest logiczną opcją dla dodatków. Jeden ze smoków leży na granicy Elony i Tyrii na
pustyni, więc może ten będzie powiązany z Eloną.


Cóż, z Elony mamy jeszcze wieści o Palawie, jakoś to powiążą. A Canthę widzę jako materiał na dodatek - udajemy się tam z jakiegoś powodu (Kuunavang? tylko po co? ;P), ale nasz główny cel zostaje w Tyrii i do neigo wracamy. Albo któremuś z dużych i starych zapragną się orientalne wczasy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:43, Adjatha napisał:

Cóż, z Elony mamy jeszcze wieści o Palawie, jakoś to powiążą. A Canthę widzę jako materiał
na dodatek - udajemy się tam z jakiegoś powodu (Kuunavang? tylko po co? ;P),


W Divinity Reach żyją ludzie z Canthy również, na pewno będą chociaż chcieli wiedzieć co spowodowała tyrania cesarza Usoku, zatem może zostaniemy wysłani do Canthy w celu zaprowadzenia porządku, wprowadzeniu demokracji i przejęciu złóż rop... oj popłynąłem.
Swoją drogą Charry w Canthcie trochę mi nie pasują do klimatu ;) ale początkowo nie podobały mi się też golemy, zobaczymy.
I przy okazji, mam nadzieję, że jeśli by do tego doszło to Kurzikowie znów znienawidzą Luxonów (JQ :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o braku healera w pvp
"As an aside, we’ve been playing PvP a lot recently, and even at an early stage, it is incredibly fun. I say this only because I want to assure all of our fans that PvP is extremely important to us, and we wouldn’t take the game in a direction that didn’t allow for fun and exciting play in both PvE and PvP."

ja zakładam ręce, patrzę spode łba i czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- pet rekin xD
- do 3 petów naraz, ale tylko jeden aktywny,
- będą pułapki i duchy,
- hmm, ranger będzie mógł się posługiwać broniami do walki wręcz, ciekawe jak to będzie działać...
- wygląda na to, że będą tylko dwa łuki- długi i krótki,
- 12 rodzajów petów
- albo mi się zdaje, albo nie wymienili atrybutów rangera...

muszę przyznać, że skille wyglądają nieźle, tylko barrage śmieszny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalna profesja zasięgowa? Jest.
Hodowanie zwierzaka od małego? Jest.
Komendy dla zwierzaka? Są.
Trapy/Spirity? Są.
Przekozaczinio skille? Są.
Sensowny rozkład broni? Jest.
Sensowny system rozwoju trzech zwierzaków? Jest.

GIMME NAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, bez broni palnej jednak? Myślałem, że jako mistrz walki na dystans jest w stanie użyć strzelby. ;]
Wymiana petów ok, AoE ok (podobają mi się takie motywy jak ten z podpaleniem strzał w GW2 - dobry patent), ale trochę mnie zastanawia walka wręcz - trochę jak Hunter z WoWa, a już ta akcja z Serpent Strike, odskokiem i rzut mieczem to eee? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranger domyślnie przypomina archetypem hunterów z innych mmo, którzy często biegali z melee żeby dobić wroga. Poza tym teraz Bunny Thumper nie wymaga drugiej profki ^__^

A co do atrybutów, nowy system mnie zagina nieco. Zastąpiono je traitsami, czy oba mechanizmy występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 19:14, Budo napisał:

Strzały się same spawnują w ręce, ale jest cięciwa, gg anet.
Poza tym:
* Main Hand: Sword, Axe
* Off Hand: Axe, Dagger, Torch, Warhorn
* Two-Handed: Greatsword, Longbow, Shortbow
Kolejne świetne posunięcie, zaraz po skasowaniu mąków dążące do świetnego z balansowania klas. Dagery jeszcze zniosę, warhorn zniosę, ale ax, sword i greatsword to raczej bronie warka nie? Jedyny pozytywny akcent przy rangerze to duże cycki u nornów :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna profesja, bez niespodzianek. Jest nieźle. Fajnie, że pomyśleli o trzech slotach na zwierzaki. Sam w GW miałem często problem, którego zwierzaka wybrać. Teraz nie trzeba będzie rezygnować z jednego żeby mieć kolejnego. Bardzo dobrze.
Barrage faktycznie śmiesznie wygląda. Ale idzie się przyzwyczaić. Byle tylko dźwięk ciut zmienili, bo dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 19:28, ping-pong napisał:

Kolejne świetne posunięcie, zaraz po skasowaniu mąków dążące do świetnego z balansowania
klas. Dagery jeszcze zniosę, warhorn zniosę, ale ax, sword i greatsword to raczej bronie
warka nie?


No i? Jakiekolwiek bronie by dali rangerowi mnie by nie zdziwiły. Zresztą trudno się dziwić po tym co w GW1 rangerzy wyprawiali z innymi broniami niż łuki. Na PvP rangerzy byli chyba najbardziej uniwersalni odnośnie broni jakimi mogli efektywnie walczyć i jakoś drastycznie na balans to chyba nie wpływało :P. Jedyne co mnie dziwi to to, że ludzie się dziwią czemu w GW2 rangerzy będą mieli takie bronie a nie inne :P No i dziwią mnie jeszcze komentarze odnoszące się do balansu w GW2 jak wiedza ludzi komentujących jak i wszystkich ludzi nie będących pracownikami AN odnośnie tej gry stanowi znikomy ułamek procenta GW2 ;]

BTW Ranger w GW2 fajnie wygląda i na pewno będę też grał tą profesją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się