AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2014 o 14:06, DarkWolf_PL napisał:

Dafuq, poczytaj sobie fora wielu osobom to się przytrafiło ;p


Ale strony wiki milczą o tym co dropią zmielone precursory :P A że ludzie nie czytają co mielą to serio... tylko ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, nabrałem ochoty pograć w GW2 a tu "Your Guild Wars 2 account has been terminated" z powodu handlowania złotem lub przedmiotami za pieniądze. A jeszcze ze 2 tygodnie temu logowałem się normalnie, myśle, jakiś błąd, loguje się na stronie, a tam mam zatwierdzone jakieś ip z USA, gdzie nigdy w życiu tam nie byłem. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 16:34, zerohunter napisał:

Dropią tyle co każde exo.

@up niby tak, ale mając lega też bym miał skina, teraz został tylko fame:D

Co racja to racja, ale co poradzisz, zdarza się. Nie wiem co bym na twoim miejscu zrobił, chyba się bym bardzo, ale to bardzo zdenerwował :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 19:27, zerohunter napisał:

Piszę do supportu, ponoć komuś się udało;p

Z tego co pamiętam, arena przywraca stan konta sprzed kilkunastu dni, ale tylko w wypadku hacka. Jeśli chodzi o błędy graczy, to nie robią tego. Tak przynajmniej czytałem. W każdym razie życzę powodzenia i oby ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 16:46, Rivriven napisał:

No pięknie, nabrałem ochoty pograć w GW2 a tu "Your Guild Wars 2 account has been terminated"
z powodu handlowania złotem lub przedmiotami za pieniądze. A jeszcze ze 2 tygodnie temu
logowałem się normalnie, myśle, jakiś błąd, loguje się na stronie, a tam mam zatwierdzone
jakieś ip z USA, gdzie nigdy w życiu tam nie byłem. Da się coś z tym zrobić?

Miałem podobną sytuację jeszcze w pierwszym GW, napisałem do supportu i poprosili o podanie numerów z tej plastikowej karty aktywacyjnej. Czekałem jakieś 5h i przysłali nowe hasło, wszystko działa do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra w to to jeszcze ktoś ? warto zaczynać ? kiedyś próbowałem na trialu to pierwsze lokacje i miasto świeciły pustkami i jakoś odepchnęło mnie to od dalszej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 00:54, Honou napisał:

gra w to to jeszcze ktoś ? warto zaczynać ?


Pewnie, że gra i pewnie, że warto zaczynać. Nawet w lokacjach startowych jest teraz masa ludzi robiąca eventy, levelująca nowe postaci itd. Zawsze ktoś się znajdzie do pomocy, szczególnie jak znajdziesz fajną gildię. Gra bez gildii nie ma tu większego sensu na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wprowadzono megaserwer, więc początkowe lokacje i miasta mają obecnie dość wysoką populację. Późniejsze obszary z resztą też.
A warto zacząć, bo przed nami nowy sezon Living Story, więc akurat powinieneś załapać się na początek nowej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 15:46, Sipso napisał:

Teraz wprowadzono megaserwer, więc początkowe lokacje i miasta mają obecnie dość wysoką
populację. Późniejsze obszary z resztą też.



Właśnie, ostatnio sobie trochę farmiłem drewno i muszę przyznać, że w tej erze post 15.04.14, megaserver mile mnie zaskoczył. Wszędzie latają ludzie, którzy robią swoje i dzięki temu jest tak żywo, że aż przyjemnie. Chwała Bogu PvP nie obejmuje całego obszaru jak w WoWie, więc i bezstresowo można się po prostu odprężyć i bawić w crafting.

Co do PvP. Haha, rozeszła się fama o zaletach gry Asurą i faktycznie, jeszcze częściej trafiam na Asury w soloque :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z megaserverem jest taki, że champ trainy nieco popsuł :/ No i na guild missions zawsze jednej osobie trafi się dostać do innej wersji mapy, a na r-click na portrecie nie ma Join in :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale syf. Oby w czerwcu już Mordremotha zaczęli powoli szczypać.
Mam nadzieję, że opublikują też jakieś długoterminowe plany. Ostatnie ponad miesiąc było bardzo ciche, nawet mimo chińskiej ekspansji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się