AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

co się dzieje z tym światem, co ja widzę - faceci chcą grać Asurami, Sylvari? do tego ele? rejndżerzy?

NORN WARRIOR POWAH!!

20100717224302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiesz, mam prawie 2m wzrostu i jestem dość szeroki w barach. Wiec wybacz, że wole oglądać zgrabny tyłeczek Sylvari(kobiety), niż owłosiony zad starego Norma, który Bóg wie kiedy ostatnio sie mył;p (nie miałem zamiaru nikogo obrażać, proszę nie brać mi tego za złe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 22:53, Daronn_Darker napisał:

Wiec wybacz, że wole oglądać
zgrabny tyłeczek Sylvari(kobiety)


ja tam wolę prawdziwe kobiety :P

Dnia 17.07.2010 o 22:53, Daronn_Darker napisał:

(nie miałem zamiaru nikogo obrażać, proszę nie brać mi tego za złe)


a bo ja miałem? wszyscy chyba już się przyzwyczaili do mojego nornowego jingoismu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:12, Ash napisał:

Monka wyrzucili


"Guild Wars 2 does not have a dedicated healing class"
i np. dodatkowo
"at least one profession that can specialize in condition removal"
nie oznacza jednoznacznie, że postać monka została usunięta. Może być po prostu zmieniony nacisk na umiejętności/zastąpienia czarów leczniczych czymś innym.
Chyba, że się mylę i oficjalnie podano informacje o braku monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:45, Adjatha napisał:

"at least one profession that can specialize in condition removal"
nie oznacza jednoznacznie, że postać monka została usunięta.


Czyli zapewne stworzą coś takiego jak klasa Chantera w Aionie, może być przyjemnie ;)
Wszystko pięknie ładnie ale ja chce w końcu zaprezentowanie klasy assassina!! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 10:51, Ha_Xior napisał:

Czyli zapewne stworzą coś takiego jak klasa Chantera w Aionie, może być przyjemnie ;)

Jak będzie tak rozdawał kd jak chanter to biorę bez zastanowienia, ino mi on do Charra nie pasuje :P Ale system aur do wzmocnienia party imo może być. :]

Dnia 18.07.2010 o 10:51, Ha_Xior napisał:

Wszystko pięknie ładnie ale ja chce w końcu zaprezentowanie klasy assassina!! ;>

A ja jakoś się do tej klasy przyzwyczaić nie mogę, robiłem 2 podejścia, codziennie biegam z asskiem (i ele, trzyosobowy skład do uzupełnienia HoMa :P czas nadrabiać w końcu) i nic, sam nim nie będę grał :P
Mnie aktualnie z klas interesuje postać która ''używa strzelb,a nie używa łuków'' i czekam jeszcze na Mesmera. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, niejaki przymus produkcji sieciowych rpg jest, żeby robić klasy cwane a zwinne, a jak takowa w GW powstała, po została synonimem farmu. Ciekawe, czy w GW2 rimejk będzie tego zjawiska ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 11:01, Adjatha napisał:

A ja jakoś się do tej klasy przyzwyczaić nie mogę


E tam, IMO najlepsza klasa w gw ;) Sam osobiście wbiłem na sinie goda i nie zamierzam zaprzestać nim grać i zarabiać :> Oby w gw2 ta profesja była tak samo uber jak w jedynce i będzie sweet :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 10:57, Ostrowiak napisał:

To trzeba mu tylko nowy farm wymyślić w becie.

Wątpię aby Aneta popełniła ten sam błąd i stworzyła przez przypadek miejsca do farmu.. imo uczestniczenie w Eventach będzie bardziej opłacalne:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2010 o 13:20, qq_MoaR napisał:

Wątpię aby Aneta popełniła ten sam błąd i stworzyła przez przypadek miejsca do farmu..
imo uczestniczenie w Eventach będzie bardziej opłacalne:-p


trudno nie stworzyć miejsc do farmu - dobra to sprawa, ale pod warunkiem, że będą podobne do FoWa albo UW sprzed ery speedclearów, SFów i innych takich.
kiedyś to się brało woja z VwK albo elema i powoli farmiło smite''y dla ecto, teraz sinem w godzinę można całe UW wyczyścić.
SF mówię: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 22:37, Daronn_Darker napisał:

No wiesz, dawniej nadawano dzieciom imiona dziadków, wiec nawet by to takie głupie nie
było.


Nie sądzę, by wnuczką mojej patronki czlowieka, byłby asurańska elementalistka, albo norn ranger. :)

Dnia 17.07.2010 o 22:37, Daronn_Darker napisał:

Większość, a nie, wszyscy znajomi będą grac ele asura^^ wiec będziesz miał gromadkę "braci".
Wszystko zaczęło sie od tego że w CD Action dawali peta Asure.


Pierwszą postać w grze zrobiłem elka, w GW2 pewnie będzie podobnie z braku parasia. A asury przekonały mnie do gry po pierwszym trailerze. Jednak jeśli bedzie i mesmer to pewnie też go rozważę jako profesję asury do grania. :)

Dnia 17.07.2010 o 22:37, Daronn_Darker napisał:

Ja mam problem z imieniem, jak coś wymyśle to mi sie wydaje ta "nazwa" trochę takie no,
dziwna, obleśna i sie jej wstydzę po jakimś czasie.


Powinni dodać kreator automatycznych imion. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kiedyś to się brało woja z VwK albo elema i powoli farmiło smite''y dla ecto, teraz sinem

Dnia 18.07.2010 o 13:26, Daelor napisał:

w godzinę można całe UW wyczyścić.
SF mówię: nie.


Chlip ... aż się przypominają stare dobre czasy gdy wojem wpadało się i z VwK rozwalało Smite''y uważając by nie zagrować Ancient Skale''ów ... a potem przy odrobinie umiejętności i farta można było całą jaskinię z pająkami wytłuc! Złote czasy GW.

SF mówię: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 11:44, Outlander-pro napisał:

Chlip ... aż się przypominają stare dobre czasy gdy wojem wpadało się i z VwK rozwalało
Smite''y uważając by nie zagrować Ancient Skale''ów ... a potem przy odrobinie umiejętności
i farta można było całą jaskinię z pająkami wytłuc! Złote czasy GW.


Hmm, chyba pomyliłeś lokacje- skale są w fow, a smite;y w uw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się