AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2010 o 11:38, Vilmar napisał:

Zastanawia mnie jednak czemu twórcy tego podejścia nie zastanawiają się nad minusami
takiego rozwiązania. A jednym z podstawowych jest bardzo wysoki (i rosnący!) próg wejścia
dla nowych graczy (czy to GW, czy WoW) - którzy chcieliby się zacząć w to bawić, powiedzmy,
4 lata po premierze podstawki.


Skąd wiesz, że się nie zastanawiają? Wg mnie to najlepszy model sprzedaży dla gw i w ogóle dla mmo. A jak ktoś chce się zacząć bawić nawet teraz to ma łatwiej niż kiedyś. Kiedyś normal mode był ciężki, teraz hard mode jest łatwy. Wszystkiego jest więcej i masa bonusów dla graczy. Teraz zaczynasz i już masz pomocników, bronie, różne bajery na start i w dodatku ulepszonych henczów, hero itd. Ja zaczynałem jako golas, byłem sam i nie miałem nic. To nieprawda, że teraz ciężej zacząć. Na pewno nie w pve.

ps.
Azra noob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2010 o 12:00, Selv napisał:

Oczywiście,, że nie trzeba


oczywiście, że nie - za słabo zaakcentowałem, że napisałem to w kontekście wypowiedzi Vilmara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 12:03, Daelor napisał:

> Ja zaczynałem jako golas, byłem sam i nie miałem nic.

Budo, chcesz o tym porozmawiać? ;(


Tak, mogę przypomnieć Ci czasy jak [OLA] przechodziła Factions za Ciebie. Wtedy byłem już dużym chłopcem, a Ty ciągle nie wiedziałeś gdzie jest vizunah square xD
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 14:50, conan8 napisał:

No pewnie będą te teleporty, ale zawsze mounty to frajda jak się posiada jakiegoś rzadkiego
to jest fajnie ;p


Po roku gry wszystko i tak będzie tak oklepane jak obsidian armory w jedynce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 15:13, Selv napisał:

Może dodadzą kosmicznego konika takiego jak w WoWie za 15$ x))


Prędzej Glint.

Glint (mount) - użycie zwiększa szybkość przemieszczania się o 300%. Efekty uboczne - tworzenie bzdurnych przepowiedni będących pretekstem dla robienia niszowych gier fantasy mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Hehe, noo zmian trochę jest. Np. Tyryjczycy wynaleźli noc i dzień, a także nauczyli się pływać i skakać, a nawet włazić na drzewa. No czyż nie piękny postęp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boleje nad usunięciem MONKA czyli klasy leczącej . Szkoda tak teraz bedzie dużej grupie graczy dopasować swój styl rozgrywki do danej klasy gdyż nie wszyscy lubią grac warriorami , elementalistami a monk był taką klasą która odgrywała bardzo ważną role w każdym teamie .

Ciekawy jestem też jak zorganizują świat gry bo twórcy mówią NIE ostremu oldschoolowemu grindowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie będzie lekarza, ale nie mówili, że nie będzie monka. Możliwe, że mnich wróci pod inną postacią, bo wiele osób jest przywiązanych do tej klasy. Będzie pewnie jakaś klasa typu support, może mnich się na to przekwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 19:17, Budo napisał:

/.../

Nie będzie lekarza, ale nie mówili, że nie będzie monka. Możliwe, że mnich wróci pod
inną postacią, bo wiele osób jest przywiązanych do tej klasy. Będzie pewnie jakaś klasa
typu support, może mnich się na to przekwalifikuje.



I tak będę tęsknił za klasą typowo leczącą .
A tak z innej beczki nie wiadomo jak będzie wyglądała sprawa "SZPANU" ? Chodzi mi mega rare elite armour , mega BIG fucking sword + 15 itp . W GW1 jedynie czym dało się szpanować to OBSYDIAN armor i było to mało satysfakcjonujące ....może jeszcze CHAOS AXE . Mam nadzieje żę w GW2 będzie trochę więcej elitarnego sprzętu niż w 1 i że będzie się lepiej prezentował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:58, ciopaka1 napisał:

I tak będę tęsknił za klasą typowo leczącą .
A tak z innej beczki nie wiadomo jak będzie wyglądała sprawa "SZPANU" ? Chodzi mi mega
rare elite armour , mega BIG fucking sword + 15 itp . W GW1 jedynie czym dało się szpanować
to OBSYDIAN armor i było to mało satysfakcjonujące ....może jeszcze CHAOS AXE . Mam
nadzieje żę w GW2 będzie trochę więcej elitarnego sprzętu niż w 1 i że będzie się lepiej
prezentował :)


A ja mam nadzieję że będzie tak samo jak w GW 1 - jedyny "szpan" to skin. Ze bronie będą podobne, tak samo jak zbroje, a najważniejsza rzecz to by była taktyka i dobrze ułożony build skilli, a nie sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chcesz szpanu to poszukaj jakiegoś koreańskiego mmo. W gw2 pewnie będą też fajne armory i bronie, ale to nie ten rodzaj gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się