AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2010 o 23:01, Budo napisał:

/.../

Chcesz szpanu to poszukaj jakiegoś koreańskiego mmo.


wlasnie. tutaj nawet jak masz obsi trzeba go pomalowac na rozowo zeby utracil swoj appeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 13:06, pitah napisał:

wlasnie. tutaj nawet jak masz obsi trzeba go pomalowac na rozowo zeby utracil swoj appeal


Nie wiem do kogo pijesz, bo mój jest liliowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 13:33, Budo napisał:

Nie wiem do kogo pijesz, bo mój jest liliowy ;]


Nie ma takiego koloru w słowniku normalnego mężczyzny, Albo różowy albo fioletowy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 14:22, HumanGhost napisał:

Nie ma takiego koloru w słowniku normalnego mężczyzny, Albo różowy albo fioletowy. ;D


Facet zna 10 kolorów, te podstawowe plus parę opcjonalnych, ja akurat mam liliowy i mchowy na przykład :P
Pamięta ktoś moje mchowe armory? :P

ps kiedy nowa profa no, miała być przed gamesconem ehh ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie podoba mi się to, że usunęli typowego healera z gry. Widać gvg nie będzie w ogóle podobne do tego z jedynki, bo bez healera, to wszyscy powybijaliby się w ciągu minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 15:45, Wielki_Bubba napisał:

Strasznie nie podoba mi się to, że usunęli typowego healera z gry. Widać gvg nie będzie
w ogóle podobne do tego z jedynki, bo bez healera, to wszyscy powybijaliby się w ciągu
minuty.


Mechanika gry na pewno się zmieni, ale prawdopodobnie będzie jakaś postać supportująca / prot, coś takiego. Jeśli chodzi o pvp, to sam jestem ciekaw, wiadomo tylko, że nie będzie dwuklasowości i każda klasa będzie miała jakieś self heale. W gw też każdy ma self heale, ale chyba żaden z nich nie wystarcza, aby utrzymać się przy życiu na polu walki samodzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi. Jeśli słyszę, że nie będzie healera, tylko każdy będzie miał selfheale, to one i tak nic nie dadzą w walce w kilka osób. Bo spróbuj grać gvg gdzie nie będzie monka, tylko każdy leci na selfhealach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 17:19, Wielki_Bubba napisał:

No właśnie o to mi chodzi. Jeśli słyszę, że nie będzie healera, tylko każdy będzie miał
selfheale, to one i tak nic nie dadzą w walce w kilka osób. Bo spróbuj grać gvg gdzie
nie będzie monka, tylko każdy leci na selfhealach.

Twórcy i tak okroili tryb GvG ze smaczków. Teraz to liczy się kto zrobi większy press...
Następna część aż prosi się o jakieś team-spike''i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę na temat RvR i mam nadzieję że to będzie coś w stylu starego Hall of Heroes, bitwy pomiędzy "serwerami" dające jakieś zyski, dla wygranej strony.

P.S. Ja chce taką koszulkę, będzie rozdawana na Gamesconie.. Czemu nie tam nie będzie?

20100817094917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie koszulki z logo gier mi się nie podobają, ale ta jest wypasiona, ciekawe ile na allegro będzie kosztować -_-?

Co do RvR, było w którymś z wywiadów, że będą jakieś "bonusy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 09:54, qq_MoaR napisał:

Normalnie koszulki z logo gier mi się nie podobają, ale ta jest wypasiona, ciekawe ile
na allegro będzie kosztować -_-?


Ja tam prawdę mówiąc mamkilka koszulek z jakiegos Gamescona od NCSoftu i drogie to nie były, lecz kto wie...

Dnia 17.08.2010 o 09:54, qq_MoaR napisał:

Co do RvR, było w którymś z wywiadów, że będą jakieś "bonusy".


Nom, bardzo dobrze że zamierzają do czegoś takiego wrócić, ja tam uważam że grę w Hall of Heroes zniszczyli po tym, jak zmienili sposób dostawania Favor of Gods.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 09:50, Piotrbov napisał:

P.S. Ja chce taką koszulkę, będzie rozdawana na Gamesconie.. Czemu nie tam nie będzie?


Ja też chcę. Bardzo fajna koszulka. Mam nadzieję, że ludzie nie przesadzą z cenami na rynku wtórnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo to niestety nie widać, fakt, wygląda to dość efektownie no i - co najważniejsze - CHARRRRRRRRRRRR, może jakbym się wsłuchał w komentarz to byłoby coś więcej wiadomo.
Grunt, że w końcu coś innego niż arty i rendery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się