AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 21:45, Ostrowiak napisał:

Double-click. Co prawda jest to z deka bez sensu, bo w GW można grać nawet FPP na samej
klawie...

Myślałem ze dobrze zaakcentowałem sarkazm, widać następnym razem muszę sie poprawić.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 19:27, Adjatha napisał:

> taaaa 7k punktów życia, jak nie więcej, bo nie widzę dokładnie ;[

Jeśli chodzi o te pokazy Charra-GMa to można przypuszczać, że ma on statystyki ''lekko''
podrasowane - stąd też liczby.


Raczej myślę, że tak zmienili sposób rozgrywki w tej kwestii, bo na gameplayu widać, że koleś musiał władować z 20 krytyków za 2k+ dmg w moba by ten padł, zatem można się spodziewać jakichś kosmicznych obrażeń ... moich zdaniem zbędna zmiana :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:06, Outlander-pro napisał:

Raczej myślę, że tak zmienili sposób rozgrywki w tej kwestii, bo na gameplayu widać,
że koleś musiał władować z 20 krytyków za 2k+ dmg w moba by ten padł, zatem można się
spodziewać jakichś kosmicznych obrażeń ... moich zdaniem zbędna zmiana :F


Z innej beczki - jaka jest różnica między 10xuderzenie za 2000dmg w moba z 20000 HP a 10xuderzenie za 20dmg w moba z 200hp? ;)

Ale fakt, spora część "unikalności" GW znika - statystyki postaci, zmieniona energia, potiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 22:09, Adjatha napisał:

Z innej beczki - jaka jest różnica między 10xuderzenie za 2000dmg w moba z 20000 HP a
10xuderzenie za 20dmg w moba z 200hp? ;)

Ale fakt, spora część "unikalności" GW znika - statystyki postaci, zmieniona energia,
potiony...


Jaka jest różnica? Większe numerki, które głupio jakoś wyglądają w porównaniu z jedynką i grami rpg w ogóle. Kilka tysięcy obrażeń na hit? Naprawdę po co? No chyba, że komuś e-pen rośnie znacząco gdy może potem opowiedzieć kumplom: "no i walnąłem kombo krytyków za 50k obrażeń i chochlik padł na glębę, zowniłem go, jestem cool".
Jakoś mi się to nie podoba po prostu :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:12, Outlander-pro napisał:

Jaka jest różnica? Większe numerki, które głupio jakoś wyglądają w porównaniu z jedynką
i grami rpg w ogóle.

No niby tak, chodziło mi raczej o zmiany w mechanice. Po prostu na razie nie przychodzi mi do głowy nic, co przez to się zepsuje w tym względzie, no, może być ew. w jakiś sposób większa różnica między krytykami a zwykłymi trafieniami, ale to wyjdzie w praniu.

Dnia 18.08.2010 o 22:12, Outlander-pro napisał:

Jakoś mi się to nie podoba po prostu :F

Mnie to jakoś nie rusza, chociaż może to już znieczulica wywołana WoWem i L2 - szczególnie to drugie, gdzie do pewnego momentu dało radę kogoś zabić magiem w zasadzie przez przypadek (''hej, mogę sprawdzić jaki robię dmg na Twoje magic resisty?'' i magic critical z wartością 15 razy większą niż całkowite HP celu ;]) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 22:17, Adjatha napisał:

Mnie to jakoś nie rusza, chociaż może to już znieczulica wywołana WoWem i L2 ...


No tak, ja w te mmo nie grałem, więc nie wiem, nie porównam. A co do przedstawionej sytuacji przypomina mi się, jak to kiedyś grałem w Morrowinda. Grałem typowo ciężkozbrojnym panem z wielkim mieczem, robiłem main i side questy, w końcu poszedłem na końcowego bossa. Trochę się zawiodłem gdy padł po (dosłownie!) dwóch ciosach miecza. To był chyba mój największy zawód związany z grami ever :P Głupio się chodziło po świecie gry też potem mając wszystko na hita :< No ale to tylko taka anegdotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało to, że ziomek (ten elemntalista [poprzedni jakiś filmik]) chodził i JEDNOCZEŚNIE rzucał kule ognia. Nareszcie! Jedynie mam nadzieję, że nie będzie tak samo z Meteor Showerem i innymi podobnymi skillami, które rzuca się więcej niż sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://a.imageshack.us/img405/4231/drop.png
Co to kurcze jest potion odnawiający 1700 energii i jakiś super boost do władowanie w zbroję? To jest ta cecha charakterystyczna GW, która miała się pojawić w kontynuacji?
Polecieli sobie w... khem.

*******
Ten link pochodzi od Wipa/Bjutiego, który chyba się tu już nie udziela, a że przekazuje mi materiały to sobie dobijam WT. Także, jakby pojawiły się jakieś fake''i to szejm on him :P
EDIT:Wipu twierdzi, że ma bana. To, że się nie odzywa tutaj, chyba ma sens. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:12, Adjatha napisał:

http://a.imageshack.us/img405/4231/drop.png
Co to kurcze jest potion odnawiający 1700 energii i jakiś super boost do władowanie w
zbroję? To jest ta cecha charakterystyczna GW, która miała się pojawić w kontynuacji?
Polecieli sobie w... khem.


Ciekawe jak to będzie - ''gild łors bez gild łorsa''.
Podpisuje się wszystkimi kończynami: GW2 = klon Aiona. Brakuje nam tylko jeszcze skrzydełek i wybijanie jakiś małych ''guano'' z high lvl.
Teraz każdy z nas będzie miał monka w takim małym potionie...

Dnia 18.08.2010 o 23:12, Adjatha napisał:

Ten link pochodzi od Wipa/Bjutiego, który chyba się tu już nie udziela, a że przekazuje
mi materiały to sobie dobijam WT. Także, jakby pojawiły się jakieś fake''i to szejm on
him :P
EDIT:Wipu twierdzi, że ma bana. To, że się nie odzywa tutaj, chyba ma sens. :P


Można mieć ''bana na mózg'' albo na forum. On wybrał to drugie i nie męczy się tutaj ;)
Ps: Oddawaj posty do WT'a, a jak nie to siarczysty flejm! *,..,*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem czy sam prot i self heal wystarczą. Teraz obejrzałem parę filmików i widzę, że świetnie sobie z tym poradzili... damy parę ka hp i walniemy potiony, żeby każdy mógł se solo bossa zabić. Ja wiem, że to nie ma być klon jedynki, ale żeby wprowadzać takie badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:10, SiDi napisał:

Jedynie mam nadzieję, że nie będzie tak samo z Meteor Showerem i innymi podobnymi skillami, które rzuca się więcej niż sekundę.


Na pewno tak nie będzie. Na filmie widać jak Nekromanta przerywa rzucanie skilla przez ruch. To się juz raczej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:45, Budo napisał:

Te potiony to mnie wkurzyły...


Hmm. W typowych mmo są zarówno potiony jak i klasy "leczące" (bashowanie healów < healing w GW), tutaj nie.

Pardon....

FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają być te potiony (które popsują to jeszcze bardziej) to mam nadzieję, że zrobią tak jak w WoWie, jeden na 3 minuty (HP lub Mana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że w WoW mamy klasy leczące są potiony które zwiększają czasowo atrybuty, odnawiają manę, hp. To jest normalne w MMO. Chcieliście MMO to macie ze wszystkimi konsekwencjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te potiony są tworzone na wzór tych z Aiona (mam na myśli skuteczność i potrzebę ich posiadania) to ja dziękuję, wole już WoWa dla casuali , albo po prostu pierwsze GW. Jeżeli zrobią system craftingu(alchemia), albo potiony będa tanie i nie wymagane do gry pvp( a najlepiej zabronione na arenach pvp tak jak w WoWie) to nie mam nic przeciwko. Mam tylko nadzieje, ze GW2 zostanie przy ekwipunku z jedynki. Mam na myśli zbroje kupowane w sklepach, a z potworków lecą bronie, jakieś upgrady ew. pierscienie czy naszyjniki. Niestety, z tego co widzę to chyba idziemy w stronę Aiona również pod tym względem... Grind, grind, grind... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi wow, mnie obchodzi gw. Potów w jedynce nie było i to wymuszało uwijanie się healera. Jak jęczałem na zanik skillowości w gw, to mnie besztali, a teraz nie tylko brak healerów, ale też potiony. Ciekawe, jakie będą następne rewelacje. To, że coś jest powszechne w mmo nie znaczy, że każde mmo ma to zawierać. Gw jest bardzo oryginalną grą i chcę, żeby jak najwięcej tej oryginalności przetrwało w dwójce.
Mam nadzieję, że te poty to nie będzie godmode i że będą ograniczone- cenowo, czasowo, jakkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się