AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

No i wreszcie jakiś gameplay, wszystko fajnie i całkiem ciekawy Self Heal ten Elek ma, lecz zauważyłem że jak nie ma walki to i tak HP się całkiem szybko regeneruje. I dziwne jest to, że pasek many nie spadam, jak gostka rzuca zaklęcia, używając broni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Wipa nowe info, ponoć znalezione na Guru :P

http://a.imageshack.us/img341/2297/axeaxeskills.png
1. It looks like this is just a standard-attack.
2. Cyclone Axe
* X Energy
* 10s Recharge
3. Throw Axe
* 115 Energy
* 11s Recharge
4. Dual Strike
* 230 Energy
* 30s Recharge
5. Whirling Axe
* 230 Energy
* 40s Recharge
No weapon-skill:
6. Healing Signet
* 345 Energy
* 25s Recharge

Co do tego ''standard-attack'' to chciałem zauważyć, że nawet on wymaga 12 energii - być może to jest powód takich dużych liczb, i że każda z akcji w walce może jakąś część ene pobrać.

Btw był też chyba screen z malowaniem, z którego po części wynika, że nie będzie farbek, ale samo kolorwanie będzie bardziej rozbudowane. :P I chyba będą achievmenty, albo tytuły na być może podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:05, Budo napisał:

Mnie nie obchodzi wow, mnie obchodzi gw. Potów w jedynce nie było i to wymuszało uwijanie
się healera. Jak jęczałem na zanik skillowości w gw, to mnie besztali, a teraz nie tylko
brak healerów, ale też potiony. Ciekawe, jakie będą następne rewelacje. To, że coś jest
powszechne w mmo nie znaczy, że każde mmo ma to zawierać. Gw jest bardzo oryginalną grą
i chcę, żeby jak najwięcej tej oryginalności przetrwało w dwójce.
Mam nadzieję, że te poty to nie będzie godmode i że będą ograniczone- cenowo, czasowo,
jakkolwiek.


Oglądałem początek gry elkiem i jakoś mało ene mu zżerało. Może mana potion będą tylko potrzebne podczas jakichś walk z bossami. Odpowiednik consów? Oby.
Ogólnie gameplay początku gry napawa optymizmem, jak już Selv zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie początek gry wygląda tragicznie... No bez przesady, ale to wygląda jak WoW teraz, albo inny Silkroad. Biegasz po polach pszenicy i mordujesz dziesiątki mobów, po jednym. Różnica jedynie taka, ze tu mordujesz czerwie, a w normalnym MMO grzyby, albo świnki. Mam tylko nadzieje, że reszta gry tak wyglądać nie będzie. Pierwsze 8 leveli mogę przeboleć. Nie wiem jak wy, ale im więcej tego oglądam i czytam to myślę, że już lepszy byłby odgrzewany kotlet. Bo teraz to wygląda na prawdę jak WoW. Coraz mniej unikalności. Anet chyba pomyślało, że lepiej mieć 11 milionów nowych graczy, niż 4 miliony, którzy ubóstwiali jedynkę.

Mam nadzieję, że to tylko mój pesymizm. Obym się mylił z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:43, Piotrbov napisał:

No i wreszcie jakiś gameplay, wszystko fajnie i całkiem ciekawy Self Heal ten Elek ma,
lecz zauważyłem że jak nie ma walki to i tak HP się całkiem szybko regeneruje. I dziwne
jest to, że pasek many nie spadam, jak gostka rzuca zaklęcia, używając broni itd.


Też to zauważyłem i mi się to nie podoba. Skończyliśmy uber ciężką walkę, mijają dwie sekundy i znowu każdy z nas ma full HP!

Jakoś w 7:20 na tym szwabskim gejmpleju widać użycie tego SelfHeala. Raz dwa odnawia całe zdrowie elementalisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:09, Markush napisał:

Dla mnie początek gry wygląda tragicznie... No bez przesady, ale to wygląda jak WoW teraz,
albo inny Silkroad. Biegasz po polach pszenicy i mordujesz dziesiątki mobów, po jednym.
Różnica jedynie taka, ze tu mordujesz czerwie, a w normalnym MMO grzyby, albo świnki.
Mam tylko nadzieje, że reszta gry tak wyglądać nie będzie. Pierwsze 8 leveli mogę przeboleć.
Nie wiem jak wy, ale im więcej tego oglądam i czytam to myślę, że już lepszy byłby odgrzewany
kotlet. Bo teraz to wygląda na prawdę jak WoW. Coraz mniej unikalności. Anet chyba pomyślało,
że lepiej mieć 11 milionów nowych graczy, niż 4 miliony, którzy ubóstwiali jedynkę.

Mam nadzieję, że to tylko mój pesymizm. Obym się mylił z tym wszystkim.

http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=20586&uid=155718

A ja już będę zaczynał tęsknić za starym GW.... [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, faza akceptacji za mną, już mnie nie denerwuje mechanika.

Przyglądam się za to intefejsowi i urozmaiceniom rozgrywki i wychodzi na to, że fajne rzeczy będą najzwyczajniej z mobków lootać. Artisani pewnie będą nadal istnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:56, L33T napisał:

Mimo że w WoW mamy klasy leczące są potiony które zwiększają czasowo atrybuty, odnawiają
manę, hp. To jest normalne w MMO. Chcieliście MMO to macie ze wszystkimi konsekwencjami
:)


Niestety, ja nigdy nie chciałem typowego MMO i teraz będę smutny, bo zmienili całą mechanikę z pierwszej części i zrobili zwyczajny klon WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 14:18, Ostrowiak napisał:

Gejmpleje wersji alpha.

No cóż, twój wnikliwy analityczny umysł pozwala ci przewidzieć kształt gry za ~ 7 miesiecy,
pozazdrościć :)

A myślisz, że nagle coś im odwali i nagle zmienią potiony albo liczby w tysiącach, może jeszcze tak się powywraca, że wprowadzą monka? Niektóre elementy prezentowane w alfie są pewne, a argument o śmierci całego zespołu pracującego nad gw2 i wskutek drastyczne zmiany do mnie nie przemawia. GW to przede wszystkim teamplay, a tutaj wychodzi na to, że grę będzie można przejść solo używając potiona +123456 do hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>blebleble

W takim razie żaden problem - wracaj do GW1 i nie patrz sie na ten pomiot diabelski, klon WoW czy jeszcze co innego.

Ja wierzę, że coś z mechaniką jeszcze wykombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:58, walgierz napisał:

Oglądałem początek gry elkiem i jakoś mało ene mu zżerało. Może mana potion będą tylko
potrzebne podczas jakichś walk z bossami. Odpowiednik consów? Oby.
Ogólnie gameplay początku gry napawa optymizmem, jak już Selv zauważył.


Consów nie ma w pvp, więc, na Abaddona, niech nie zapomną o tym w dwójce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 14:15, Wielki_Bubba napisał:

Wystarczy mieć oczy ziomek. Po to są te gameplaye.


Nie wiem czy wiesz, ale alpha gw1 wyglądała jak 3d bierki, a wyszła naprawdę fajna i nowoczesna gra- więc nie marudź. Poza tym te krótkie gameplaye nie mówią zbyt wiele, ciągle jest wiele niedomówień.

ps zauważcie, że skille mają 2 rodzaje działania Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:29, SiDi napisał:

Też to zauważyłem i mi się to nie podoba. Skończyliśmy uber ciężką walkę, mijają dwie
sekundy i znowu każdy z nas ma full HP!


Widzę, że w GW1 się nie grało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 15:00, Selv napisał:

Widzę, że w GW1 się nie grało :P


Heh, Dev zaczął grać jeszcze przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się