AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Z tego co widzę to cała gra będzie usłana public questami znanymi z WAR''a. Sam pomysł jest niby dobry, aczkolwiek robi się problem kiedy już nie ma ludzi żeby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WAR za PQ nie było nic ciekawego - nikt tego nie robił bo po co?
T1, T2 się robiło i tyle. Średnio bawił zresztą system toreb gdzie nie miałeś zielonego pojęcia jaki bag wyskoczy, z itemem który chcesz czy bez.
Nabić repe na stage1 i dalej, sam tak robiłem bo nikogo nie było ALE starczy prostu system jakiś dokonań/etc i już będziesz gdzie miał chodzić z gildia... bo po to ona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 20:29, HumanGhost napisał:

Ehh ciśnienie tylko mi podnoszą. Ja już bym chciał zagrać.
Kiedy ta cholerna beta?! ;]

Oto jest pytanie...Kiedy będzie beta. Wróżę ,że w ... PAŹDZIERNIKU. Modle się,żeby buda nie przeszkodzila w tym okresie w "małym" tescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2010 o 23:14, Bartex69 napisał:

Oto jest pytanie...Kiedy będzie beta. Wróżę ,że w ... PAŹDZIERNIKU. Modle się,żeby buda
nie przeszkodzila w tym okresie w "małym" tescie ;)

Eee tam październik to chyba za wcześnie, ja bym stawiał na pierwszy kwartał 2011. I mam nadzieję, że beta będzie płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:31, ping-pong napisał:

I mam nadzieję, że beta będzie płatna.


Hehehe wątpię. Zamknięte bata testy będą miały ograniczenia. Żeby zdobyć klucz trzeba się będzie troche namęczyć. Ale otwarta beta już dla wszystkich. Tak jak przy GW, żeby sprawdzić wytrzymałość serwerów, zaludnienie miejscówek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:31, ping-pong napisał:


> Oto jest pytanie...Kiedy będzie beta. Wróżę ,że w ... PAŹDZIERNIKU. Modle się,żeby
buda
> nie przeszkodzila w tym okresie w "małym" tescie ;)
Eee tam październik to chyba za wcześnie, ja bym stawiał na pierwszy kwartał 2011. I
mam nadzieję, że beta będzie płatna.

Sorry :x Ja miałem na myśli o becie której nie pisałem... Tzn. HumanGhost odpowiedz ,bo pytał kiedy beta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 06:17, HumanGhost napisał:

Hehehe wątpię. Zamknięte bata testy będą miały ograniczenia. Żeby zdobyć klucz trzeba
się będzie troche namęczyć. Ale otwarta beta już dla wszystkich. Tak jak przy GW, żeby
sprawdzić wytrzymałość serwerów, zaludnienie miejscówek itp.


Przypominam, że raz zaprzeczono, że beta w ogóle będzie, a ostatnia wersja to "nie wiadomo" i "mamy studio duże, możemy sami".
Więc ci co tak ochoczo mówią o open becie chyba nieco przesadzają póki co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 10:31, L33T napisał:

Brak bety to dziwne podejście ale co tam pewnie znowu się czepiam.


Ostatni wywiad dokładnie ujawnił, że gra nie jest tak blisko realizacji jak myślimy, więc może się coś zmienić. Póki co nie wiadomo. Zupełny brak bety byłby bardzo dziwny, nawet testowane sieciówki mają kupę bugów na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej realistą jestem i nie wierzę w betę w tym roku. Bardziej optymistyczne przewidywania to drugi kwartał przyszłego roku.
Co do tego, że będzie to nie wątpię. Dziwne byłoby wypuszczenie gry bez testów wśród graczy. No chyba, że zrobią zamknięte testy wynajmując firmę z Indii. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Całkiem fajne. Zwróćcie uwagę na screeny z paskiem Shatterera, widać wyraźnie cracked armor, poison i podpalenie. Oprócz tego ciekawe, że pet będzie miał swoje skille :)
Na jednym ze screenów jest Gaile Gray ;]

btw porównywarka tytułów ze znajomymi O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to w GW 2 że niektóre skille są strasznie podobne do GW 1, np. ten:
http://www.teeteehaa.de/gc/gamescom2010/images/guildwars2-skills9-rampageasone.jpg

Jest Gaile ( chyba że to podróba jakaś )
http://www.teeteehaa.de/gc/gamescom2010/images/guildwars2-window-chat.jpg

Chcę coś takiego:
http://www.teeteehaa.de/gc/gamescom2010/images/guildwars2-3x3d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobione immo. Każdy narzekał na interface , a po paru godzinach grana (gameplay''s z YT raczej ;p)
Wydał mi sie on praktyczny i bardzo przemyślany. A co do screenow martwi mnie jedna rzecz - mianowicie obrażenia long- i short- bowa , różnica dmg jest o wiele za mała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 09:26, Piotrbov napisał:

Najlepsze jest to w GW 2 że niektóre skille są strasznie podobne do GW 1, np. ten:
http://www.teeteehaa.de/gc/gamescom2010/images/guildwars2-skills9-rampageasone.jpg


Ten skill to prawdopodobnie Elitka bo jest na slocie 0.

Dnia 22.08.2010 o 09:26, Piotrbov napisał:

Ja też :D i kompa który udźwignie to ;D Ponoć oczy strasznie szybko się meczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się