AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 21:57, Zarajev napisał:

Piotrbovowi chodziło:
końcowa lokacja = lokacja skończona w produkcji, nie będzie poprawiana


co poeta miał na myśli? nie bawmy się w takie rzeczy, bo jak Piotrbov zachwyca, kiedy nie zachwyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na blogu Reginy pojawiło się kilka odpowiedzi na pytania zadane przez ludzi na różnych forach, m.in. o obecności broni w grze:
Some other questions that I can address, that I''ve seen on different web sites:
* Guns. Yes, that charr was holding a gun. There will be rifles and pistols in the game. All races use firearms, but the charr are the most advanced in military technology. How does this work in the lore sense? The charr have rejected their gods and embraced their technology, particularly the technology of war. In contast, asura are less technological and more magical, and you can see this in the asuras'' use of golems and magical gates.
* Underwater areas. Yes, there will be swimming and you''ll be able to explore underwater.
What or who is that creature in the final shot of the video? Let''s just say that while most of the charr have rejected their old gods, the shamans, who once worshipped those gods, have not just gone away peacefully...
* Orr. Yes, you will be able to get to Orr.
* Beta/release date. Betas have changed since we released the original Guild Wars. Because of the changing nature of the MMOG industry and how betas periods have evolved, we''re going to hold beta closer to the launch of the game. We don''t have a release date yet.
http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Regina_Buenaobra/Journal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, ile mozna patrzyc na te luki. Ciekaw jestem jedynie jak to bedzie wygladalo na tle pozostalych broni i klas. http://guildwars2.pl/forum/images/gw2_trailer/gw4557.jpg Wiadomo ze beda miecze

http://guildwars2.pl/forum/images/gw2_trailer/gw2478.jpg tarcze oczywiscie rowniez :)

nornowie za to zostaja przy lukach http://guildwars2.pl/forum/images/gw2_trailer/gw3112.jpg

Tak wiec troche juz mamy. Co do klas to pewnie bedzie ranger bo skoro sa i luki i bron palna to musi takowy byc, z tym ze juz ciezej bedzie go po polsku łowcą nazwać :P

Warki powinny byc rowniez, a co do klas magicznych to dosc ciezko wymyslec :) Na pewno bedzie cos zwiazane z asurami, ich magiczno-mechanicznymi zdolnosciami. Obstawiam ze moze to byc kazda profesja, (tak jak bylo z MOXem :)) . Co do sylvari na pewno poswieca im jakas klase zwiazana z natura, tak mi sie wydaje. A tak to raczej pelna ruletka, wiecej sie nie wypowiem :P poki nie dowiemy sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:50, Ostrowiak napisał:

Zapewne bow będzie zadawał mniej dmg, ale szybciej będzie się go przeładowywało.


Niekoniecznie. Moze byc też tak, że broń palna będzie dedykowana jedynie Charrom i moze Asurom.
Według mnie powinni wprowadzić jakies obrębności w rasach. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze ludzie. Sylvari to twory natury i zapewne brzydzą się takim sprzętem, natomiast nornowie mają swój honor i na pewno nie będa chcieli korzystać z broni, która daje przewagę w walce (tia, szybkopędząca kulka jest lepsza od strzały w walce z jotunem). Ludzie natomiast bardzo prędko tą technologię powielą u zaczną nią handlować, jak to ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:46, HumanGhost napisał:

Niekoniecznie. Moze byc też tak, że broń palna będzie dedykowana jedynie Charrom i moze
Asurom.


Wszystkie rasy będą mogły używać broni palnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:20, Ostrowiak napisał:

A jak, trójręczne też, po co sobie żałować >.< W końcu Asura potrafiłby zrobić
sobie plecak z dodatkową ręką a''la Octopus.


Chodzi mi o to, że taki np Charr lub Norn warrior bardziej pasują mi na coś w stylu berserkera niż typowo ludzkiego wojownika z mieczem i tarczą. W jedynce trochę wieje monotonią z powodu małej ilości rodzajów broni. Zresztą chyba każdy przyzna, że typowe przedstawienie postaci jaką jest Norn to dziki koks z wielkim dwuręcznym toporem na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Dla mnie norn to łowca szukający "zwierzyny", co potwierdza dialog z Olafem, żaden myśliwy nie wyskakuje zza krzaka z wrzaskiem machając dwuręcznym toporem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:28, Ostrowiak napisał:

Chyba nie.


Chyba tak.


>Dla mnie norn to łowca szukający "zwierzyny", co potwierdza dialog z Olafem,

Dnia 22.08.2009 o 15:28, Ostrowiak napisał:

żaden myśliwy nie wyskakuje zza krzaka z wrzaskiem machając dwuręcznym toporem, prawda?


Ten "łowca" jakby nie patrzeć ma około 2,5 metra wzrostu i posturę dzikiego koksa, więc imo pasuje do niego broń dwuręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosorożec jest olbrzymim stworzeniem ale łagodnym i broniącym się zajadle gdy coś go wkurza.

Poza tym nornowie prowadza osiadły tryb życia, lubią mało skomplikowane rozrywki i są silni, ale walczą jak myśliwi. Dowody?

Sif jest niesamowicie szanowana, bo jest jedną z najlepszych łowczyń.
Olaf nie ma zamiaru walczyć z Niszczycielami w terenie, woli bronić się przed nimi gdy nastapi ewentualna inwazja.
Po wspomnieniu o zwierzynie łownej zmienia zdanie i rusza z bohaterem do boju.
Egil jest bardzo mądry i uduchowiony, nazwanie go tępym berserkerem to ujma.
Questy nornów polegające na zabijaniu zwykle mówią o upolowaniu czegoś, lub powstrzymaniu zagrożenia.

Da radę więcej jeżeli masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie zdążyłem edytować.


Cytat z wiki:

Could also be a reference to Norse lore of Berserkers who would go into battle wearing bear skins, said not to feel pain and would usually be in a trance of fury. In some myths they were believed to actually turn into bears.

I jeszcze artwork na potwierdzenie moich słów, że przydałyby się bronie dwuręczne.

20090822155203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nornowie zmieniają się w misie i walczą samotnie, ale obraz tępego schaba który łapie co ma pod ręką i zabija wszystkich dokoła nie pasuje do nich. Zwyczajnie nie. No chyba że masz w zwyczaju oceniać po wyglądzie, ale wtedy asurków pewnie nazwałbyś szczurkowatymi płaczliwymi stworzeniami szukającymi schronienia i uciekającymi co chwila, niczym Koboldy z WoW.

A bronei dwuręczne owszem, przydałyby się jako wzbogacenie zbrojowni Tyrii, ale przypisywanie nornom cech wyżej podanych "jest gupie" ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 15:56, Ostrowiak napisał:

Akurat nornowie zmieniają się w misie i walczą samotnie, ale obraz tępego schaba który
łapie co ma pod ręką i zabija wszystkich dokoła nie pasuje do nich. Zwyczajnie nie. No
chyba że masz w zwyczaju oceniać po wyglądzie, ale wtedy asurków pewnie nazwałbyś szczurkowatymi
płaczliwymi stworzeniami szukającymi schronienia i uciekającymi co chwila, niczym Koboldy
z WoW.

A bronei dwuręczne owszem, przydałyby się jako wzbogacenie zbrojowni Tyrii, ale przypisywanie
nornom cech wyżej podanych "jest gupie" ;<


Hmm nie chodziło mi o to, że nornowie to tępe osiłki. Bardziej miałem na myśli, że przypominają bohaterów z mitolgii skandynawskiej. Potężnych i silnych ale nie pozbawionych honoru i mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ototo. Tak ich można bardzo zgrabnie podsumować :)

A BTW, ciekaw jestem waszego zdania, co też ten Sylvari w lesie ożywił i czy może to być profesja? Jeżeli tak, trzebaby wykombinować dla niej jakąś mechanikę,w końcu nie wszędzie co chwila czeka skamieniałe "coś" czekające na dotyk drzewoludka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sylvari będą mogli panować nad siłami natury i zaprząc je do walki. Być może będzie to związane z jakąś profesją dostępną tylko dla tej rasy, lub po prostu ''''mocą'''' przyznaną odgórnie, i będzie naturalne dla tej rasy niczym bear form dla nornów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się