AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

teraz to totalnie nie ogarniam sytuejszyn po tych wszystkich filmikach. Najpierw planowałem rangera, potem thiefa, a teraz widze że niemal każda klasa zapewnia niemal dowolny styl grania, i każda wyglada przekox efektownie :x

PS: Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Asura - są bardzo skoczni i ruchliwi, ja spodziewałem się niemrawo drepczacych szczurów a tu coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajne linki powyżej, dzięki. Ja sam nie wiem kim będę grał, kiedyś planowałem charra rangera, ale już sam nie wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 09:36, Ostrowiak napisał:

wegetą soltadem, to będzie pocieszne



Eee, chodzi o sylvari warriora? Czy cokolwiek miałeś na myśli mówiąc wegeta soltad Oo
Jeszcze ciągnie mnie do nornów i asurów, profki to guardian, albo ranger ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 10:37, Budo napisał:


Nieeee, nigdy elemów, nie lubiłem w gw i nie zmieni się to w gw2. Elemy do domu ;]

A widziałeś co ele robi na PvP? Czapki z głów. Tak czy inaczej, ja myślę o nekro, albo guard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 12:05, Daronn_Darker napisał:

A widziałeś co ele robi na PvP? Czapki z głów. Tak czy inaczej, ja myślę o nekro, albo
guard.


Nie, wcale nie grałem w gw 5 lat ;]
A w pvp większość klas miała swoje miejsce, nawet paragon i derwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem derwiszem znakomitą większość swojej kariery i byłem odrzutem z teamu, branym na wypady jak LEPSZYCH KLAS zabrakło. Całkiem niedawno wymyślono mu jakąkolwiek logiczną rolę w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 12:10, Ostrowiak napisał:

Grałem derwiszem znakomitą większość swojej kariery i byłem odrzutem z teamu, branym
na wypady jak LEPSZYCH KLAS zabrakło. Całkiem niedawno wymyślono mu jakąkolwiek logiczną
rolę w teamie.


Na tyle dawno, że pogrywałem trochę derwem w ha. A pamiętasz dual smite czy jak to się nazywało, 8 derwów i jazda.

Daronn---> to nawet nie jest beta, więc nie ma się co przejmować. Będzie balans klas i inne klasy też będą użyteczne. Elemów nie lubiłem i nigdy nie grałem w pve i nie będę i tyle. Nie mój klimat. Co do pvp, to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Way to jedna sprawa, inna konkretna rola w teamie. Niesławny SF sin był praktycznie tankiem mimo innej konkretnej roli w teamie - derwisz nawet tej konkretnej roli w teamie nie posiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 12:17, Ostrowiak napisał:

derwisz nawet tej konkretnej roli w teamie nie
posiadał.


What? Jak nie, derwisz był głównym źródłem obrażeń w niektórych buildach, np hexwayu z tego co pamiętam. Oprócz tego wounding derv działał bardzo dobrze na RA na przykład. Już nie róbcie z elema takiego boga pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 12:43, Ash napisał:

Co by nie brnąć dalej w oftopa:
http://www.youtube.com/watch?v=JhPMysnqFwc
Filmik z kreatora wszystkich ras.

To w ogóle poprawili grafikę? Bo mnie coś oczy bolą od tego patrzenia. Nawet lepiej się prezentuje jak oglądam kreatora z DA:O.... Ja chciałbym by dali demo kreator do ściągnięcia, by sobie już rozplanować postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się