AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 11:40, ping-pong napisał:

Ale nie zapominajcie, ze to human female mają najlepsze cycki :o


Nornanki mają takie same, tyle że większe.

Huehuehue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 11:40, ping-pong napisał:

Ale nie zapominajcie, ze to human female mają najlepsze cycki :o

Dzieki tobie już się nie zastanawiam jaka postać będzie moim mainem. Kobieta guardian, albo ranger. Nawet nie weisz jak ci dziękuję. ^^ Tyle miesięcy zastanawiania się. Może Charr warrior, może Asura elemek. A starczył jeden post.

Wiadomo kiedy tą ostatnią klasę pokażą? Bo jeden ludek tam sam sobie stoi i mu pewno smutno. Fajnie by było gdyby to był mesmer, albo coś w rodzaju Druida z WoWa, albo Ryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:18, Markush napisał:

A starczył jeden post.


Mi nie starczył, ale i tak wszystkie postacie u mnie będą kobietami niezależnie od rasy.

Dnia 23.08.2011 o 12:18, Markush napisał:

Wiadomo kiedy tą ostatnią klasę pokażą? Bo jeden ludek tam sam sobie stoi i mu pewno
smutno. Fajnie by było gdyby to był mesmer, albo coś w rodzaju Druida z WoWa, albo Ryt.


Nie wiadomo kiedy, ale niemal na pewno będzie to mesmer. Druida nie będzie, ostatnia klasa będzie powracającą z GW1, co zostało już potwierdzone. Właściwie wszystkie możliwości są już odrzucone. Zostaje już tylko mesmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:25, Ash napisał:

Mi nie starczył, ale i tak wszystkie postacie u mnie będą kobietami niezależnie od rasy.


U mnie Sylvari ( czyli main ) będzie kobietą, jakoś te męskie Sylvari wyglądają nieszczególnie, tak jak męskie Elemki w GW 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu. Mnie np. żadna wersja male nie odpowiada. I tak wybieram kobiety już z samego faktu, że są kobietami, a że faktycznie też ich modele wyglądają lepiej (w moich oczach) to niezależnie od rasy będę grać kobietami.
Osobiście mam tylko nadzieję, że w pełnej wersji udostępnia znacznie większą ilość fryzur i ew. możliwość ich modyfikacji suwakami. Bo na razie jeśli chodzi o detale twarzy to jest dosyć duża różnorodność, to imho wystarczy spojrzeć na fryzurę by postacie znowu się za dużo od siebie nie różniły, i znowu będzie clone-wars jak z GW1.
No i asura z afro... co to za pomysł. U ludzi jeszcze to jakoś wygląda, ale u asur porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 13:05, Ostrowiak napisał:

Galę internetowych transwestytów czas zacząć.

MMORGP - Many Men Online RolePlaying Girls
GIRL - Guy In Real Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:52, Outlander-pro napisał:

Już widzę, tą armię Asur z afro na głowie :)


Afro ? Albo dredami :)

P.S Jestem ciekaw jak będzie się sterowało machinami owych stworków. I strasznie podoba mi się (patrz na zdjęcie) ta zbrojka :)

20110826124417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ktoś tu podawał kreator postaci i ta zbroja dokładnie taka sama była. Tylko ktoś pomalował ją na pomarańczowo. Ale ciekawi mnie,czy odrazu taka zbroja, czy tylko na rzecz dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 13:50, BartexooN napisał:

/.../
Ktoś tu podawał kreator postaci i ta zbroja dokładnie taka sama była. Tylko ktoś pomalował
ją na pomarańczowo. Ale ciekawi mnie,czy odrazu taka zbroja, czy tylko na rzecz dema.

Przecież oni jak tworzyli postać, to ona[postać] miała już 40 lvl chyba. Więc ta zbroja nie będzie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 14:36, Daronn_Darker napisał:

Przecież oni jak tworzyli postać, to ona[postać] miała już 40 lvl chyba. Więc ta zbroja
nie będzie od początku.


Ci którzy maxowali HoMa i tak na start dostaną masę bonusów w tym ciekawe skiny do armora/broni :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam maksowali. Relatywnie nisko postawiona jest poprzeczka bonusów, wystarczyło grę przejść raz i akumulowany majątek przeznaczyć na wyposażenie HoM, co dopiero weterani z setkami wypadów na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 14:36, Daronn_Darker napisał:

>
Przecież oni jak tworzyli postać, to ona[postać] miała już 40 lvl chyba. Więc ta zbroja
nie będzie od początku.


Tak czy siak, zbroja IMO jest niesamowita. Mam nadzieję, że dla każdej rasy i klasy będą ładne zbroje niczym z jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:22, DambialkoX napisał:

Tak czy siak, zbroja IMO jest niesamowita. Mam nadzieję, że dla każdej rasy i klasy będą
ładne zbroje niczym z jedynki :)


od dawna wiadomo że w GW2 postacie w odróżnienu do WoWa nawet te nisko lvlowe nie bedą wyglądały jak klauny mając każdą część armora w innym kolorze tęczy oraz zupełnie innym typie...

20110826163047

20110826163140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:32, Alehor napisał:

/.../


Jak klauny w WoWie wyglądały raczej lvl''e 15-40. Ogólnie armory choć takie różne, naprawdę potrafiły prezentować się bardzo ładnie. Nie zmienia to faktu, że w GW2 zbroje są na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się