AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Zaciekawiła mnie informacja w nowym CDA o premierze GW2 w pierwszym kwartale tego roku. To potwierdzone informacje czy jedynie spekulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:04, 1096 napisał:

Zaciekawiła mnie informacja w nowym CDA o premierze GW2 w pierwszym kwartale tego roku.
To potwierdzone informacje czy jedynie spekulacje?

Niebyło żadnej oficjalnej informacji, więc ja obstawiam sepkulacje. Zamknięta beta rozpoczeła się dopiero miesiąc temu. Niedawno był wywiad z jednym z twórców, który powiedział, że otwarta beta wkroczyła w "fazę planowania". Czyli zapewne z 3-4 miechy aż się rozpocznie. Testy musiałyby iść pieruńsko sprawnie aby gra wyszła jeszcze w 1 kwartale.
Osobiście nie spodziewam się gry przed Czerwcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:04, 1096 napisał:

To potwierdzone informacje czy jedynie spekulacje?


Jedna plotka mówi o końcu czerwca. Twórcy zaś z uporem maniaków odpowiadają "kiedy będzie gotowa". CDA w 2010 roku pisało "GW2 wyjdzie prawdopodobnie w połowie 2011r." więc zasłyszane info mogą sobie napisać mimo że to spekulacje. Niestety są bardzo opiniotwórczy, więc sporo ludzi wierzy w to co napiszą. Jako fan gry muszę jednak stwierdzić, że połowa tego roku to optymistyczna wizja premiery, ale sadzę, że Open Beta w najbliższych miesiącach (maj lub czerwiec) jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2012 o 13:54, HumanGhost napisał:

Hehe fajne. Osobiście jestem pełen nadziei, że GW 2 zamiast przytłaczającej ilości skilli
będzie ich mniej, ale wszystkie możliwe do sensownego wykorzystania.


Znowu dzieci przechodzące z WoWa będą płakać, że mało skilli na pasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 14:00, Daelor napisał:

Znowu dzieci przechodzące z WoWa będą płakać, że mało skilli na pasku.

Jako dziecko przechodzące z WoWa jestem szczęśliwy, że nie będę musiał znowu uczyć się używać 20+ keybindów. Jest to jeden z głównych powodów, dla których jestem zainteresowany GW2 a nie SWTOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 20:15, nightfaler napisał:

Z ciekawości były jakieś donosy odnośnie ceny GW2?


Nie. Ale jaka by ona nie była.. będzie warto. Mam nadzieję. ;)
Osobiście bardziej mnie interesuje co ciekawego będzie zawierała edycja kolekcjonerska. Cena gra rolę drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomg, trochę się bałem że ten system, że trzymana broń definiuje połowę skilli będzie głupi, ale jednak mi się podoba. I te wszystkie skille wyglądają wspaniale, eh, jaką tu klasę wybrać, skoro każda wygląda świetnie? Będę miał o czym myśleć aż do rozpoczęcia bety ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 20:54, Outlander-pro napisał:

Zomg, trochę się bałem że ten system, że trzymana broń definiuje połowę skilli będzie
głupi, ale jednak mi się podoba. I te wszystkie skille wyglądają wspaniale, eh, jaką
tu klasę wybrać, skoro każda wygląda świetnie? Będę miał o czym myśleć aż do rozpoczęcia
bety ... :)


Szczerze to ja mam nadzieję, że będą 4 sloty na postacie w pełnej wersji, bo chciałbym zagrać nekromantą, thiefem, inżynierem i łowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że na początku dadzą cztery sloty na postaci. Zapewne zrobią tak samo jak w "jedynce".
Osobiście pierwszą moją postacią będzie Charr. Choć co do klasy to już mi się problem pojawił. Miał być Elemek, ale teraz się waham. Hehe znając życie na początku będzie zatrzęsienie Inżynierów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
U mnie jedyny problem to rasa. Norn, czy człowiek? Norn bardziej do mnie przemawia, bo mam podobną posturę. Co do klasy to pobawię się w Guardiana z młotem na początek. Zawsze chciałem robić wielki bałagan na polu bitwy, a te knock`i są do tego stworzone.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:24, Ostrowiak napisał:

A co ja mam biedny poczynić, jak po pierwszych informacjach o gw2 wybrałem charr engie
D:


*High five*

Wybór nie może być inny. :P Choć jednak thief też wygląda nęcąco - zapewne Sylvari... lub także Charr. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:24, Ostrowiak napisał:

A co ja mam biedny poczynić, jak po pierwszych informacjach o gw2 wybrałem charr engie D:


Hehe ja Inżynierem pogram sobie chyba jako Asura. :-)
Poza tym to oczywiście Charr, zapewne Elemek albo Ranger. Human Necro i Norn Guardian. Ale to sie jeszcze może zmienić. Byle do bety, tam sie wszystko zdecyduje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:37, Piotrbov napisał:

Sylvari Thief FTW ( po raz kolejny ;) )


Dokładnie tak ! :D
Ewentualnie Norn Guardian, ale to raczej na 100% druga postać.
Ciekawe jak bedą dobierać ludzi do bety. Czy będę miał jakąś szanse nie mając konta/gry na GW, ani na żadnym forum związanym z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, uzupełnienie HoHa przed premierą to dobry pomysł, z tego co pamiętam to jak kończyłem grać w Gw1 to miałem sporo platynek w storage, zatem czas je wydać. W jaki łatwy sposób to uzupełnić? Bodajże broń destroyerów mogę kupić i dodać, tak? Co tam jeszcze?

Aha i czy ktoś ma jeszcze tego linka, gdzie jest napisane co się dostaje za HoHa? Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się