AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ja mam chyba niewiele ponad 30okt na 50 w HoH i nie bardzo chce mi się robić więcej. Już mnie to tak bardzo nie kręci. Dla samego tytułu nie warto. Imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 18:57, HumanGhost napisał:

Ja mam chyba niewiele ponad 30okt na 50 w HoH i nie bardzo chce mi się robić więcej.
Już mnie to tak bardzo nie kręci. Dla samego tytułu nie warto. Imo.


+1
Z jednej strony podobno żeby zarobić nie trzeba farmić, z drugiej te wszystkie vanq/daily to jeden wielki grind. :P
35 się wbiło i wystarczy, tytuły z GW będzie miała większość, a my się postaramy o jakieś bardziej unikalne, huh? ;)

A czas potrzebny do robienia 50/50 można przeznaczyć na... wybór postaci w GW2. Dawno takiego problemu nie miałem. :D Z jednej strony miał być charr, ale z drugiej nie wiem czy chce mi się grać jakimś pancernym i spodobała mi się wizja pani złodziejki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 22:18, Klimat napisał:

Ciekawi mnie ile osob bd latało w tym samym eq ;P...



Prawie wszystkie - kompletna zbroja jest od 3 punktów w HoMie ;]

50/50 FTW, dawno już wbiłem i nie mam co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 22:52, Daelor napisał:

> Ciekawi mnie ile osob bd latało w tym samym eq ;P...


Prawie wszystkie - kompletna zbroja jest od 3 punktów w HoMie ;]

50/50 FTW, dawno już wbiłem i nie mam co robić :(

Zawsze możesz 50/50 wbić u mnie na koncie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 22:32, Hartus napisał:

Trzeba się gdzieś zapisać aby mieć szansę na betę?


Póki co nie wiadomo na 100% jakie będą zasady. Zaproszenia dostaną pewnie mailowo wszyscy gracze GW plus ewentualne otwarcie pełne dla wszystkich zainteresowanych. Ale stawiałbym, że w pierwszej kolejności dostęp do open bety będą mieli obecni gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie będzie typowej otwartej bety. Będą "weekendy eventowe" w czasie, których gracze będą mieli dostęp do konkretnych części gry a nie do całości. Również aby się do nich dostać będzie trzeba się na nie zapisać, bo od tak każdy w nich uczestniczyć nie będzie mógł.
Pierwszy cytat:
"Ok, to clarify a couple of points:

We purposely didn’t use the term “Open Beta”, we mentioned Beta Events. To some people Open Beta means unlimited access to the game and everybody on the interwebs can play it. This is not what we will do.

We will do Beta Weekend Events. Those of you who played Guild Wars might already be familiar with the concept. It means that many of you (like the blogpost says) will get a chance to participate in specific Events, but access won’t be unlimited – there will be some kind of selection criteria and the beta period will usually start on a Friday and end on the following Sunday.

I hope this helps.

http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1070552&postcount=652

Drugi cytat:
"In general people: Just purge the term "Open Beta" from your brain. We are not using that terminology as it is a wrong one for what we are doing (see my earlier posting).

It is really simple: We are currently in Closed Beta. And then there will be Beta Events.
And once we are ready to talk about specifics, we will also tell you about how to get in etc."

http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1070779&postcount=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2012 o 22:52, Daelor napisał:

50/50 FTW, dawno już wbiłem i nie mam co robić :(


Mam 12/50, chcesz mi podbić do maxa? ;D

@up
Aha, beta weekendy ... Eee to człowiek będzie żył od weekendu, do weekendu by sobie pograć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 11:02, Outlander-pro napisał:


> 50/50 FTW, dawno już wbiłem i nie mam co robić :(

Mam 12/50, chcesz mi podbić do maxa? ;D

@up
Aha, beta weekendy ... Eee to człowiek będzie żył od weekendu, do weekendu by sobie pograć
:P


Ale spokojnie zajmie się szkołą/studiami/pracą ;)

Co do HoM mogę ci pomóc. W ogóle może jakaś zorganizowana akcja wspólnego uzupełniania HoM-a? Jak coś to mogę pomóc wszędzie jeśli chodzi o misje, dungeony i tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 11:49, Daelor napisał:

Po sesji możemy pocisnąć.


Taki mam plan, by po sesji trochę pocisnąć i zdobyć parę łatwych punktów... mam trochę kasy w storage, zatem będzie można kupić trochę broni destroyerów i innych, parę pancerzy dla herosów i kilka minupetów i punkty od razu powędrują w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się