AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2012 o 23:42, Isildur napisał:

A faktycznie, mail doszedł z kilkugodzinnym opóźneiniem, dzięki za info :)


nie ma sprawy, znajomy dostal maila i sie malo co nie posikal ze szczescia myslac ze to invite do bety, a to tylko potwierdzenie :D

to wolalem tutaj od razu napisac zeby tak nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Dwa adresy mailowe i na żaden nie doszło potwierdzenie. :-/
Ale jest szansa. Próbowałem ponownie i wyskoczyło info, ze adres mailowy już jest w użyciu. Może przyślą jakieś info. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ich tweecie było napisane, że jak drugi raz się zarejstruje na ten sam mail i wyskoczy że jest w użyciu to jest "Ok".
Choć sam dzisiaj użyłem resenda i przyszło po paru sekundach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma nawet "thank you". A w bazie jestem bo po ponownej rejestracji wywaliło, że mail już jest zapisany. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zmusić ten skaner do wyszukania w lapku karty grafiki dodatkowej? Jak na razie pokazuje mi tylko słabą Intela, ta lepsza z kolei uruchamia się automatycznie przy wymagających programach. Jeżeli konfig kompa ma wpływ na dostanie się do bety, to nie chce żebym przez taką głupotę się nie dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ich skanowanie kompa jest śmieszne dosyć. Wykrywa moją kartę prawidłowo, ale wskazuje na 2GB zamiast na 1GB na karcie. ;]
Niemniej dostałem potwierdzenie i już przebieram niespokojnie nóżkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 18:44, Selv napisał:

A nie masz przypadkiem takiej fajnej karty ATI która pozwala widzieć pamięć RAM pc jako własna?


Hmm mam kartę ATI, ale nie sądzę, aby to była taka. RAM''u mam 4GB, więc to chyba nie to. Nieważne. ;]
Liczy się to, że zapisanie się przebiegło pomyślnie i teraz tylko wyczekiwać na zaproszenie do bety. Hehe przysłali mi nawet dwa razy potwierdzenie zapisania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 18:48, HumanGhost napisał:

Hehe przysłali mi nawet dwa razy potwierdzenie zapisania się.


Niektórzy nie mogą się doczekać jednego, a taki Human dostanie dwa potwierdzenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco się zdziwiłem. Wczoraj około 19 zapisałem się do bety, dopiero przed chwilą dostałem emaila potwierdzającego. Niezła szybkość:). W każdym razie i tak cieszę się, że mnie przyjęli i może kiedyś zagram w betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 19:26, Ash napisał:

Niektórzy nie mogą się doczekać jednego, a taki Human dostanie dwa potwierdzenia. :P


To z szacunku dla mojego Paragona. ;D
Hehe swoją drogą nieco się zdziwiłem metodą zapisów. Nie bedzie "losowania" wśród obecnych graczy? Żadnego kryterium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 17:21, HumanGhost napisał:

To z szacunku dla mojego Paragona. ;D

Jasne, ciesz się, ale wiecej maili od nich nie dostaniesz. :P

Dnia 24.02.2012 o 17:21, HumanGhost napisał:

Hehe swoją drogą nieco się zdziwiłem metodą zapisów. Nie bedzie "losowania" wśród obecnych
graczy? Żadnego kryterium?

Ale z jakiego powodu miałoby tak być? To jest zupełnia nowa gra, różniąca się w praktycznie każdym aspekcie, więc doświadczenie z jedynki nijak nie sprawia, że ktoś się bardziej do GW2 nadaje. Kryteria będą pewnie zależne od tego, na czym test będzie polegał - i sądzę, że te sprawdzanie sprzętu nie było przypadkowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 17:21, HumanGhost napisał:

Hehe swoją drogą nieco się zdziwiłem metodą zapisów. Nie bedzie "losowania" wśród obecnych
graczy? Żadnego kryterium?


Absolutnie. Weekendowe bety to stricte stress-testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 17:21, HumanGhost napisał:

Żadnego kryterium?


Kryterium to twój sprzęt i wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 18:56, Ash napisał:

Kryterium to twój sprzęt i wiek.


Trochę się obawiam tego kryterium sprzętowego. Oglądając filmy z rozgrywki mam wrażenie, że gra się dosyć mocno zacina w wielu momentach. Choć z drugiej strony nie wiadomo na jakim sprzęcie grają osoby zamieszczające filmy. Zobaczymy.
Zapisy miały trwać 48 godzin, tak? A strona nadal aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się