AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 16:13, Braveheart napisał:

Jak dobrze było na gwiazdkę zainwestować w nowego krzemiaka ]:->


Kiedyś napisałbym, że gwiazdka jest realna - dziś obstawiam raczej czerwiec. ;) Dobrze, że sam kompa kupiłem nowego w styczniu, a minimalne wymagania spełniam x3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:09, Ash napisał:

Nie jest tak źle. Pamiętajcie, że gra nie ma abonamentu.


No tak, ale musimy dokładnie poczekać na cenę podstawowej wersji. Jeżeli okaże się ona warta 250 - 300 zł to cena kolekcjonerska może jest ok, jednak gdy cena będzie poniżej 200 zł to płacenie za arty, figurkę i inne "pierdółki" takiej sumy jest zdecydowanie przesadzone, nawet za brak abonamentu.
__________

Zastanawiam się jeszcze nad tymi busami do pre-purchase''a. Preferuje wersje pudełkową kupioną w kraju, a one (bonusy) tyczą się chyba tylko zakupu na ich stronie po 10 kwietnia... dobrze rozumiem ? Fajnie by było gdyby w normalnym sklepie (wirtus, gram.pl, ultima) można było złożyć pre-order i dostać je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:23, Kermit napisał:

No tak, ale musimy dokładnie poczekać na cenę podstawowej wersji. Jeżeli okaże się ona
warta 250 - 300 zł to cena kolekcjonerska może jest ok, jednak gdy cena będzie poniżej
200 zł to płacenie za arty, figurkę i inne "pierdółki" takiej sumy jest zdecydowanie
przesadzone, nawet za brak abonamentu.


Trzeba zauważyć, że w Polsce Edycje Kolekcjonerskie Prophecies, Factions i Nightfall kosztowały 249,90 i wyglądają podobnie do tego, co teraz dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:38, Ostrowiak napisał:

Akne twierdzi, że rozmowy u cedepów trwają. Może dostaniemy rozsądną cenę :3


Nie tylko ty czytasz temat Ani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66702

"Nie mamy żadnych wątpliwości, że Guild Wars 2 wniesie całkowicie nową jakość do gatunku MMO. Dzięki jednorazowej opłacie przy kupnie gry, gracze nie będą zmuszani do uciążliwych mikro-płatności, a gra będzie oferowała doskonały balans. Zdajemy sobie sprawę, że mimo takiego modelu, przedstawiona wstępnie cena może być zbyt wysoka dla wielu polskich graczy. To właśnie dlatego wciąż prowadzimy intensywne negocjacje, mające na celu lepsze dostosowanie ceny do polskich realiów. Liczymy, że polscy fani MMO będą mogli kupić najbardziej oczekiwaną grę MMORPG w cenie niższej niż gracze z wielu innych państw.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile krzyknie za kolekcjonerkę CD Projekt. Może się uda wynegocjować trochę mniejszą cenę. Aczkolwiek wątpię, aby zeszli poniżej 550zł.
Co do samej EK to wypas. Figurka jedna z lepszych jakie widziałem. Mogła by nawet konkurować z tą z kolekcjonerki Heroes VI.

Wymagania. Hmmm.. minimalne tak? Może być ciężko. Niby mam Core i5 750 i Radka 4890, ale nigdy nic nie wiadomo. Chyba trzeba będzie zainwestować w końcu w nową kartę. Zobaczy się w czasie bety. O ile sie dostanę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 17:57, HumanGhost napisał:

Zobaczymy ile krzyknie za kolekcjonerkę CD Projekt. Może się uda wynegocjować trochę
mniejszą cenę. Aczkolwiek wątpię, aby zeszli poniżej 550zł.


Zwłaszcza że cena z dolarów to około 470zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej przeraża cena. Zawsze dorabiałem sobie na pracy dorobkowej, ostatnio uzebrałem sobie na swoje potrzeby z których jestem z siebie dumny, ale jeśli gra ma mnie kosztować 179zł to sobie odpuszczam.
Wymagania jak na mojego PC niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:18, Ostrowiak napisał:

Zwłaszcza że cena z dolarów to około 470zł


Problem w tym, że w Europie jest taka sama cena, ale w euro. A to już robi dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ceną narazie aż tak nie przejmował aż do czasu oficjalnego ogłoszenia przez CDP. Większość nowych gier typu AAA kosztuje 50 - 60 Euro, natomiast w Polsce te same gry kosztują 130 - 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego tytułu nie ma co się dziwić nawet wygórowanej jak na realia EU cenie, w końcu w tym wypadku odpada płacenie abonamentu. Wystarczy spojrzeć na cenę TOR czy TERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak niektórzy mogli się nie spodziewać, że cena nie przekroczy co najmniej 160 zł.

Dostaniecie MMO bez opłat abo, wielkością i rozmachem przytłaczające pierwszą część, które ma zmienić dotychczas panujące reguły i wprowadzić grywalność na wyższy poziom. Ma być lepsze niż WoW, który ma ponad 10 milionów subskrybentów. Za jakość się płaci.

Oni muszą zarobić i chyba każdy widzi, że naprawdę mają na czym, czyż nie?

edit: I tak na marginesie - to że żyjemy w dziwnym kraju nie znaczy, że inni żyją... Life is brutal.
A cena pewnie i tak zostanie zbita, więc jak zwykle będzie być może niższa niż w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra napiszę wam o przeczytanym przecieku bo ludzie tu histeryzują że hoho, guildwars2.com.pl dostało info od areny że przewidywana cena podstawowej wersji wyniesie dokładnie 159 zeciszy, mieszkamy w Polsce i mamy taniej, happy now? Yes so go sleep little bunny.
PS nie będę szukał linków z tym info, bozia ręce dała znajdźcie sami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 zł to nadal sporo jak na nasze realia. Co prawda dużo gier kosztuje obecnie po 130-140 zł., ale zawsze jest to 20-30 zł do przodu na piwko aby się odprężyć przy grze. :D Chociaż nie ma co narzekać. W dniu premiery STWOR był droższy, a tam jeszcze abonament trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, płaczcie dalej. Nikt jednak nie pomyśli, że gdyby gra kosztowała te 100zł, ale był abonament po 50zł/mc to by wyszło drożej niż tak jak teraz. Nie rozumiem was ludzie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś może na YouTube jakieś materiały z bety z Human Male Thief PvE Gameplay czy coś? Ja jakoś nie mogę znaleźć całego gameplaya z starting zone na który raz się natknąłem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak bede czekal na recenzje, jesli gra faktycznie wprowadzi tyle swiezosci to warto bedzie wydac 250 pln. Gorzej jak sie okaze zgnilym jajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się