Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox 360 w przyszłym miesiącu?

91 postów w tym temacie

Gdyby rzeczywiście nowy Xkloc wyszedł teraz to byłoby to całkiem racjonalne posunięcie ze strony M$. Akurat teraz, gdy do reszty świata wkracza PS3 odświeżona konsola na pewno pozwoliłaby odebrać Sony kolejną grupkę klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:51, Kermit 13 napisał:

heh ciekawe :) a co z tymi co już kupili konsole...dziwny ten rynek i jeszcze kolor czarny :P


Fanboye kupią drugą :P
A pozostali będą dalej grać na starym. Technicznie konsole nie mogą się różnić, bo to nie PC. Tutaj każda gra musi się odpalić i działać tak samo niezależnie od wersji jaką posiadasz. Jedynym mankamentem może być kończące się miejsce na dysku, bo słyszałem już sporo opinii, że 20GB to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ściągnął pomysł z dyskiem i złączem HDMI od Sony... nawet kolor taki sam jak Playstation 3 :/ Ale na razie X360 nie ma Blue-Raya, napędu, który za kilka lat stanie się standardem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:03, master matrox napisał:

Microsoft ściągnął pomysł z dyskiem i złączem HDMI od Sony... nawet kolor taki sam jak Playstation
3 :/ Ale na razie X360 nie ma Blue-Raya, napędu, który za kilka lat stanie się standardem ;)


noo ale jeszcze nie wiadomo czy płytki HD, czy tez blue-ray. Pozyjemy - zobaczymy. Aczkolwiek ja tez bardziej opowiadam sie za blue-ray ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:06, gogowitczak napisał:

noo ale jeszcze nie wiadomo czy płytki HD, czy tez blue-ray. Pozyjemy - zobaczymy. Aczkolwiek
ja tez bardziej opowiadam sie za blue-ray ;)


Kto wygra w wojnie formatów, to na dzień dzisiejszy nie wiadomo, chociaż w chwili obecnej wszystko wskazuje, że będzie do Blu-Ray.
Inna sprawa, że do XBoxa360 można dokupić zewnętrzny napęd HD-DVD i cena kompletu konsola+czytnik i tak będzie niższa niż PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:25, Scaro napisał:

A kto powiedział, że blu-ray stanie się standardem ?


Na razie jeszcze nic nie jest przesądzone, ale od pewnego czasu udział w rynku (jeśli chodzi o liczbę sprzedanych filmów) Blu-Ray''a rośnie a HD-DVD maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:34, ŁukiPluta napisał:

aha pierwszy xD


Gratulacje! W nagrodę wygrałeś wpis do kartoteki, którym jest ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''młotek ze mnie'' pogielo cie?? ja sam mam xboxa 360 w wersji Core(na kija mi dysk) i sie nie martwie tym że M$ wydaje nowego Xboxa gdyż ten nowy Xbox nei bedzie sie róznił niczym(technicznie) od swojego brata Core i Premium:D:D każda gra spokojnie bedzie dzialać czy to na tego X360 co jest czy tego co dopiero bedzie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko, to bialy xbox wyglada znacznie lepiej. nie, zebym mial cos do czarnego koloru, ale ten bialy dodaje mu takiej dostojnosci, wrecz mistycyzmu wedlug mnie:) a nawet, jesli wprowadza nowa wersje, to ja i tak mam zamiar kupic zwyklego, bialego premium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować