Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox 360 w przyszłym miesiącu?

91 postów w tym temacie

A ja mam obie konsole Xbox 360 i PS3!!I nawet Pc mam!Najważniejsze jest to co lubi każdy z nas !!Pamiętam jak było Comodore64 i Atari.Ludzie też opowiadali co to nie będzie itp.Na dzień dzisiejszy co do gier to zauważcie ŻE po 1:Brak już EXCLUSIV(są tylko czasowe ew.jakieś pojedyncze sztuki takie jak Halo na xa lub Tekken na PS3!!) Po 2:nieważne jakie maja procesory ,pamięci-- bo jak napiszą beznadziejną grę to nawet na PC za 10 000 będzie lipa (Gothic 3 na PC)!! i po 3:Sony jest już jakiś czas na rynku i ma rzesze fanów,natomiast Microsoft ma kase i dobrą reklame (XBL daje dózo radochy).A co będzie zobaczymy.Oby Dobrych gier niebrakowało!!Tego sobie życze i wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten czarny xbox 360 będzie limitowany (czyli ograniczony ilościowo), czy będzie produkowany na dłuższy czas?
Kasy jeszcze nie uzbierałem, a mój tata obiecuje że mi kupi jednego na urodziny :>
A urodziny mam w czerwcu a więc boję się, że wykupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kansole narazie nie pociągają mnie czy będą białe czy czarne czy będą miały 120Gb i inne gażety, to ceny gier na te cuda są astronomiczne!!! Dla mnie cena gry na PC 99zł to astronomia a co dopiero 245zł . Wybaczcie nie dziękuje. Wole staruszka PC choć pare lat temu nie spojżałbym na niego bo Amiga to była maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o xbox360 JASPER. Będzie miał na pewno lepsze chłodzenie. Może pady z czujnikami ruchu. :D Tylko za miesiąc to w stanach a w polsce to pewnie z 6 miechów jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:22, Pile napisał:

Chodzi chyba o xbox360 JASPER. Będzie miał na pewno lepsze chłodzenie. Może pady z czujnikami
ruchu. :D Tylko za miesiąc to w stanach a w polsce to pewnie z 6 miechów jeszcze...

Spóźniłeś się zobacz datę newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:27, nickobelic napisał:

a to nie jest elite?
Pile zobacz na date informacji o tym xboxie



No nieeee. Ja myślałem że chodzi o tego najnowszego.A tu stary temat. To zapraszam do mojego tematu. Xbox 360 JASPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować