Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox 360 w przyszłym miesiącu?

91 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 15:51, Kafar napisał:

No i na coś podobnego czekałem ale limitowana ilość ?:(

Na razie nic nie wiadomo jeszcze. Póki co to tylko plotki. A gdzie znalazłeś info, że to niby limitowana wersja?

Dnia 21.03.2007 o 15:51, Kafar napisał:

P.S. Już mnie zaczynają wk...rzać te posty "pierwszy xD". Dzieci do szkoły.

Autor dostał ostrzeżenie od cinus`a, więc wszystko jest pod kontrolą. Nie damy zrobić onetu z gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd panowie wiecie że MS nie wyposaży go w Blu-Ray? Choć byłby to durny pomysł gdyz wyszło pare gierek i ludzie zresztą kupili juz wersje biała. Ale to jest sprawa Majkrosoftu i to Bill sobie wymysli co nowy Xkloc ma posiadać.
Ja sie szczegónie nie przejmuje - za miesiąc mam urodzinki więc może wydanie czarne przybędzie do mego domu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego czarnego iksa nie kupie ,a w Blu-Ray nie wierzę :P Na PS3 poczekam aż ceny choć trochę spadną. A Sony i jego dobre posunięcia. Wydaje mi się że Soniak to ostatnio kolos na glinianych nogach. Czytałem że gigant trochę ostatnio podupada :/ Chyba nie najlepiej im idzie a PS3 to jedyna szansa żeby znów stanąć na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:13, Keii napisał:

Bo to rumor control, a czasem dziwne plotki tam są ;P


No ale ta akurat nie jest taka dziwna. :P
Poza tym to nie *pochodzi* z GS, oni tylko o tym wspomnieli, podobnie jak my i wiele innych serwisów. Źródłem jest wspomniany w newsie Game Informer, a jego wiarygodność potwierdzi się (bądź wręcz przeciwnie) już bardzo niedługo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech go sobie w ... wsadzą :] jednen egzemplarz już mam i jak mam się czuć? bo kupiłem wcześniej to mam mieć gorszy sprzęt? :) jak zwykle M$ nie zawodzi - jak dla mnie to trochę za wcześnie na takie zagranie, mogliby poczekać z 2, 3 lata z "ulepszonym modelem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:01, Malikowo napisał:

niech go sobie w ... wsadzą :] jednen egzemplarz już mam i jak mam się czuć? bo kupiłem wcześniej
to mam mieć gorszy sprzęt? :) jak zwykle M$ nie zawodzi - jak dla mnie to trochę za wcześnie
na takie zagranie, mogliby poczekać z 2, 3 lata z "ulepszonym modelem"

Phi, nie weim w czym problem - kup PCta i za rok za tą samą kasę kupisz znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec jednak będzie... tyle zaprzeczeń, gnojenia plotkarzy przez M$ a tu zonk. Niby nic takiego, ale w moich oczach M$ stracił na wiarygodności... A jeśli chodzi o sama konsolę to logiczne, że teraz wyjdzie nowy model - zaraz po premierze ps3 w Europie. Boją się o tyłek i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:49, oandr napisał:

Moje kondolencje dla wszystkich, którzy nie zdążyli sprzedać swoich starych klocków 360. Ich
wartość na rynku wtórnym za miesiąc spadnie na łeb na szyję. ps Ja sprzedałem i nie dałem się
zrobić m$ jak pozostali.

a wytłumaczysz mi po co miałbym sprzedawać swoją starą konsolę? bo na nowej będą działać szybciej gry? bo na starej nie uruchomię nowych tytułów? człowieku, to nie pecet. raz kupisz i wystarczy. a zmieniać to sobie możesz, jak ci się zepsuje albo znudzi. doprawdy nie bardzo rozumiem w co niby dałem się zrobić przez ms. jak mi miejsca zabraknie na dysku to będę mógł dokupić większy i jeszcze taniej wyjdzie. więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:01, Malikowo napisał:

niech go sobie w ... wsadzą :] jednen egzemplarz już mam i jak mam się czuć? bo kupiłem wcześniej
to mam mieć gorszy sprzęt? :) jak zwykle M$ nie zawodzi - jak dla mnie to trochę za wcześnie
na takie zagranie, mogliby poczekać z 2, 3 lata z "ulepszonym modelem"

Dokładnie...
Tak jest właśnie z M$...
Konsola to konsola powinna być niezmienna <to do Evil Khan> w danej generacji.
Po to ludzie kupują konsole, aby inaczej niż z PC mieć pewną platformę na kilka lat.
To może poniektórym oczy otworzy, że w produkt M$ wątpliwie jest sadzić kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz ale jeżeli w stanach kosztuje 479 $ to przeliczajac na polskie jakieś 1500 zł czyli tyle co xbox nowy premium

Ale każdy wie jaki polski rynek jest oszukany wiec jesli to nie żart ze stroy MICROSOFTU to w polsce ta konsola bedize kosztowac jakies 2 000 zł

Ale i tak jest dużo lepsza od poprzedniego "sterego" xboxa :D:D

Żart ale kto wie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:58, Klimos napisał:

> No i na coś podobnego czekałem ale limitowana ilość ?:(
Na razie nic nie wiadomo jeszcze. Póki co to tylko plotki. A gdzie znalazłeś info, że to niby
limitowana wersja?


o 400 000 sztukach gdzieś przeczytałem w jakimś serwisie? a nie! w brukowcu :P CDA chyba CDA :P ale to chyba tylko na początek. A po jakimś czasie miała by wejść w zwykły tryb produkcji.

Dnia 21.03.2007 o 15:58, Klimos napisał:

> P.S. Już mnie zaczynają wk...rzać te posty "pierwszy xD". Dzieci do szkoły.
Autor dostał ostrzeżenie od cinus`a, więc wszystko jest pod kontrolą. Nie damy zrobić onetu
z gram.pl :P


No ja mam nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:33, PioMrex napisał:

> niech go sobie w ... wsadzą :] jednen egzemplarz już mam i jak mam się czuć? bo kupiłem
wcześniej
> to mam mieć gorszy sprzęt? :) jak zwykle M$ nie zawodzi - jak dla mnie to trochę za wcześnie

> na takie zagranie, mogliby poczekać z 2, 3 lata z "ulepszonym modelem"
Dokładnie...
Tak jest właśnie z M$...
Konsola to konsola powinna być niezmienna <to do Evil Khan> w danej generacji.
Po to ludzie kupują konsole, aby inaczej niż z PC mieć pewną platformę na kilka lat.
To może poniektórym oczy otworzy, że w produkt M$ wątpliwie jest sadzić kasę...


A ile było wersji PS2? Chyba z 11 (pomijam tu Slima wogóle) i nie słyszałem od ludzi, że kupili wybrakowany czy zubożony sprzęt (a każde kolejne wersje dodawały nowe rzeczy jak wbudowana IRDa czy czytanie płyt CD-RW, DVD-RW), takie jest życie po prostu, że sprzęt musi się rozwijać.
Zresztą sam kupiłem "dużego czarnucha" pół roku przed wyjściem małej wersja konsoli i co? Mówi się trudno po prostu i idzie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:31, Full Wypas napisał:

O lol, już widzę miny ludzi, którzy kupili sobie X Boxa... Jeśli chcecie mieć lepszą wersjię
musicie wydać kolejne 2000... Long live PC!


O lol, już widzę miny ludzi, którzy kupili nowego kompa za 3000 zł... Jeśli będziecie chcieli komfortowo pograć w nowe gierki za 2 lata będziecie musieli wydać kolejne 3000 zł.. Short live PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:40, Namaru napisał:

A ile było wersji PS2? Chyba z 11 (pomijam tu Slima wogóle) i nie słyszałem od ludzi, że kupili
wybrakowany czy zubożony sprzęt (a każde kolejne wersje dodawały nowe rzeczy jak wbudowana
IRDa czy czytanie płyt CD-RW, DVD-RW), takie jest życie po prostu, że sprzęt musi się rozwijać.
Zresztą sam kupiłem "dużego czarnucha" pół roku przed wyjściem małej wersja konsoli i co? Mówi
się trudno po prostu i idzie się dalej.


man szkoda takie oczywiste rzeczy tlumaczyc. ludzie ktorzy rzucaja argumenty o "lepszej wersji" i co biedni posiadacze "gorszej werji" maja poczac ze swoim zyciem wspolistnieja chyba w jakiejs rownoleglej galaktyce.

a dolaczajac sie do twojego posta, to zastanawia mnie co owi ludzie zrobia jak kupia samochod rocznik 2006 a za rok wyjdzie ulepszona wersja tego samego wozu.... nie wiem, chyba zbiorowe samobojstwa beda. zeby bardziej zyciowy przyklad dac - to samo przeciez z mp3 playerami jest: co roku wychodzi ipod / muvo / wstaw-inna-nazwe-odtwarzacza z wieksza pamiecia albo w mniejszej obudowie... i co, jakos nie widze placzu i histerii.
zeby jeszcze gry przestaly dzialac na "bialym" xboxie, rozumialbym afere. ale ze daja wiekszy dysk ktory kazdy bedzie mogl sobie dokupic i do tego sprzedaja to drozej niz dotychczasowy bialy premium? jakkolwiek by nie patrzec, nie ma sie czego czepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ się boi implementować do swojej konsoli czytnik HD-DVDi czyżby przewidywali upadek tego rozwiązania na rzecz - wspieranego przez Sony - czytnika Blu-Ray? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować