Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 16:47, Ecko09 napisał:

A są jakieś darmowe gry typu WoW?

Silkroad, szlyszalem ze fajne, albo Kabal Online czy cos takiego, ale nie jestem pewien czy podobne do WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA polecam Maple Story! Świetne połączenie MMORPG z... platformówką! Ładna (mangowa^^) grafika 2D, 4 klasy do wyboru (potem do wyboru po dwie prestiżowe na kadą podstawową): wojownik, mag, łucznik i (najciekawszy chyba) złodziej.
Co prawda gra i tak sprowadza się do wiecznego grindu, ale przynajmniej zostąło to tu jakoś ciekawie i oryginalnie podane...
No i jeszcze sporo przedmiotów i możliwości ich ulepszania, ciekawe eventy i masa frajdy!
Polecam: www.mapleglobal.com lub www.mapleeurope.com !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:00, Kradziej napisał:

JA polecam Maple Story! Świetne połączenie MMORPG z... platformówką! Ładna (mangowa^^) grafika
2D, 4 klasy do wyboru (potem do wyboru po dwie prestiżowe na kadą podstawową): wojownik, mag,
łucznik i (najciekawszy chyba) złodziej.
Co prawda gra i tak sprowadza się do wiecznego grindu, ale przynajmniej zostąło to tu jakoś
ciekawie i oryginalnie podane...
No i jeszcze sporo przedmiotów i możliwości ich ulepszania, ciekawe eventy i masa frajdy!
Polecam: www.mapleglobal.com lub www.mapleeurope.com !


ja również gram w maple story. apisz mi na gg, które jest podane w opisie:)
Gram aktualnie na Scani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:11, NuGGet napisał:

Prywatne = Pirackie;/ Moj kumpel gral na takim i szczerze nie polecal:P


Ja na takim gram i jest bardzo fajnie może po za tym że nie ma jakichś bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:12, Obiwankenobi napisał:

Ja na takim gram i jest bardzo fajnie może po za tym że nie ma jakichś bajerów.

Jak słusznie zauważył NuGGet prywatne serwery w L2 są nielegalne. A na tym forum przyznawanie się do piractwa jest niezbyt mile widziane, jednak ty już tu "chwilę" (ok. 7 miechów) jesteś, więc powinieneś o tym wiedzieć. Już piszę do Modków... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:06, mroczny mrok napisał:

ja również gram w maple story. apisz mi na gg, które jest podane w opisie:)
Gram aktualnie na Scani.


Szczerze? Już w MS nie gram od jakiegoś czasu, porpostu chciałem przedstawić tą wspaniałą gierkę (a tak poza tym - grałem na Broa).

Znam jeszcze sporo darmowych MMO, ale prawie żaden z nich nie jest tak godny uwagi jak MS, bo zazwyczaj sprowadzają się tylko do nudnego grindu przez 10 lvli na tych samych potworach, potem wycieczka do następnego expowiska i znowu...

Co do lineage 2 - gdzieś czytałęm, że NC Soft nie ma zastrzeżeń do privów, ponieważ stanowią one zazwyczaj tylko reklamę dla grania na oficjalnych serwerach, gdyż na małej ilości privów zupełnie WSYZSTKO działa sprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym w CDA. Lecz to, że nikt tego specjalnie nie ściga, nie świadczy o legalności tego procederu. Ktoś powie: "a jak ja chcę przetestować tę grę, a nie mam zamiaru płacić abonamentu za miesiąc z góry, a potem gra mi się nie spodoba"- ale istnieją przeróżne fora internetowe, gazety (Gazzzety??- Smg :P), site''y i ziny poświęcony grom komputerowym, więc zdobycie info o grze to nie jest problem. Nawet to nie gwarantuje, że gra mi się spodoba, ale daje jakiś pogląd na sprawę. Jeśli wszyscy mówią / piszą, że gra jest dobra, to raczej mi się spodoba, choć 100% pewności nigdy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:31, Damian14BO napisał:

Czytałem o tym w CDA. Lecz to, że nikt tego specjalnie nie ściga, nie świadczy o legalności
tego procederu. Ktoś powie: "a jak ja chcę przetestować tę grę, a nie mam zamiaru płacić abonamentu
za miesiąc z góry, a potem gra mi się nie spodoba"- ale istnieją przeróżne fora internetowe,
gazety (Gazzzety??- Smg :P), site''y i ziny poświęcony grom komputerowym, więc zdobycie info
o grze to nie jest problem. Nawet to nie gwarantuje, że gra mi się spodoba, ale daje jakiś
pogląd na sprawę. Jeśli wszyscy mówią / piszą, że gra jest dobra, to raczej mi się spodoba,
choć 100% pewności nigdy nie mam.


Hmmm... chyba masz rację, choć IMO nie powinno się przypadków grania na privach, skoro NC Soft ZEZWALA na to i nie ściga piratów... choć ta sytuacja jest dziwna - z jednej strony, jest to nielegalne, a zdrugiej tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takie: Tibia, MU Online, Silkroad, KAL Online, plemiona, Ogame, bitefight, EVE Online, Ultima Online, Knight Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować