Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 12:46, Bifur napisał:

Szukam dobrego darmowego MMORPG''a, który ma efektowną szatę graficzną - dość już mam
gier Tibiopodobnych - zresztą i tak wszystkie sieciowe cRPGi ograniczają się do grindu
więc chyba bić moby efektowniej czyż nie? Próbowałem ostatnio Archlord''a - lagi są w
nim kosmiczne...

Coz, proponuje zamiast wszystkich "dziwadel" i pseudo gier cos na miare prawdziwego MMORPGa :) czyli Anarchy Online, z tego co sie orientuje podstawka bez dodatkow jest darmowa
Link do trailerka: ftp://ftp.funcom.com/media/ao_trailer_low.wmv (w slabej rozdzialce, na stronie glownej sa ladniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejś ciekawej, darmowej gierki MMORPG, może być fantasy jak i future (ze wskazaniem na to drugie bo w tym klimacie jeszcze w nic nie grałem)
gry które znam/nie interesują mnie:
Kal online
knight online
cabal onilne
Mu online
Perfect world
Archlord
2moons
Metin2
silkroad online
RF online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:13, player000 napisał:

szukam jakiejś ciekawej, darmowej gierki MMORPG, może być fantasy jak i future (ze wskazaniem
na to drugie bo w tym klimacie jeszcze w nic nie grałem)
gry które znam/nie interesują mnie:
Kal online
knight online
cabal onilne
Mu online
Perfect world
Archlord
2moons
Metin2
silkroad online
RF online



No to polecam... Anarchy Online :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:44, player000 napisał:

a czy znacie jakąś grę MMO darmową w której można robić coś więcej niż typowy grind??


Wymagasz zbyt wiele hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:52, player000 napisał:

nie żartuj w taki sposób...


Ale taka jest prawda ,nie nastawiaj się na nic darmowego i do tego bez tępego grindu .Nie ma takiego ideału niestety.Może guild wars ? innej gry nie znam oprócz wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał stałe łącze (narazie mam tą $%#@*&^ radiówkę) to zdecyduje się na GW lub Age of Conan(o ile będzie miał przystępny abonament (tak jak zapowiada CDP) na poziomie =<30zł ) Na razie chciałbym pograć w coś darmowego tylko że wszystko sprowadza się do Grindu który zwykle w okolicach 20lvl jest żmudnym bieganiem od moba do moba i wbijaniu tej samej kombinacji skilli... to może jest jakaś gra w której tradycyjny grind jest urozmaicony lub zastąpiony (częściowo choćby) dużą liczbą zadań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:05, player000 napisał:

jak będę miał stałe łącze (narazie mam tą $%#@*&^ radiówkę) to zdecyduje się na GW lub
Age of Conan(o ile będzie miał przystępny abonament (tak jak zapowiada CDP) na poziomie
=<30zł ) Na razie chciałbym pograć w coś darmowego tylko że wszystko sprowadza się
do Grindu który zwykle w okolicach 20lvl jest żmudnym bieganiem od moba do moba i wbijaniu
tej samej kombinacji skilli... to może jest jakaś gra w której tradycyjny grind jest
urozmaicony lub zastąpiony (częściowo choćby) dużą liczbą zadań??


Perfect World

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Silkroad Online, ma jedną wielką wadę - problem z dostaniem się na serwer, ale jak już się wbijesz to jest radocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:58, player000 napisał:

a od jakiego lvl są w PW wierzchowce?? czy jest gdzieś spis questów do tej gry??

wierzcowce są od 30 lv w 2 klasach tylko nie w elfach tam masz skrzydła od 1 lv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakieś ciekawej gry MMORPG która nie polega głównie na biciu mobków w celu uzyskaniu dobrego lvl. Stawiam bardziej na akcje, PvP, ciekawe skille i ilość graczy. Coś w stylu Infinity Online(link 2 posty wyżej, które osobiście polecam ale bardzo mało osób gra) Co sądzicie o Fury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować