Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Mi do gustu szczególnie przypadła gra Knight Online. To świetna, wciągająca gra z dobrym klimatem. Dużo lokacji, potworów, broni i możliwości. Denerwujące jest tylko, że po 3 dniach grania(wtedy kończy się darmowy premium) cięzko jest wejsśc na serwer... Mimo wszystko polecam. Spróbujcie koniecznie.
strona główna: www.knightonlineworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 00:04, Hyrion napisał:

Mi do gustu szczególnie przypadła gra Knight Online. To świetna, wciągająca gra z dobrym
klimatem. Dużo lokacji, potworów, broni i możliwości. Denerwujące jest tylko, że po 3
dniach grania(wtedy kończy się darmowy premium) cięzko jest wejsśc na serwer... Mimo
wszystko polecam. Spróbujcie koniecznie.
strona główna: www.knightonlineworld.com


O jakich możliwosciach mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zacząć grać w Dekarona ;] Tylko niewiem czy się opłaca...Co sądzicie o Dekaronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Fury?? ciekawe. Podobno głównie ustawione na Pvp. Pytam sie bo wazy aż 2,5 GB i nie wiem czy sciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na Granado Espada? Ściągam właśnie i zapytuję, kto z Was tu zgromadzonych w to gra, bo tak łyso trochę samemu. Jeszcze będę kumpli naciągał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić darmowego MMORPG''a, który jest równie przyjemny w solo, co w party i jest efektowny graficznie? Próbowałem już masę tego typu gier lecz żadna nie przykuła mnie do kompa i szukam czegoś naprawdę wciągającego i wyjątkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polcem KalOnline koreanska gra super gra ja mam juz 19 lvl i gram juz w ta gre 3 tygodnie i mi sie nie nudzi bardzo wciaga naprawde moze na poczatku jest nudno ale tak na 10 lvlu robi sie juz ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem dzisiaj rozmowę z kumplem o darmowych MMORPG''ach - skończyła się ona niefortunnie, zablokowaniem mojego numeru GG ;). Otóż mój znajomy jest nałogowym graczem SilkRoad Online - wbił masę max leveli i sprzedawał je na eBay''u. Uważa on swoją grę za ideał (uwaga!) RPG i nie wyobraża sobie grania w WoW czy AoC (chociaż i tak płaci tyle samo za grę w SRO - premium account). Ubóstwia to grę i nie myśli racjonalnie ("o ta gra jest fajna bo ma fajne skille i grafę - ciekawe za ile postacie stoją na Allegro!") biorąc pod uwagę jedynie grafikę (co jednak bierze pod uwagę zbyt wielu dzisiejszych graczy) i tak zwane "bicie mobów". Powiedziałem mu, że takie MMORPG''i kopiują jedynie mechanikę m.in. gier Blizzard''a (Diablo dla idei siekania mobów, i WoW z oczywistych powodów ;) - gra w tego typu darmowe gry polega, nie na klimacie czy historii świata, tylko na idei expienia dla samego expienia... Gardzi on wszelkimi innymi grami ("Tibia to gówno! Knight Online też bo ma dużo turków i neo! A co to Baldur''s Gate?") - czy wg. was używanie bota dla zdobywania kolejnych poziomów (przy tym płynącej z tego satysfakcji [sic!]) i sprzedawanie postaci, nad którą siedziało się nocami/"botowało" jest OK? Jego komentarze mnie rozwalają - po co grać w WoW jak postacie stoją po 300-400 zł? Nie obchodzi go klimat czy historia przedstawionego w grze świata, a gdzie tam! Nie ma to jak no-life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:19, Bifur napisał:

Może mi ktoś polecić darmowego MMORPG''a, który jest równie przyjemny w solo, co w party
i jest efektowny graficznie? Próbowałem już masę tego typu gier lecz żadna nie przykuła
mnie do kompa i szukam czegoś naprawdę wciągającego i wyjątkowego...



Cabal Online może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:36, Fumiko napisał:

Cabal Online może?

Cabal dobry, system walki niezly, ale ja od siebie polecam Metin 2(podobny system walki, lecz bez battle mode''a)

>Gra ktoś w Fury?? ciekawe. Podobno głównie ustawione na Pvp. Pytam sie bo wazy aż 2,5 GB i nie wiem czy sciągać
Nie radze, ta gra nie ma questow, a nawet(!) mobow. Czyli jest to gra w stylu rakiona, tylko z lepszym systemem walki
A jesli chce ktos zagrac w swietnego MMO, z wybitna(jak na mmo) grafika i mnostwem swietnych questow. Gre kupujemy pudelkowo, a potem juz nie placimy. Na www.wirtus.pl mozna juz bardzo tanio kupic GW.
Polecam szczerze! Zwlaszcza jesli kogos denerwuje ten wkurzajacy grind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no właśnie. Twój "kolega" to idealny przykład gracza MMO, którego nie interesuje tak naprawdę granie, tylko zbicie jakiejś kasy na tym graniu. ;> Nielegalnej zresztą kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:53, Kirabax napisał:

>Gra ktoś w Fury?? ciekawe. Podobno głównie ustawione na Pvp. Pytam sie bo wazy aż
2,5 GB i nie wiem czy sciągać
Nie radze, ta gra nie ma questow, a nawet(!) mobow. Czyli jest to gra w stylu rakiona,
tylko z lepszym systemem walki


To na czym ta gra polega?? Jak na pvp to fajnie:) bo takiej szukam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ostatnio zainteresowała darmowa gra MMO pt. Regnum Online..jest to gra argentyńska przez co spotkać ludzi mówiących po angielsku lub po polsku to rzadkość... więc doszedłem do klanu... :D
Dla zainteresowanych strona klanu: www.alsius-klan-ro.yoyo.pl
www.regnumonline.com.ar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:34, marcinshinoda napisał:

To na czym ta gra polega?? Jak na pvp to fajnie:) bo takiej szukam;]

W porzadku, wiec mozesz spoojnie sciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Fury.Bardzo fajna gierka z tysiacami umiejetnosci ;D ale ograniczona ilosc mozesz uzyc w czasie walki.Masz punkty umiejetnosci dajmy na to 100 kazda umiejetnosc posiada iles tam punktow..trzeba rozsadnie dobierac.A sama rozgrywka opiera sie tylko na pvp.Jest kilka trybow:1vs1 , 4vs4 , vortex i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:45, Nester napisał:

Ja gram w Fury.Bardzo fajna gierka z tysiacami umiejetnosci ;D ale ograniczona ilosc
mozesz uzyc w czasie walki.Masz punkty umiejetnosci dajmy na to 100 kazda umiejetnosc
posiada iles tam punktow..trzeba rozsadnie dobierac.A sama rozgrywka opiera sie tylko
na pvp.Jest kilka trybow:1vs1 , 4vs4 , vortex i inne


Możesz mi polecić jakąs dobrą stronke gdzie będzie wszystko opisane? Są tam poziomy? za wygrane pvp dostaje sie kase? można zmieniać sety? Opisz trochę rozgrywkę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:53, Kirabax napisał:

Cabal dobry, system walki niezly, ale ja od siebie polecam Metin 2(podobny system walki,
lecz bez battle mode''a)


Ja właśnie o Metinie2 niezbyt pochlebne opinie słyszałam, podobno grind jest nudny, cytuję "do wyrzygania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:37, Fumiko napisał:

Ja właśnie o Metinie2 niezbyt pochlebne opinie słyszałam, podobno grind jest nudny, cytuję
"do wyrzygania".

Zalezy jak kto lubi :) Wiesz, np. w Tibii grind jest KONIECZNY i nudny jak chol... no nudny. W metinie 2 dodatkowo musisz uzywac skilli, a jesli nie pasuje ci rodzaj atakowania "Automatic(klikasz, i sam atakuje) mozesz go zmienic na "Manual"(klikasz jak w diablo). Ja gram w metin''a i glownie zyje z questow, wiec na nude podczas grindu nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:36, Fumiko napisał:

Cabal Online może?


Cabal''a próbowałem - choć grafika jak i walka całkiem niezła to nie lubię klimatów anime/manga (poza tym te skutery niczym z Power Rangers - ble ;P)... Dlatego szukam jakiejś wyjątkowej gry (a taką okazał się niedawno Requiem lecz z uwagi na straszne lagi sobie go odpuszczam) - czegoś co nie opiera się jedynie na grindzie i botach a jednocześnie jest darmowe ;). Parę tygodni już takiego cuda szukam lecz nie mogę znaleźć... Co do Metina 2 - to nie gra dla mnie. To, że gra jest darmowa i po polsku przyciąga rzesze "dzieci neostrady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:48, Bifur napisał:

przyciąga rzesze "dzieci neostrady".

racja - i to mnie najbardziej wnerwia.
W dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakies mmo nie w klimatach anime :).
O mam! Anarchy Online - znakomite mmo w klimatach z Mass Effect. Zostalo zwolnione z oplat. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować