Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2008 o 20:48, Bifur napisał:

a taką okazał się niedawno Requiem lecz z uwagi na straszne lagi sobie go odpuszczam


Lagi? Teraz to chodzi jak złoto :) Lagi to były pierwszy tydzień po starcie open bety... plus cyrki z update''ami :D Ech te pół nocy spędzone na walce z patcherem, czuję się jak weteran normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:49, Fumiko napisał:

/cut/


A więc ponownie spróbuje sił w tej gierce ;>. Mam nadzieję, że nie okaże się kolejnym bublem (na razie grało sie miło aczkolwiek ekipy brak).

@Budep
Pooglądaj filmiki na youtube bo gameplay jest ciekawy i brutalny - krew leje się tam niesamowicie ;). Czy gra to tylko grind nie wiem bo grałem tylko przez 11 poziomów - questy są tam całkiem ciekawe i opłacalne (na 9 lvlu wręcz zrobienie quest''a jest wymuszone ;)... Z ciekawostek - jest tam zaimplementowany silnik fizyki obiektów Havok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:53, Budep napisał:

powie ktos cos o Requiem? Bo moze sprobuje swoich sil :P Co mozna robic poza grindem?


Nie wiem jeszcze dokładnie jak to działa (za niski level) ale ciekawy wydaje sie beast possession system. No i wesoło bywa na arenie PvP, 12 na 12 luda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bifur, kolejna gierka, ktora znalazlem dla ciebie
8moons - gra jest brutalna, i poza grindem jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia
A grind jest bardzo ciekawy.
Polecam obejrzec filmiki na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:54, Kirabax napisał:

/cut/


8moons - a nie czasami 2moons? ;) W gierkę grałem dawno temu i szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu. Dzięki za czas poświęcony na szukaniu gierki ale po głębszym zastanowieniu wracam do świata Warcraft''a ;>. Trzeba w końcu zdobyć ładny gear...

@lukasz11111

Archlord nie jest zły, gdyby nie ciągły grind (przynajmniej na poziomach 40+)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, wlasnie - 2moons :P. Kiedy gierke znalazlem, zaczalem pisac posta, lecz na pasku mialem Metin 2, na ktorym mam wlaczony sklep. kliknalem, sprzedalem moja KU krycie sie, i mam juz medal konny. I dlatego wlasnie zapomnialem nazwe. :)
Szczerze polecam Anarchy Online, jesli szukasz darmowej gry.
A za poswiecony czas nie ma co dziekowac. Po to jest gram.pl, aby udzielac odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem CDA i tam pisze , że L2 ma 17 mln użytkowników! Coś mi się wierzyć nie chce , przecież to bardzooo dużo , kilka milinów więcje niż w wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:15, Budep napisał:

Poczytałem CDA i tam pisze , że L2 ma 17 mln użytkowników! Coś mi się wierzyć nie chce
, przecież to bardzooo dużo , kilka milinów więcje niż w wow.


Może i tyle mieć - większość nie musi być przecież aktywna a "niektórzy" mogą grać na legalnych, prywatnych serwerach (jest ich troszkę i są one tolerowane przez NCsoft). Tak btw to chciałbym zdementować mój powrót do WoW - brak funduszy i wolnego czasu (bo ileż to go potrzeba na raidy?). Jestem więc otwarty na propozycje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:24, Bifur napisał:

> Poczytałem CDA i tam pisze , że L2 ma 17 mln użytkowników! Coś mi się wierzyć nie
chce
> , przecież to bardzooo dużo , kilka milinów więcje niż w wow.

Może i tyle mieć - większość nie musi być przecież aktywna a "niektórzy" mogą grać na
legalnych, prywatnych serwerach (jest ich troszkę i są one tolerowane przez NCsoft).
Tak btw to chciałbym zdementować mój powrót do WoW - brak funduszy i wolnego czasu (bo
ileż to go potrzeba na raidy?). Jestem więc otwarty na propozycje ;).



To dokupuj Factions i Nightfall i gramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:31, Budep napisał:

To dokupuj Factions i Nightfall i gramy :P


A oczywiście, że kupię ;). Tylko zanim uzbieram kasę na obydwa cudeńka minie trochę czasu... Na razie zastanawiam się nad grą Shaiya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlpszym darmowym MMORPG jest Mu online. Dobra grafika, niezła grywalność. Trochę za bardzo " diablowata" i trochę zajmuje, ale warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:33, Bifur napisał:

> To dokupuj Factions i Nightfall i gramy :P

A oczywiście, że kupię ;). Tylko zanim uzbieram kasę na obydwa cudeńka minie trochę czasu...
Na razie zastanawiam się nad grą Shaiya.


Grałem i muszę powiedzieć , że gra jest denna. MArna grafika , świat jest pusty , ciągły grind , wszystko dziwne , nie polecam :P

Lord Andre 1

Może Lost Chaos jest lepsze , ale i tak jest bardzo słabe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:44, masterHADES napisał:

graliście może w Talisman online ??;>


Graliśmy , graliśmy. Dla mnie bardzo denna gra. Mało dopracowana , nie można swobodnie przemieszczać kamerą , brzydka muzyka, wstrętna gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w wokf ;P

Gierka taka sobie...dziwne ruchy bohatera,wiele klas broni:od lasek,mieczy,toporow po wachlarze ^^ czy haki

To co mi sie w tej grze podoba jest walka.Bardzo dynamiczna..i chyba tylko to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować