Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Witam chciałbym pograć w jakieś darmowe MMORPG i po przeglądnięciu kilku takich zawęziłem wybór do dwóch:
* Archlord
* Perfect World
Czy moglibyściie mi napisać tutaj jakie macie o nich zdanie i która jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:01, Benqiu napisał:

Witam chciałbym pograć w jakieś darmowe MMORPG i po przeglądnięciu kilku takich zawęziłem
wybór do dwóch:
* Archlord
* Perfect World
Czy moglibyściie mi napisać tutaj jakie macie o nich zdanie i która jest lepsza?


Dla jednego lepsze to , dla drugiego co innego. Mogę powiedziec ze dobry wybor. Pograj w to i to i zdecyduj. Ja gram w ArchLorda i moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Archlorda i Perfect World. Czy obie gry są całkowicie darmowe czy jest w nich "zapłać, a dostaniesz lepsze itemy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:01, Benqiu napisał:

Czy moglibyściie mi napisać tutaj jakie macie o nich zdanie i która jest lepsza?

Sam chciałem spróbować Perfect World, ale sobie odpuściłem - kumpel twierdził, że słabe i namówił do Cabala (z którym dałem sobie spokój po paru dniach :P). A Archlorda odradzam - nudny strasznie. Skończyłem granie po czterech godzinach - po prostu nie dałem rady. Ale to moja opinia, jestem bardzo wybredny, a niestety większość darmowych MMO to ciągły grind. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:39, Benqiu napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Archlorda i Perfect World. Czy obie gry są całkowicie
darmowe czy jest w nich "zapłać, a dostaniesz lepsze itemy"?


Nie sądze aby tak było w Perfect Worldzie. Ale mogę zapewnić , że w ArchLordzie, za realną kasę nie dostaniesz lepszych itemków. Ot, jakieś skrzydła, fajerwerki i inne pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 23:05, Adham napisał:

> Czy moglibyściie mi napisać tutaj jakie macie o nich zdanie i która jest lepsza?

Sam chciałem spróbować Perfect World, ale sobie odpuściłem - kumpel twierdził, że słabe
i namówił do Cabala (z którym dałem sobie spokój po paru dniach :P). A Archlorda odradzam
- nudny strasznie. Skończyłem granie po czterech godzinach - po prostu nie dałem rady.
Ale to moja opinia, jestem bardzo wybredny, a niestety większość darmowych MMO to ciągły
grind. :]


Przykra prawda... Dlatego dobrze, że w niektórych grind jest przynajmniej w ładnej oprawie graficznej:P. Ja pykam już sporo w 2Moons - jak dla mnie najlepsze darmowe MMO, ale mimo wszystko jeśli miałbym jakąś grę tego typu zaczynać to bym tego nie robił... A tak żal mi postaci byłoby zostawić (przyzwoity lvl 80^^). Ale jak ktoś lubi MMO to bardzo polecam, bardzo przyjemna grafika, sporo lokacji, kilka instantów, więć grindować na danym poziomie można w kilku miejscach naraz, co jest jakimś urozmaiceniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 19:06, tomoliop napisał:

> > Czy moglibyściie mi napisać tutaj jakie macie o nich zdanie i która jest lepsza?

>
> Sam chciałem spróbować Perfect World, ale sobie odpuściłem - kumpel twierdził, że
słabe
> i namówił do Cabala (z którym dałem sobie spokój po paru dniach :P). A Archlorda
odradzam
> - nudny strasznie. Skończyłem granie po czterech godzinach - po prostu nie dałem
rady.
> Ale to moja opinia, jestem bardzo wybredny, a niestety większość darmowych MMO to
ciągły
> grind. :]

Przykra prawda... Dlatego dobrze, że w niektórych grind jest przynajmniej w ładnej oprawie
graficznej:P. Ja pykam już sporo w 2Moons - jak dla mnie najlepsze darmowe MMO, ale mimo
wszystko jeśli miałbym jakąś grę tego typu zaczynać to bym tego nie robił... A tak żal
mi postaci byłoby zostawić (przyzwoity lvl 80^^). Ale jak ktoś lubi MMO to bardzo polecam,
bardzo przyjemna grafika, sporo lokacji, kilka instantów, więć grindować na danym poziomie
można w kilku miejscach naraz, co jest jakimś urozmaiceniem:)


przegladarkowa czy trzeba kupic pudełko? jesli to pierwsze to podrzuc linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 19:28, castlerock napisał:

przegladarkowa czy trzeba kupic pudełko? jesli to pierwsze to podrzuc linka


Ani pierwsze, ani drugie. Należy pobrać z internetu na dysk:P. Jednak jest problem, bo z tego co sobie przypomniałem to od dawna nie można juz kont tworzyć (tylko Ameryka Północna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:03, tomoliop napisał:


> przegladarkowa czy trzeba kupic pudełko? jesli to pierwsze to podrzuc linka
>

Ani pierwsze, ani drugie. Należy pobrać z internetu na dysk:P. Jednak jest problem, bo
z tego co sobie przypomniałem to od dawna nie można juz kont tworzyć (tylko Ameryka Północna)...


no własnie zauwazyłem..szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:39, Benqiu napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Archlorda i Perfect World. Czy obie gry są całkowicie
darmowe czy jest w nich "zapłać, a dostaniesz lepsze itemy"?


W Perfect Worldzie (przynajmniej tak słyszałem) są różne bajerki typu "exp stone" i takie tam. Tj. kup za 20$ kamień, a będziesz dostawał 180% expa przez dajmy na to miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe gry mają to do siebie, że muszą zarabiać na utrzymanie domeny, serwerów itp. Ja przez pewien czas pogrywałem w Conquer Online i bardzo jest wciągająca. Mogę szczerze polecić każdemu kto nie miał styczności z MMO jak i tym od WoW''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś z was w Flyff''a ? (Fly for Fun). Ja gram od 2 lat, gra bardzo fajna. Fajnie rozbudowany system postaci, wygląda to tak:

na początku jest Vargant(1-15lvl) potem wybierasz którąś z klas:

-Assist(postać buffująca, która idzie albo na Billpostera(walka) albo Ringmaster(postać do pomocy, buffuje(zwykle nie walczy). Assist walczy Knucklami(takie pięści bojowe))

-Mercenary(Jest to wojownik, podążający na Knighta(zwykle AOE[atak obszarowy] lub na Blade)

-Acrobat(Łucznik, lub postać atakująca yoyami, na 60 lvlu zmiana JOB''a na Jester''a(YoYo) lub Rangera(Łucznik AOE-zwykle)

-Magic(Nie muszę dużo pisać, po zmianie JOB''a Psykeeper lub Elementalista(AOE)

Po wybraniu któryś z klas, na 60 lvlu zmieniamy JOB''a i wybieramy którąś z wymienionych wyżej. Gra wciąga, grafika mangowa, troszkę może się wydawać śmieszna, ale sama gra bardzo wciągająca i grywalna. Gra dosyć dużo Polaków. Jest dużo Polskich gildii. Polecam server "Lawolf" na którym gram :-)

www.flyff.gpotato.com

___

Graliście może w Rohan ? Polecacie jakieś polskie strony, gdzie są opisy postaci, buildy, jak rozdać skille itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:09, lol94 napisał:

Darmowe gry mają to do siebie, że muszą zarabiać na utrzymanie domeny, serwerów itp.
Ja przez pewien czas pogrywałem w Conquer Online i bardzo jest wciągająca. Mogę
szczerze polecić każdemu kto nie miał styczności z MMO jak i tym od WoW''a :P


o.O co to za gra ?:) aż poszukam na googlach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na normalny internet (nareszcie!) oprócz Archlorda i Perfect World wpadł mi w oko jeszcze jeden MMORPG - Fury - czy ktoś w to grał i może mi powiedzieć jaka jest giera?
PS. Dlaczego w sklepie gram.pl Archlord jest w cenie ponad 100zł jeśli jest darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 11:28, Baal Namib napisał:

Graliście może w Rohan ? Polecacie jakieś polskie strony, gdzie są opisy postaci, buildy,
jak rozdać skille itd. ?


Graliśmy. Raczej nie ma polskich stron, przynajmniej nie znalazłem. Gra zdaje się być dosyć świeża, pozostaje samemu próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho! Ja też rzuciłem Cabala po trzech dniach grania - questy zawaliście nudne (przynajmniej na początku) ,grywalność nie taka jak potrzeba. Ogólnie to najlepiej mi się gra w GW gram już 2 lata i jeszcze mi się nie znudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 22:05, Benqiu napisał:

PS. Dlaczego w sklepie gram.pl Archlord jest w cenie ponad 100zł jeśli jest darmowy?



Cholera wie. Może dlatego że dostajesz pudełko? Heeh , kiedyś ArchLord był po 100 zł , CDP jeszcze ceny nie zmienił , pewnie zapomnieli ,że w ogóle mają taką grę na magazynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:54, marcinshinoda napisał:

Dołączam sie do prośby o jakieś wieksze informacje Fury!!

Fury to gra nastawiona głównie na walkę pvp między graczami. Player wciela się w starożytnych herosów. W grze nie ma tradycyjnego podziału na klasy czy profesję, jest jednak system inkarnacji. Wybieramy jednak rolę jaką chcemy odgrywać w pojedynkach np. wojownik czy kleryk. Każda postać ma do nauki wiele umiejętności i może korzystać z każdej dostępnej broni. Im więcej walczymy tym mamy większy wybór wcieleń. Doświadczenie zbieramy na wyzwaniach (walki pvp). W Fury są dwa typy lokacji: sanktuaria gdzie można zakupić sprzęt, porozmawiać z innymi graczami, formować gildie oraz na drugi typ - pola walki. Gra była kiedyś płatna ale obecnie jest darmowa.
info ze strony mmorpg.org.pl

PS waga Fury - 2,6 GB!!

aha... potrzebuje jakiegoś naprawdę dobrego darmowego MMO... no i żeby ważył poniżej 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:41, przemcio256 napisał:

PS waga Fury - 2,6 GB!!



Hehe 2,6 GB nie jest dla mnie żadną przeszkodą^^ z moim netem to będzie troszke ponad 2 h;] A system walki to "klik kilk" czy sterujemy jakoś strzałkami? Grałem w takie fajne MMORPG bedzie można było grać na padzie i wykonywać combosy jak w devil may cry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować