Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 18:48, marcinshinoda napisał:

> PS waga Fury - 2,6 GB!!


Hehe 2,6 GB nie jest dla mnie żadną przeszkodą^^ z moim netem to będzie troszke ponad
2 h;] A system walki to "klik kilk" czy sterujemy jakoś strzałkami? Grałem w takie fajne
MMORPG bedzie można było grać na padzie i wykonywać combosy jak w devil may cry;]

nie wiem dokładnie... to już trzeba poszukać... to info wkleiłem przy okazji, a nie wyszukiwałem nie wiadomo gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanie natury technicznej: czy Perfect World używa może tego [cenzura] programu "ochronnego" jakim jest GameGuard?

Bo tylko tej informacji mi potrzeba, żeby podjąć decyzję o testowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 20:27, Peres1000 napisał:

słyszał może ktoś o last chaos??


Nie , wszyscy są głusi. Ludzie , po cholere takie głupie pytania zadajecie? IMO last chaos , to kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:40, Peres1000 napisał:

Człowieku grałeś w to kiedyś w ogóle???



Tak grałem, grafika jest fatalna, gra nic nie prezentuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie "zbesztać", ale muszę się przyznać, że od poniedziałku gram w Tibię (SIC!)
Niegdyś jako antyfan tej gry, dzisiaj zagrywam się po uszy i wciąż próbuję odnaleźć to "coś" w tej grze, co przyciąga moich kuzynów do monitora.

Jak na razie gra mi się przyjemnie, choć spotkałem już kilka osób, które swoją inteligencją reprezentowały świat 10-latków. Teksty w stylu (gość miał 1 lvl) : " Iccie grac w metina a tibie zostawcie dla mnie i oddawajcie mi wszystkie itemy" już mnie nie zdziwią.

Zobaczymy za tydzień, czy przetrwam z tą grą. Na razie trwam, ponieważ dorabiam sobie u mamy w biurze i po odwaleniu całej roboty nie mam co robić, więc siadam do komputera i włączam Tibię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:53, Budep napisał:

Tak grałem, grafika jest fatalna, gra nic nie prezentuje .


A czego ty oczekujesz po darmowym mmorpgu którego można ściągnąć z netu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:14, Peres1000 napisał:

> Tak grałem, grafika jest fatalna, gra nic nie prezentuje .

A czego ty oczekujesz po darmowym mmorpgu którego można ściągnąć z netu??


Trochę więcej i naszczęscie takie mmorpgi - darmowe - istnieja. A ta gra wypada znacznie gorzej niz inne mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:14, Peres1000 napisał:

A czego ty oczekujesz po darmowym mmorpgu którego można ściągnąć z netu??


To ja Ci powiem odwrotnie, bo aktualnie gram w WoW... i niewielka różnica w grywalności w porównaniu do sporej ilości darmowych mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych darmowych to polecam ARCHLORDA, gra jest super, grafika dobra, a oprawa dźwiękowa jest genialna, a poza tym fajnie się expi i ciekawy klimat jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:24, fearlord napisał:

Z tych darmowych to polecam ARCHLORDA, gra jest super, grafika dobra, a oprawa dźwiękowa
jest genialna, a poza tym fajnie się expi i ciekawy klimat jest :P


To Archlord jest darmowy?? Dotychczas słyszałem tylko że jest w niej abonament albo że można expić do 30lvla a potem się zaczynają opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:22, Fumiko napisał:

> A czego ty oczekujesz po darmowym mmorpgu którego można ściągnąć z netu??

To ja Ci powiem odwrotnie, bo aktualnie gram w WoW... i niewielka różnica w grywalności
w porównaniu do sporej ilości darmowych mmo.


Z tym akurat jest różnie to zależy od gustu jednym np. Guild Wars może wydawać się najlepsze a drugim Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:10, Peres1000 napisał:

Z tym akurat jest różnie to zależy od gustu jednym np. Guild Wars może wydawać się najlepsze
a drugim Tibia


Slonko, zajrzyj no na moj profil Xfire, tak około połowy tego w co grałam z MMO tam jest... Wiem co mówię, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:09, Peres1000 napisał:

> Z tych darmowych to polecam ARCHLORDA, gra jest super, grafika dobra, a oprawa dźwiękowa

> jest genialna, a poza tym fajnie się expi i ciekawy klimat jest :P

To Archlord jest darmowy?? Dotychczas słyszałem tylko że jest w niej abonament albo że
można expić do 30lvla a potem się zaczynają opłaty


Chyba Ci się pomyliło z innym MMO. W ArchLordzie , jakiś czas temu opłaty zostały zniesione i jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:23, Budep napisał:

> > Z tych darmowych to polecam ARCHLORDA, gra jest super, grafika dobra, a oprawa
dźwiękowa
>
> > jest genialna, a poza tym fajnie się expi i ciekawy klimat jest :P
>
> To Archlord jest darmowy?? Dotychczas słyszałem tylko że jest w niej abonament albo
że
> można expić do 30lvla a potem się zaczynają opłaty
>

Chyba Ci się pomyliło z innym MMO. W ArchLordzie , jakiś czas temu opłaty zostały zniesione
i jest darmowy.


Acha ...To wspaniale może zacznę w to grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:23, Budep napisał:

Chyba Ci się pomyliło z innym MMO. W ArchLordzie , jakiś czas temu opłaty zostały zniesione
i jest darmowy.


A nie wiesz czy korzysta z GameGuarda? Pytam o to przy każdym MMO bo sieć, którą mam obecnie, źle znosi gry na tej "ochronie" (bardzo ciężkie lagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mimo że nie przepadam za MMO, a darmowymi w szczególności to muszę przyznać że tak do 20 lvl''u w archlorda gra się dość przyjemnie. Później nuda... jak w każdym mmo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:37, Fagno napisał:

>
Mimo że nie przepadam za MMO, a darmowymi w szczególności to muszę przyznać że tak do
20 lvl''u w archlorda gra się dość przyjemnie. Później nuda... jak w każdym mmo ;]



Raczej tym darmowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować